BIVŠI SUPRUŽNICI PONOVO ŽESTOKO ZARATILI! Mustafa KUKA na sudu jer Emini DUGUJE 73.580 evra : Nemam PARA ZA SINOVE!
Podeli vest
Bivši suprug Emine Jahović (39) Mustafa Sandal (51) tražio je od suda da mu smanji alimentaciju jer je u finansijskoj krizi zbog pandemije korone!
Kako pišu turski mediji, Mustafa čak 26 meseci nije dao ni evro za dvanaestogodišnjeg sina Jamana i devetogodišnjeg Javuza i do sada bivšoj ženi duguje čak 73.580 evra!
Grob Milana Lazića, oca pevača Darka Lazića, izgoreo je u požaru. U to su se uverili i mediji, koji su juče posetili Lazićevo rodno mesto, selo Brestač, gde je to glavna tema.
04.05.2021
21:54
Čeka se odluka suda
- Emina i Mustafa su tvrdili da su ostali prijatelji posle razvoda 2018. godine, sve dok Emina nedavno nije tužila Mustafu zato što nije plaćao alimentaciju! Sandal je posle razvoda pristao da za decu mesečno daje 1.130 evra, ali i da plaća radnike na njihovom imanju - vozača, baštovana, skipera... Za te troškove je tad namenio 1.700 evra mesečno. Međutim, sve to je plaćao samo prvih nekoliko meseci i odjednom je prestao! Stoga do sada Emini za alimentacije duguje 29.380 evra, a za plate radnicima 44.200 evra - priča dobro obavešten izvor i dodaje da je Jahovićeva tužila Sandala:
Foto: Ivan Dobričić
Mustafa i Emina dok su bili zajedno
Gradi muzičku karijeru u Turskoj
Emina Jahović rešila je da gradi pevačku karijeru u Turskoj. Ona je već snimila duet "Crno more" sa turskom pevačicom i glumicom Jase Kelmom. Njih dve su se upoznale prošle godine i Emina joj je odmah ponudila saradnju. Emina se tu neće zaustaviti, već planira da objavi i ceo album za tursko tržište.
- Emina je poludela što Mustafa ne brine o njihovim sinovima, pa ga je tužila. On se na sudu pravdao da je u velikoj finansijskoj krizi zbog korone i tražio je da mu smanje alimentaciju. Videćemo šta će sud odlučiti.
Ide na odmor
Jahovićevu su turski mediji zatekli ispred kuće i pitali je kako će rešiti problem sa bivšim mužem.
- Ne želim da pričam o Mustafi! Idem sa sinovima na odmor, ništa drugo me ne zanima. Preležala sam koronu i mislila sam da ću umreti, zato me sada ništa ne interesuje osim mojih sinova. Idem sa njima u vikendicu - rekla je Emina turskim novinarima.
Mustafa: Emina je nemarna majka
Mustafa je nedavno na sudu optužio Eminu da nije podobna majka! Sandal je rekao da njegova bivša više vremena posvećuje svojoj kozmetičkoj liniji nego sinovima Jamanu i Javuzu i da o mališanima brinu samo dadilje.
- Mustafa više ne želi nikakav kontakt sa Eminom, komuniciraju samo preko advokata - priča naš izvor.
Jahovićeva se potom predomislila i rešila da ipak kaže istinu. Pevačica tvrdi da je laž da je njen bivši u finansijskoj krizi zbog pandemije koronavirusa.
- Ako jednog dana njegova finansijska situacija bude loša, radiću i za njega. Ali znam da sada nije u krizi! Verujem da će pobediti pravda. Ne borim se na sudu samo za sebe, već za sve žene koje su u sličnoj situaciji - rekla je pevačica, koja je sa nekadašnjom turskom megazvezdom u braku provela 10 godina.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Grob Milana Lazića, oca pevača Darka Lazića, izgoreo je u požaru. U to su se uverili i mediji, koji su juče posetili Lazićevo rodno mesto, selo Brestač, gde je to glavna tema.
Ruski sistem protivvazdušne odbrane S-400 nadmašuje američki Patriot po mobilnosti i raznovrsnosti ciljeva, navodi se u analizi Centra za analizu svetske trgovine oružjem (CAMTO) u ruskom časopisu Nacionalna odbrana.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Stravičan slučaj maloletnog Vuka R. (13) iz Kraljeva, kog je fizički i verbalno zlostavljala grupa vršnjaka iz škole, bacavši na njega petarde i trerajući ga da ulazi u reku Ibar i viče: "Ja sam Ćaci", pokazuje šta je našem društvu u poslednjih godinu dana uradila blokaderdska fašistička ideologija.
Posle 18 godina, klupko oko prodaje NIS-a se odmotava, ali učesnici te sramne odluke upetljali su se u sopstvene laži, pa se više ne zna ni ko pije, ni ko plaća.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sve više roditelja svakog dana dovozi decu u školu, što je pomodarstvo, tvrde korsnici društvenih mreža. Upravo ova tema zapalila je internet, jer mnogi tvrde da je to nekada bio blam, a danas trend sa Zapada.
Povodom aktuelnih sankcija Naftnoj industriji Srbije oglasio se i generalni sekretar Udruženja naftnih kompanija Srbije Tomislav Mićović i otkrio da je trenutna situacija prilika da se rafinerija u Pančevu vrati u srpske ruke!
Studentski centar Novi Sad juče je objavio preliminarnu listu za smeštaj studenata starijih godina u studentskim domovima u Novom Sadu, Somboru i Zrenjaninu, a konačna lista biće objavljena 15. decembra.
U Mašinsko-saobraćajnoj školi u Čačku otvorena je izložba pod nazivom „Moja ćirilica”, autorke Olgice Stefanović, akademske slikarke i ikonopisca iz Novog Sada.
Zaposleni i učenici Tehničke škole "Ivan Sarić" iz Subotice potresnim rečima oprostili su se od svog učenika (15) čije telo je pronađeno u automobilu koji je bio u garaži porodične kuće.
Čačak je potresao jeziv masakr u jednoj porodičnoj kući, a u kojoj su pronađena tela majke, oca i sina. Komšije stradalih otvorile su dušu za Informer.
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Kao odgovor na napade Ukrajine, ruska vojska je pokrenula masovni udar raketama "Kinžal" na ukrajinske vojno-industrijske komplekse i energetska postrojenja, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane.
Najmanje 11 osoba je ubijeno, a više od deset povređeno u masovnoj pucnjavi u hostelu u Ateridžvilu, u blizini Pretorije, saopštila je južnoafrička policija.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Vlasnica mačke Nikola (24) želela je da proveri da li se njena ljubimica Mila smirila i naučila da se ne igra jelkom, ali je eksperiment propao za svega nekoliko minuta.
Privatni detektiv Rejmond Rano, koji više od 30 godina prati bračna neverstva, tvrdi da postoji jedan vrlo jasan znak koji često otkriva muškarce koji varaju, a to je stanje njihovog automobila.
Fejsbuk Dejting poslednjih meseci privlači sve više pažnje, ali mlađi korisnici i dalje teško dolaze do mečeva. Starija publika mnogo bolje koristi ovu opciju, dok mladi sve češće prelaze na druge aplikacije.
Nova 2026. godina se bliži, a evropske metropole već spremaju spektakl kakav se pamti. Ovo je lista gradova koji su uvek rasprodati i poznati po dočeku o kom se priča mesecima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar