Pevač Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas, otkako je kročio na estradu, otvoreno je pričao o svom životu.
13.06.2021
13:28
Pevač je napisao da su najveći sukob imali kad je Sonja saznala da je bio sa jednom pevačicom iz "Zvezda Granda". Iako su tada bili rastavljeni, bivša supruga mu je zamerila što je spavao s koleginicom, koju je Sonja opisala kao kepeca.
Foto: Printscreen You Tube
Sonja i Aca
Provocirala ga
"Nismo živeli zajedno, pa sam jednom, uoči puta za Cirih, svratio na Bežanijsku kosu. Hteo sam da vidim decu Sofiju i Viktoriju. Ona me je pritisla pitanjima i konstatacijama o mom momačkom životu. To nije bio govor, već smrtonosni rafali: 'Klošaru jedan, ti ćeš sa mnom da se igraš! Misliš da ne znam da je*eš onog kepeca iz 'Zvezda Granda'", prepričao je pevač svađu u svojoj knjizi.
Kada mu je Sonja u lice sasula da zna s kim provodi noći, Lukas je pobesneo i uporedio njih dve:
"Taj kepec se bolje ka*a od tebe! I bolja je riba od tebe. A s tobom mogu da legnem samo kad sam pijan".
Sonja je tad zaćutala, ali mu se, dok je odlazio iz njene kuće na Bežanijskoj kosi, unela u lice i provocirala ga:
"Da nećeš da me udariš! Šta je, pi*ko, hoćeš da me udariš"!
Foto: Printscreen You Tube/Emisija Premijera
Sonja Vuksanović
Oboje su grešili
Lukas je u nastavku autobiografije otkrio sav prljav veš iz braka sa dizajnerkom.
"Oboje smo grešili, ali nismo priznavali greške. Kroz svađu sam shvatio da je počeo da se vraća stari Aca, koji govori ono što misli i radi ono što hoće. A pošto je to bilo zabranjeno, počeo sam da dolazim kući pijan, dekintiran, drogiran. Aca u najgorem izdanju! Nabrajala je u svađi šta sam sve ja: "Pijanico, kockaru, narkomančino!" Ja bih joj odbrusio: "A da li si ti ugrožena zato što sam ja kockar, pijanica, narkoman? Da li ti nešto nedostaje? Pet tvojih bundi košta kao ovaj stan!"
Aca je otkrio da su, uprkos čestim svađama, pokušavali da održe brak.
"Naredne tri godine sam proveo u dnevnom boravku. Ona je spavala sa decom u spavaćoj sobi. Te tri godine sam presedeo na trosedu. Nisam mogao da spavam. Sedim celu noć i razmišljam. Volim Sonju, a ona me polako ubija. Izvlači me iz života na koji sam navikao i u kome se osećam slobodno i dobro. A ne mogu da se otrgnem. Kad sve saberem, Sonjina najveća krivica je što nije pristajala na kompromis. A moja je u tome što sam joj pridavao suviše značaja i uzdigao je u javnosti stvarajući utisak da smo ravnopravni, što sigurno nije istina", napisao je Lukas.
Sonja je htela da slavim Svetog Nikolu zbog Brene i Cece
Aca je u svojoj knjizi priznao da je slavio Svetog Nikolu isključivo zbog Sonje, jer je ona želela da im u kuću dođu poznati ljudi:
"Sonja hoće da nam na slavu dođu Brena i Ceca i drugi poznati i, što je najvažnije, da novine zabeleže taj intimni čin. Slavu sam tih nekoliko godina slavio zbog nje, da bih zadovoljio taj ludi poriv za samoreklamiranjem. Volela je to, a ja sam joj ugađao i ispunjavao želje koje su se kosile s mojim shvatanjem porodičnog života".
