MUKU JE MUČILA! Sanja Marinković otkrila detalje RAZVODA: DVE GODINE SMO SE TRUDILI DA ODRŽIMO BRAK, išli smo kod TERAPEUTA!
Podeli vest
Voditeljka emisije Magazin In Sanja Marinković nedavno je stavila tačku na brak sa Aleksandrom Urinom za koga se udala 2011. godine. Voditeljka je sada otvoreno pričala o njihovoj ljubavi, ali i razvodu.
Sanja je priznala da se udala iz velike ljubavi, i istakla da je glavni razlog raskida da su se emocije ugasile.
Nakon skoro deset godina braka nekadašnji bračni partneri Sanja Marinković i Aleksandar Uhrin odlučili su da svako krene svojim putem, te su pre nekoliko meseci i zvanično podneli papire za razvod braka.
17.11.2020
13:40
- Ja sam se udala iz velike ljubavi, a ne na osnovu zvanja, znanja i bilansa. Ja sam emotivna sponzoruša. Uvek se vodim emocijama. S vremenom je mom suprugu počelo da smeta što sam javna ličnost, iako on bezgranično poštuje to čime se ja bavim. Takođe, putevi su počeli da nam se razilaze, a uverenja o zajedničkom životu počela su da nam se razlikuju. Emocije su se ugasile i odlučili smo da se raziđemo. Pre nekoliko meseci smo prestali da živimo zajedno, a pre dve – tri godine smo se emotivno rastali. Čak dve godine smo se trudili da održimo brak zbog našeg sina Strahinje. Borila sam se i nije bilo lako – počela je Sanja.
Foto: TV Pink printscreen
- Nismo hteli da se rastanemo zvanično dok Strahinja ne bude srećan. On ništa nije primećivao, vrlo mudro smo to radili. Putovali smo često, trudili se da sve funkcioniše kako treba, ali shvatili smo vremenom da to ne vodi nikuda. Prethodno smo odlazili kod terapeuta da posložimo stvari zajedno i da bude što bezbolnije, iako je bilo jako teško.
Poznata voditeljka Milanu Kaliniću priznala je da je od terapeuta tražila i savet kako da sinu saopšti da mu se roditelji razvode i kako da to suprug i ona učine na najbezbolniji način.
- Bio mi je potreban savet kako da to saopštim detetu na bezbolan način. Ti razgovori su nam mnogo pomogli i pratili smo svaki savet koji smo dobijali. To je proces koji duže traje, da ne saopštimo odmah, već da postepeno posložim stvari. Htela sam da tek onda kada vidim da smo oboje psihički stabilni raskinemo tu zajednicu.
Foto: TV Pink printscreen
Ona se prisetila i kako su se upoznali, te je istakla da je to bila ljubav na prvi pogled.
- Svog muža sam upoznala u studiju kada sam ušla u montažu da pogledam neke sekvence iz emisije ,“Sve za ljubav“. Tada sam ga ugledala i pomislila: Pa gde se ovaj skrivao sve ove godine? To je bila ljubav na prvi pogled. Ne sećam se ko je prvi napravio korak, samo znam da smo se kroz posao zbližili. To su bile jake simpatije, provodili smo vreme u dugim telefonskim razgovorima i viđali smo se i van posla. Ja sam se tada zabavljala sa drugim dečkom, čak sam i živela sa njim i trebalo je da se udam za njega. To je bio trenutak da shvatim da to nije „moja šolja čaja“. Čekala sam momenat da izađem iz te dugogodišnje veze. U to vreme se i Aleksandar razvodio od svoje žene. Verovatno je to tako trebalo da se desi – ispričala je Sanja Marinković u emisiji "Preživeli".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nakon skoro deset godina braka nekadašnji bračni partneri Sanja Marinković i Aleksandar Uhrin odlučili su da svako krene svojim putem, te su pre nekoliko meseci i zvanično podneli papire za razvod braka.
Blokader i propali košarkaš Vladimir Štimac više od godinu dana preti uredniku Informera i medijima, a sada, kada je u Palati pravde u Beogradu sreo Dragana J. Vučićevića, pobegao je glavom bez obzira.
Proslavljeni reditelj Predrag Gaga Antonijević poručio je da su lažna afera "Generalštab" i sve ono kroz šta prolazi ministar Nikola Selaković gadost, ludost i bezobrazluk!
Tužilac za Visokotehnološki kriminal (VTK) Boris Majlat danas je u Palati pravde glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću priznao da sprovodi obojenu revoluciju u Srbiji!
U utorak od 21 čas emituje se 27. epizoda Exatlona u kojoj ćete moći da gledate uzbuđenja na kakva ste navikli u najekstremnijem sportskom rijalitiju na svetu.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Novi ChatGPT trend koji podrazumeva izradu karikature na temelju onoga što o korisniku zna, zaludeo je svet. Imuni nisu ostali ni zaposleni u Informeru.
Ruski stručnjaci najavili su početak izrade personalizovane vakcine protiv raka, koja bi mogla da donese novu nadu pacijentkinji iz Srbije oboleloj od melanoma.
Otmica pevača Daniela Kajmakoskog, izvedena usred noći u jednom od najprometnijih delova Beograda, otvorila je ozbiljna pitanja o bezbednosti javnih ličnosti, ali i o profilu ljudi spremnih da se upuste u ovakav zločin.
U kratkom vremenskom periodu, desio se niz bombaških napada na lokale i paljenje luksuznih automobila u Beogradu. Postoji sumnja istražnih organa da su pojedini slučajevi povezani i da su izvršioci isti.
U nastavku borbe protiv korupcije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su G. S. (1961), bivšu direktorku Ustanove za odrasle i starije, i D. Đ. (1976), rukovodioca u istoj ustanovi.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da je spreman na vojnu akciju protiv Irana ukoliko ne bude postignut dogovor, navodeći da bi u tom slučaju postupio kao tokom dvanaestodnevnog rata u junu prošle godine.
Rusija aktivno radi na formiranju arhitekture ravnopravne i nedeljive bezbednosti u Evroaziji, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov, ističući da je reč o dugoročnom strateškom procesu koji ima za cilj stabilnost i saradnju na celom evroazijskom prostoru.
Izraelske odbrambene snage (IDF), četiri meseca nakon stupanja na snagu primirja sa palestinskim militantnim pokretom Hamasom, izrađuju planove za moguću novu ofanzivu u Pojasu Gaze.
Situacija u Oružanim snagama Ukrajine postaje sve složenija, pre svega zbog toga što evropski saveznici ne uspevaju da obezbede dovoljne količine municije u predviđenim rokovima.
Lako je gledati filmove, naročito kada domaća kinematografija decenijama unazad pruža vrhunsko umetničko zadovoljstvo. Mnogo je teže, međutim, setiti se kada su ta dela zapravo nastala.
Glumac Nikola Pejaković je na panel-diskusiji na Zlatiboru rekao da Filmski centar Srbije zajedno sa producentima mora naći razlog zašto se dogodio problem da se 53 filma nisu snimila, a dat je novac za njihovo sufinansiranje.
Glumac i producent Lazar Ristovski kaže da je zbog filma "Belo odelo" prodao stan i ostavio porodicu na ulici kako bi u potpunosti mogao da finansira pomenuto ostvarenje.
Poznati srpski komičar i kuvar Miloš Nedeljkov, publici poznatiji kao Balkandad, nedavno je boravio u Australiji, gde je gostovao u popularnoj jutarnjoj emisiji "Sun rise on 7".
Otkrijte kako da uz nekoliko jednostavnih navika produžite životni vek svog pametnog telefona. Pravilna briga o bateriji, pametno upravljanje memorijom i optimizacija performansi mogu vam pomoći da telefon radi pouzdano godinama.
Mnogi se u kuhinji susreću sa istim pitanjem, da li je potrebno prati sirovu piletinu pre nego što se stavi da se kuva ili peče? Iako je ova navika veoma rasprostranjena, stručnjaci za bezbednost hrane upozoravaju da ona može doneti više štete nego koristi.
Kombinacija sastojaka koja daje izuzetno dobru marinadu koja je idealna za junetinu, piletinu, ali i divljač. Uz nju meso ostaje mekano, sočno i punog ukusa, bez obzira na način pripreme.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar