KIJU VARAO SA DUŠICOM?! Isplivao razlog raskida sa FUDBALEROM, pronašla mu poruke, plakala pa ga ŠUTNULA IZ STANA!
Podeli vest
Kristina Kija Kockar je, kako pišu mediji, ostavila bivšeg dečka Miloša Čavu Dimitrijevića jer ju je varao sa Dušicom Jakovljević.
On je, prema priči izvora bliskom bivšem paru, razmenjivao ljubavne poruke sa svojom bivšom devojkom, koje je pevačica našla u njegovom telefonu, zbog čega je nastao haos, piše "Kurir".
Voditeljka Dušica Jakovljević obnovila je vezu sa bivšim fudbalerom Milošem Dimitrijevićem Čavom, koji je nedavno okončao romansu sa Kristinom Kijom Kockar.
29.06.2021
23:07
Kako se navodi, skandal se desio u Kijinom stanu na Zvezdari, i to samo nekoliko dana nakon što je ona objavila fotografiju poljupca sa Milošem i time javno potvrdila da je u vezi sa njim. Kockareva je u Čavinom telefonu pronašla njegovu prepisku sa voditeljkom "Zadruge", gde su pisali da ne mogu više da izdrže jedno bez drugog i da se vole.
- Kada je Kija pročitala poruke, poludela je od besa. Vikala je na njega iz sveg glasa i plakala. Rekla mu je da mu nikad neće oprostiti što ju je napravio budalom, da ju je izigrao po drugi put, i to pošto je javno otkrila na Instagramu da su se pomirili. Odmah mu je rekla da izađe iz njenog stana i da joj se više nikad ne obrati u životu - priča dobro obavešteni izvor.
Kako dalje izvor navodi, sve se ovo odigralo nekoliko dana pre promocije autobiografske knjige Ace Lukasa, a upravo na tom događaju Kija je i priznala da je ponovo singl, a kao razlog prekida emotivne veze navela je daljinu.
Foto: printscreen
- Daljina je presudila, i dalje gajim emocije, ali ne želim da sputavam svoje uspehe zbog nekog drugog. On je divan dečko, bivši fudbaler, preduzetnik i ozbiljan u svom poslu, nerviralo me je što svi pišu bivši ove i one, kad je on mnogo više od toga. Bili smo duže zajedno, već smo se jednom pomirili, tako da nije nemoguće da se to opet desi, ali zasad sam sama - rekla je Kija, a nakon toga se oglasila i Dušica.
- Morate da budete u vezi da biste raskinuli, ali, dobro, nema veze. Ja stvarno nemam informaciju da su njih dvoje bili zajedno. To sam čula iz medija, a nikada nisam čula ni od koga drugog - rekla je Dušica tada.
Dušica Jakovljević i njen stari-novi partner sada uživaju u obnovljenoj romansi. Kako nisu bili u svađi, već su samo napravili pauzu u vezi, sada su odlučili da nastave gde su stali. To su za pomenuti list potvrdile i njihove komšije, koje ih gotovo svakodnevno viđaju dok šetaju kućne ljubimce, a pre dve nedelje viđeni su zajedno i na ručku u Smederevu.
Da Dušica i Čava nisu više hteli da kriju vezu, pokazuju i njihove objave na Instagramu.
Foto: printscreen instagram
- On... Miloš! - napisala je Dušica pored njihove zajedničke slike, a malo potom i on je objavio njihovu sliku, koju je Dušica potom podelila na svom profilu.
- Ona... - napisao je on, uz pesmu "Ljubav sve pozlati".
- ... Voli tebe! - dodala je voditeljka.
Akteri ove priče za sada se nisu oglašavali za medije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
duda
pre 4 godine
Dusica opajdara,menja muske kao carape. Bolje da je vise sa decpm.
POZDRAV SVI, VOLJEM DIJELJITI SVJEDOČANSTVO SA SVIMA VAMA, .. prije nekoliko mjeseci moj me čovjek napustio zbog druge dame. Jako ga volim i sve o čemu sam mogla razmišljati bilo je samoubojstvo. Pokušao sam na nekoliko načina, ali niti jedan nije uspio. Odlučio sam čitati na mreži i čitati o čarolijama i čarolijama. Pokušao sam, izgubio sam puno novca, ali bio je to isti rezultat. Gotovo sam odustao dok nisam upoznao dr. Alabu čaroliju Caster koja me uvjerila u uspjeh i pročitao komentare ljudi na njegovoj web stranici. Bio sam skeptičan kad sam ga kontaktirao jer sam izgubio puno novca. uvjeravao me da je njegov posao 100% dobar i kad sam ga probala bila sam tako sretna jer se moj čovjek vratio u moju kuću ... Sada je moj čovjek vrlo poslušan i voli me više. Sada sam trudna 2 mjeseca i sretna sam što ga imam u svom životu. Savjetovao bih vam da se obratite ovom moćnom čarobnjaku za čarolije, koji mi je pružio drugu priliku za sreću i ljubav, isprobao sam nekoliko čarolija i nijedna nije uspjela. Ako vam itko može pomoći vratiti ljubav i voditi vas u potrazi za životnim rješenjima, to je on. Izravno ga kontaktirajte na -Email- dralaba3000@gmail.com ...... Whatsapp možete poslati i na +2349039885856. Živjeli .. ? ?