Uprkos tome ona nije bila zadovoljna, pa bi osula paljbu po njemu čim odu gosti:
"Rekla bi mi: 'Klošaru jedan, dok nisi počeo sa mnom da živiš, niko te nije zvao! Ni Brena, ni Ceca'. Dobijala je uvek iste odgovore: 'Petnaest godina me zovu, ali mene to ne interesuje! Ne volim lažni sjaj usiljenih osmeha i kurtoaznih rečenica koje ništa ne znače'".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Posada misije Artemis II tokom leta oko Meseca uočila je neobične boje na njegovoj površini, uključujući smeđe tonove i izolovana zelenkasta područja, prenosi Foks njuz.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavlja danas od 10 časova konsultacije sa predstavnicima stranaka, saopštila je juče Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Blokaderi ne mogu da se pomire s činjenicom da je Junajted medija, kompanija kojoj pripadaju Nova S i N1, dobila nove vlasnike, pa zajedno sa zaposlenima u tim medijima, do juče produženim rukama tajkuna Dragana Šolaka, dižu hajku protiv Brenta Sadlera.
Poznati profesor s Filozofskog fakulteta u Beogradu, Miloš Ković, do srži je raskrinkao blokadere i njihove veze sa tajkunskim medijima, Novom S i N1, ali i kako biraju kandidate za takozvanu blokadersku listu i koja je uloga najokorelijeg vojvođanskog blokadera i separatiste Dinka Gruhonjića u svemu tome.
Srbija je dobila novi politički fenomen – goste u televizijskim studijima koji bez imena i identiteta iznose političke zahteve, ne otkrivajući ko su, uz objašnjenje da su samo posrednici jednog pokreta, dok mediji koji im daju prostor time učestvuju u ozbiljnom urušavanju javne odgovornosti.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Zabrana fizičkog kažnjavanja dece, ukidanje maloletničkih brakova i veća kontrola države nad roditeljima, samo su neke od izmena koje će doneti novi Porodični zakon. Za one koji pravila ne poštuju slede sankcije.
Tokom izvođenja radova na redovnom održavanju u ulicama Dr Žorža Matea, Tošin bunar i Bulevaru Zorana Đinđića, od danas, 6. aprila, od 22 časa, do 8. aprila doći će do promena u radu linija javnog prevoza, saopšteno je iz Sekretarijata za saobraćaj.
Svetski dan zdravlja obeležava se svake godine 7. aprila širom sveta, sa ciljem da se podigne svest o najvažnijim zdravstvenim izazovima, ukaže na značaj prevencije i zdravih stilova života, podstaknu pojedinci, zajednice i institucije da zajednički rade na unapređenju zdravlja.
Eksperimentalna vakcina Nous-209 pokazuje obećavajuće rezultate u ranoj prevenciji raka debelog creva kod rizičnih pacijenata, otvarajući put ka novom, preventivnom pristupu u medicini.
Srbija je juče izručila Marjana Vujačića Crnoj Gori. On će, nakon što je Viši sud u Vranju odobrio zahtev njegovih advokata, kaznu zatvora od 14 godina za ubistvo Jugoslava Cvetanovića nastaviti da služi u crnogorskom zatvoru.
Četvoro maloletne dece ostalo je bez oba roditelja nakon porodične tragedije koja je potresla Austriju, kada je muškarac, kako se sumnja, ubio bivšu suprugu, a zatim i sam završio iza rešetaka.
Drama koja je uznemirila javnost počela je oružanom otmicom automobila na naplatnoj rampi Kovilj, a završena je u ataru sela Mošorin hapšenjem M.B. (47), koji je od ranije poznat policiji.
U Zemunu je juče nepoznato lice na ulici nožem izbolo G.L. (42), a samo nedelju dana ranije, istu sudbinu doživela je i K.T. (47) šetajući Humskom ulicom.
Američki novinar Tucker Carlson izjavio je da su Sjedinjene Američke Države ciljano bombardovale civilnu infrastrukturu u Iranu, ocenivši takve poteze kao apsolutno neprihvatljive.
Rat na Bliskom istoku najteže će pogoditi siromašne i ranjive zemlje koje nemaju sopstvene energetske rezerve, upozorila je izvršna direktorka Međunarodnog monetarnog fonda Kristalina Georgijeva.
Glumac Džonatan Mejdžors i njegov kolega Džej-Si Kilkojn doživeli su ozbiljnu nezgodu na snimanju novog akcionog filma kada su pali kroz prozor direktno na beton.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar