MUŽ JOJ JE NAJVEĆI OSLONAC! Marina Tucaković otkrila RECEPT za SREĆAN BRAK!
Podeli vest
Marina Tucaković našla je put do ljudske duše, i dan-danas stvara i piše, a dok je mnoge pevače usrećila svojim darom, a svoju sreću pronašla je pored supruga Aleksandra Fute Radulovića koji joj je decenijama bezrezervna podrška i uporište.
Jedno drugom su pružili veliku podršku, ali i utehu kada im je sin Miloš iznenada preminuo 2008. godine. Njegovo beživotno telo je u porodičnom domu Radulovićevih pronašla njegova tadašnja devojka Saša, a Marina je u više navrata pričala kako bi joj jedina želja bila da se vrati u prošlost i zagrli sina.
Nikolija Jovanović, ćerka folk dive Vesne Zmijanac, pevačica i žena nekadašnjeg člana “Elitnih Odreda” Relje Popovića, prepoznatljiva je svojim fanovima po drugačijem stilu.
04.07.2021
08:20
Marina i Aleksandar imaju još jednog naslednika Milana, koji poput roditelja ima dar za pisanje, a majci je bio velika podrška kada je saznala da ima kancer.
Foto: printscreen
Marina gostuje u emisiji
- Da sam dobro - nisam dobro sigurno. Ali nisam ni loše! Idem na terapije, moram da izguram, videćemo. Na ove promene vremena se osećam lošije, ali kad je lepše vreme, lepša sam i ja - pričala je Marina medijima i otkrila da sa suprugom prolazi kroz dobro i loše, ali od njihovih malih rituala i maštanja ne odustaju:
- Moj dan izgleda kako kad. Uglavnom se jako rano budimo i Futa i ja, popijemo kaficu, lekove, naručimo da jedemo ili ja nešto napravim. Malo se pomerimo, pa imamo preglede. Stalno imamo želju da putujemo, nekad i odemo. Uvek sam bila dosta kod kuće, mislim o tome da sam baš zdrava i da mogu da idem gde hoću, eto o tome maštam, da putujemo negde daleko.
Foto: printscreen
Marina Tucaković
Kompozitorka je u više navrata javno ispričala da joj je upravo Futa najveći oslonac, kao i da je ni u jednom trenu ne napušta.
- Moj muž mi je najveći oslonac. Ja sam se primirila pa ja njega slušam, bodri me stalno.
Brak Marine i Aleksandra Radulovića traje duže od dve decenije, nisu ga obeležili skandali i trzavice, a javnosti deluje kao da su jedno u drugom pronašli sve ono neophodno za sreću i mir. Na pitanje koja je tajna njihovog uspeha i koji je zapravo recept za srećan brak, kompozitorka je odgovorila kroz osmeh:
- Da taj recept postoji, svi bi ga primenjivali.
Foto: Insajder
Marina u žiriju
Marina tvrdi da su joj porodica i prijatelji najveća podrška u teškom periodu kroz koji prolazi dok bije tešku bitku sa kancerom.
- Kad god klonem najbliži su ti koji mi vraćaju snagu. Porodica i prijatelji mi nikada ne daju da pokleknem. U poslednje vreme se ne osećam baš fenomenalno jer je hemoterapija bila baš jaka. Ipak, kažu da što je hemoterapija jača, to je rezultat bolji - priča ona i dodaje da joj ponekad prija da popije pivo i uživa u duvanskom dimu iako zbog bolesti nikako ne bi trebalo da konzumira pomenute stvari.
- Otkad sam saznala koja je moja dijagnoza, potpuno sam se prepustila doktorima. Nisam htela da im se mešam u posao nijedne sekunde. Nisam istraživala o svojoj bolesti, a svaki odlazak kod lekara doživljavam kao izlazak u grad. Šta je, tu je. Idemo dalje. Neću da dozvolim da kancer bude ceo moj svet. Bolest posmatram kao nešto što mi se trenutno dešava. Radim koliko mogu, nisam odustala od kuvanja, šopinga, putovanja, kao ni od alkohola. Volim da popijem čašicu rakije ili piva, dok sam pušenje na neko vreme ostavila, ali sam se vratila. Kad pušim, uzmem dim-dva i ugasim. Čim mi bude bolje, zapalim, ali nisam strastveni pušač koji ne može bez duvana - zaključila je ona.
Foto: Novak Đurović
Marina pozira
Marina se jednom prilikom prisetila prošlosti pa otkrila kako je došlo do toga da postane kompozitor.