Voditeljka Dušica Jakovljević obnovila je vezu sa bivšim fudbalerom Milošem Dimitrijevićem Čavom, koji je nedavno okončao romansu sa Kristinom Kijom Kockar.
Rusija će na međunarodnom sajmu bespilotnih sistema UMEX 2026 u Abu Dabiju predstaviti novu liniju bespilotnih letelica, javila je ruska novinska služba.
Takozvani "kosovski premijer" u tehničkom mandatu Aljbin Kurti izjavio je da je Srbija "bolje nego ikada razumela da je Kosovo država", iako je malo verovatno da će ga uskoro priznati!
Širenje mržnje, pretnje, omalovažavanje, vređanje, fizičko napadanje, stvaranje podela, rušenje, paljenje, uništavanje - to je ono što su blokaderi imali da ponude građanima Srbije poslednjih godinu dana, pa je lako zaključiti na čemu se zasnva njihov plan i program - linč i nasilje.
Ljiljana Smajlović, nekadašnja urednica Politike, gostovala je na TV Prva, gde je o aktuelnim političkim dešavanjima razgovarala sa voditeljkom Marijom Savić Stamenić i Milanom Antonijevićem, poverenikom za zaštitu ravnopravnosti.
Javni prostor u Srbiji poslednjih meseci sve više postaje arena brutalnih verbalnih obračuna, pretnji i poziva na nasilje, koji dolaze od pojedinih opozicionih aktivista, analitičara i javnih ličnosti.
Kristijan Šmit, koji u Republici Srpskoj nije priznat za visokog predstavnika jer njegov izbor nije potvrđen u Savetu bezbednosti UN, kaže da ni malo ne oseća odgovornost za zastoj BiH.
Milogorcima smeta sve srpsko, pokazala je najnovija Instagram objava portala Pobjeda.me u kojoj se na najstrašniji način govori o plivačima za Časni krst iz Podgorice.
Takmičarka Plavih, Anabela Zonai, iskoristila je svoj minut poziva sa porodicom u Exatlonu. Oni su joj odmah dali savet kako da se ponaša u takmičenju.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas slave Svete mučenike Julijana i Vasilisu, supružnike koji su početkom četvrtog veka osnovali dva manastira.
Nepoznati napadač aktivirao je eksploziv koji je prethodno postavio pod automobil i pre četri godine razneo Jasminka Šahovića, navodnog pripadnika škaljarskog klana, nakon što je izašao iz kuće u Podgorici.
Ubistvo iz nehata koje se dogodilo početkom devedesetih godina i danas se navodi kao jedan od najneobičnijih i najbizarnijih slučajeva u kriminalističkoj istoriji Srbije.
Ubica je Živku Bakiću, poznatom i kao Žića (43), ispalio devet hitaca, ciljajući mu noge i stopala kako bi ga onesposobio da pobegne. Dok je ranjen puzao kroz sneg, napadač mu je prišao i ispalio dva smrtonosna hica u glavu, a potom pokušao da telo zatrpa snegom kako bi prikrio zločin. Ipak, nešto ga je sprečilo da leš u potpunosti sakrije.
Policija i dalje traga za ubicom Živka Bakića, koji je 16. januara ubijen rafalom ispred svoje kuće u Sopotu, dok je bio u dozvoljenoj šetnji sa nanogicom.
Tokom leta predsednika SAD Donalda Trampa ka Davosu, avion Er Fors Van se iz predostrožnosti vratio u zajedničku bazu Endruz zbog manjeg električnog kvara, nakon čega je Tramp u drugom avionu nastavio put ka Švajcarskoj, saopštila je Bela kuća.
Američki predsednik Donald Tramp upozorio je Iran da će na kontinuirane pretnje atentatom na njega, koje upućuju lideri u Teheranu, biti odgovoreno "dizanjem te zemlje u vazduh".
Francuski industrijski gigant Reno najavio je strateški zaokret kojim ulazi u sektor odbrane, najavivši početak serijske proizvodnje jurišnih dronova dugog dometa u svojim ključnim fabrikama u Le Manu i Kleonu.
Prema svedočenjima očevidaca i snimcima koji kruže društvenim mrežama, ruska protivvazdušna raketa navodno je pogodila stambenu zgradu tokom ukrajinskog napada dronovima, tvrde ukrajinski mediji.
U detinjstvu se borila za goli opstanak, postala žena predsednika a onda starost provela u dobu, život naše glumice Mire Stupice nikada nije bio ravna linija.
Zlatni globusi 2026. još jednom su potvrdili da se pažnja publike nakon crvenog tepiha brzo seli tamo gde priče zaista žive, na malim ekranima. Među ovogodišnjim dobitnicima nalaze se i ostvarenja koja su već dostupna na Netfliksu.
Glumca Harija Melinga svi znamo kao Dadlija Darsija, zlog brata glavnog junaka Harija Potera. Ovih dana se o njemu najviše priča zbog uloge u gej drami "Pilion".
Napravite jednostavnu kupku za stopala koristeći samo 3 sastojka - sodu bikarbonu, sirće i toplu vodu, koja može osvežiti stopala, ublažiti umor i ukloniti neugodan miris.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar