POZNATI GLUMCI IZNELI SKANDALOZNE TVRDNJE: Mika i njegova žena su bili kao ORGANIZOVANI KRIMINALCI - Biljana je primala 90 odsto njegovih učenika na FDU!
Radmila Živković, Slobodan Ćustić, Eva Ras i Jana Maričić tvrde da su Aleksić i Mašićeva bili toliko dobro uigran tim da su na FDU upisivali skoro sve učenike zloglasne škole "Stvar srca"
Miroslav Mika Aleksić (68) bavio se organizovanim kriminalom sa suprugom Biljanom Mašić, tvrde njihove kolege! Pošto su mlade glumice Milena Radulović (25) i Iva Ilinčić (24) skupile hrabrost i otkrile jezive detalje seksualnog zlostavljanja u školi glume "Stvar srca", počelo je da se odmotava klupko o ovom monstrumu!
Foto: Printscreen You Tube rts
Miroslav Mika Aleksić
Glumci Slobodan Ćustić, Eva Ras, Radmila Živković i rediteljka Jana Maričić tvrde da je on zarađivao tako što je decu "ubacivao" na Fakultet dramskih umetnosti.
- Mika i njegova žena su bili u sprezi, retko ko je mogao da upadne na Biljaninu klasu na FDU a da nije prošao njegovu školu. Kažu da je imala uticaj i na kolege, koji su masovno primali Aleksićeve učenike - besna je Radmila Živković.
3.000 mališana je prošlo kroz radionice Mike Aleksića
Slavna glumica dodaje da je uhapšeni učitelj glume sramota za profesiju i da treba da bude najstrože kažnjen:
- Džukela jedna, sram da ga bude! Urlala bih od besa zbog svega što se desilo tim devojkama. Moja ćerka je tri puta išla na njegove časove i više nije htela pošto ju je udarao štapom po prstima. Taj monstrum treba da prođe kroz toplog zeca jer je bruka za profesiju, đubre jedno!
Foto: printscreen
Slobodan Ćustić
Saznanja o korupciji Mike i Biljane ima i Slobodan Ćustić i rešio je da konačno progovori javno o tome.
- Kada supruga gospodina Aleksića prima klasu, 90 odsto studenata bude iz Mikine škole. To može lako da se proveri! To je korupcija i ucena! Ukoliko deca koja hoće na FDU znaju za to, onda će da urade sve kako bi ostvarili svoje snove. Ta neka mala devojčica ne može da veruje da će "čika Mika" da joj nanese zlo. To je paukova mreža u koju se uhvati dete, a kada se desi zlostavljanje, od sramote ne sme da kaže nikome. Te devojke su 10-15 godina trpele u sebi, drago mi je što su progovorile - kaže Slobodan Ćustić, otac šestoro dece.
Aleksandra: Zbog Mike
sam bila na crnoj listi
Glumica Aleksandra Anđelković kaže da posle svađe sa uhapšenim učiteljem glume više nije dobila nijednu ulogu!
- Bila sam vođa pokreta da se smeni Mika Aleksić s mesta upravnika Malog pozorišta "Duško Radović" u novembru 2000. godine. Mnogo ljudi je otišlo iz te ustanove zbog psihičkog maltretiranja, vređanja... Meni je pretio, smanjio mi platu za 30 odsto zbog neposlušnosti. Posvađali smo se i zbog njega sam bila na crnoj listi, nigde nisam mogla da dobijem ulogu - priča glumica.
On dodaje da je Aleksić polako uvodio učenice u pakao, te da nisu mogle ni da naslute šta ih čeka.
- Znam sve priče kojima se služe loši pedagozi da bi pokrili neku svoju glad. Na primer, da bi se glumci oslobodili, traže da se cela klasa skine gola. Posle se ide na individualne časove, pa ako si se skinula tamo, ajd' nemoj da se skineš i iza zatvorenih vrata - objašnjava glumac, a njegove reči potvrđuje i Eva Ras! Ona kaže da je među kolegama poznato da je bračni par uzimao novac za upis na FDU:
- Mika i njegova žena Biljana su se bavili ozbiljnim organizovanim kriminalom na Fakultetu dramskih umetnosti. Niko nije mogao da se upiše a da nije prethodno završio njegovu školu. Čula sam da su im pojedinci plaćali čak i po 10.000 evra da bi upali na fakultet. To je skandalozno!
Foto: Printscreen You Tube/eduTV
Eva Ras
Rediteljka Jana Maričić takođe optužuje Mišićevu da je omalovažavala one koji nisu prošli školu njenog muža:
- Bilja Mašić je verbalno i psihički zlostavljala svoje studente, uglavnom devojke, i to one koje nisu prethodno pohađale njihovu "školicu". Pitali smo drugarice zašto to tolerišu, a one su objasnile da moraju ako misle da ostanu na katedri za glumu.
Maca: Ima mnogo
džukela poput Mike
Foto: TV Pink printscreen
Dragan Marinković Maca smatra da je Aleksić samo vrh ledenog brega i da ih ima još mnogo koji rade isto što i on!
- Svuda možeš da naiđeš na takvu budalu koja će ti nuditi odlazak u krevet da bi profitirao. Devojčice koje se bave glumom izložene su ljudima poput Miroslava Aleksića. Više puta sam bio prisutan kada su dobijale poziv da dođu "na kasting" od strane kolega i pijanih džukela koji se nikad ne bi "omastili" da nisu to što jesu! I na mojoj akademiji je bilo profesora koji su bili vrlo bahati prema studentima - ističe zgroženi glumac.
Ispovest glumice Milene Radulović o tome da ju je još kao sedamnaestogodišnjakinju si*ovao učitelj škole glume Miroslav Mika Aleksić, potresla je javnost.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ispovest glumice Milene Radulović o tome da ju je još kao sedamnaestogodišnjakinju si*ovao učitelj škole glume Miroslav Mika Aleksić, potresla je javnost.
Ruska avijacija uništila je privremene punktove ukrajinskih snaga i centre za kontrolu bespilotnih letelica u Dnjepropetrovskoj i Hersonskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Miloš Parandilović, poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srbije i čelnik stranke Novo lice Srbije, napio se k'o letva na jednoj svadbi u Priboju, pa u tako vidno alkoholisanom stanju seo u automobil i odvezao se, saznaje Informer.
Damir Agović - vođa blokada u Gornjem Milanovcu je, prema podacima do kojih su došli novinari, bio izuzetno loš đak. Pa kao neko ko je jedva završio srednju školu upitno je - koliko on može da bude svetli primer mladima?
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
U banjalučkom naselju Lauš uhapšen je muškarac zbog sumnje na nasilje u porodici, nakon što su građani prijavili uznemirujući incident u kojem je vezao svog sina za banderu.
Nakon gotovo svakog masovnog zločina istražitelji pokušavaju da pronađu odgovor na isto pitanje - da li je tragedija mogla da bude sprečena? U mnogim slučajevima odgovor su pronašli među papirima, beleškama i zapisima koje su počinioci ostavili iza sebe.
Trebinjski frizer Dražen Milović, osumnjičen je kao deo narko-ekipe okupljene oko Vukašina Vojinovića i jednog od vođa takozvanog "Grand klana" Aleksandra Mijajlovića.
U jednoj od prodavnica mobilne telefonije u centru Užica danas je izbio požar. Brzom i efikasnom reakcijom užičkih vatrogasaca, vatrena stihija je uspešno lokalizovana i sprečeno je njeno širenje na okolne objekte.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da je upozorio izraelskog premijera Bendžamina Netanjahua da bi se Izrael mogao naći sam protiv Irana, ako dodatno eskalira sukob.
U napadima ruskih dronova na stambene zgrade i na minibus u Zaporoškoj oblasti danas su poginule dve osobe, dok je 16 osoba ranjeno, saopštili su lokalni zvaničnici.
Lider nemačke stranke Levica Jan van Aken predložio je bivšu kancelarku Angelu Merkel kao mogućeg posrednika Evropske unije u pregovorima između Rusije i Ukrajine, preneo je danas Špigl.
Iranski Nacionalni savet bezbednosti upozorio je Sjedinjene Američke Države i Izrael da ne naprave još jednu grešku, jer će u suprotnom region za njih postati "pakao", preneo je Skaj njuz.
TS Media, multimedijalni segment Telekoma Srbija, u saradnji sa Sava Centrom, od 12. do 14. juna, organizuje besplatne večernje projekcije remasterizovanih domaćih filmskih klasika na krovu Sava Centra.
Srpska srednjovekovna tradicija puna je običaja koji bi u savremenom svetu bili potpuno neprihvatljivi, a mnogi od tih običaja prikazani su u našim fimovima i serijama.
Radoš Bajić dobitnik je nagrade "Zlatni vitez" na Međunarodnom filmskom festivalu u Sevastopolju za najbolju glavnu mušku ulogu u filmu "Čuvar ikone Svetog Đorđa".
Ako želite da znate kako nešto funkcioniše u avionu, pitajte stjuardesu. One već dovoljno dugo lete da znaju sve trikove i savete koji olakšavaju ovo iskustvo.
OpenAI navodno predstavlja "Dreaming V3" kao novu verziju sistema memorije za ChatGPT, koja bi trebalo da omogući da razgovori budu mnogo prilagođeniji svakom korisniku.
Meri Filips, poznata šminkerka mnogih slavnih dama, otkrila je trik koji pomaže da lice izgleda sveže i prirodno, a šminka ostane postojana od jutra do večeri.
Grčka već godinama važi za omiljenu letnju destinaciju srpskih turista, a posebno se izdvaja Halkidiki. Pet je razloga zašto Srbi već godinama biraju ovu destinaciju.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.