- Upisala sam Ekonomski fakultet, a htela sam da budem turistički vodič, onda sam upoznala jednu ekipu koja je pravila neku muziku. Onda me je to vuklo. Fakultet sam onda završila i prešaltala se na nešto drugo. Pisala sam pomalo, i eto. Privilegija je da ceo život radiš posao koji voliš. Ne osećam da sam estrada, mada moram priznati da je ona zanimljiva stvar. Nije uvredljivo biti estrada, zašto? Sramota je krasti - istakla je Marina u emisiji "Šta sam tebi i ko sam sebi".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nikolija Jovanović, ćerka folk dive Vesne Zmijanac, pevačica i žena nekadašnjeg člana “Elitnih Odreda” Relje Popovića, prepoznatljiva je svojim fanovima po drugačijem stilu.
Pevač Zdravko Čolić, kom je danas bačena bomba na kuću, je krajem devedesetih navodno zelenašima platio dug svog brata Dragana Čolića, koji je iznosio 300.000 maraka.
Eva Ras, čuvena srpska glumica, dala je svoj komentar povodom blaćenja Srbije u Hrvatskoj, kada je Dragan Bjelogrlić, jedan od blokadera iz redova glumaca, govorio loše o državi koja je finansirala njegove kapitalne projekte.
Trojni pakt - Albanija, Hrvatska i takozvano Kosovo - održao je nedavno trilateralni sastanak na kome su dogovoreni dalji koraci, koji moraju doći u fokus srpskih službi, pošto je bez ikakve sumnje taj savez uperen upravo protiv Srbije.
Lider LDP-a Čedomir Jovanović razobličio je idelologa blokadera Boža Prelevića, poznatijeg kao Boža Ratkapna, koji je izgleda zaboravio svoju prošlost jer se danas predstavlja kao veliki borac za pravdu.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević izjavio je gostujući na Televiziji Prva da blokadere apsolutno ne interesuje istina niti 16 izgubljenih života.
Novinar Uroš Piper poručio je da će doći dan izbora i da će blokaderi završiti na jednocifrenom broju u procentima glasova, a zatim je razotkrio zašto blokaderi upućuju pretnje profesoru Vladanu Petrovu.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić izjavila je da blokaderi nisu protiv vlasti, već da su protiv države i navela da je i suđenje ministru Nikoli Selakoviću za slučaj "Generalštab", koje je počelo danas, besmisleno i besramno i da predstavlja rušenje države.
Sanja Kalinović je otkrila da je napravila pasulj za Plave, što je voditelj Vuk Vukašinović iskoristio da se našali kako će svi koji su jeli imati gasove.
U večerašnjoj 22. epizodi Exatlona Srbija pobedu je odneo Crveni tim, rezultatom 8:5 kojim su sačuvali jednog člana svog tima od ispadanja na kraju nedelje.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Umesto da prate nastavu - đaci na časovima snimaju lajv, odnosno uživo prenose dešavanja u učionici na Tik toku! Ovakvo ponašanje odvlači im pažnju od učenja, a pored toga može da bude opasno za bezbednost, ali oni toga nisu ni svesni, upozoravaju stručnjaci.
inistarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović danas je razgovarala sa izvršnim direktorom Nuklearne energetske kompanije Emirata (ENEC), Mohamedom Ibrahimom Al Hamadijem o saradnji dve države u oblasti nuklearne energije.
Policija u Beogradu, Treće odeljenje Uprave kriminalističke policije zajedno sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, rasvetlili su teško ubistvo u pokušaju na Čukarici i uhapsili V.M. (21) iz Crne Gore.
Policija i tužilaštvo tragaju za dvojicom napadača koji su u noći između 1. i 2. februara bacili tzv. Molotovljev koktel na objekat poznate firme u Surčinu.
Sigurnosne kamere na vili Zdravka Čolića na Dedinju snimile su svaki sekund napada koji je juče u ranim jutarnjim satima uzdrmao jedno od najelitnijih beogradskih naselja.
Američki preduzetnik Ilon Mask je postao prvi čovek u istoriji čije bogatstvo premašuje 800 milijardi dolara nakon što je njegova firma SpaceX kupila njegovu kompaniju za veštačku inteligenciju xAI.
Rusija je arktička država, za razliku od većine zemalja Evropske unije, i otvorena je za saradnju na Arktiku, izjavio je portparol predsednika Ruske Federacije Dmitrij Peskov.
Dečak Ostin Eplbi (13) preplivao je oko četiri kilometra kroz uzburkano more kako bi spasao majku i dvoje braće i sestara kod obale Zapadne Australije.
U fajlovima Džefrija Epstina koje je objavilo američko Ministarstvo pravde postoji prepiska u kojoj se pominje ime holivudskog glumca Džordža Klunija i njihovog susreta.
Anegdote o legendarnim glumcima iz filma "Ko to tamo peva" i danas se prepričavaju, a jednu od najneverovatnijih ispričao je beogradski konobar, koji tvrdi da je našeg glumca Petra Lupu žena pijanog iznosila iz kafane.
Nemački supermodel Hajdi Klum izazvala je pravu buru na društvenim mrežama kad je na Instagramu objavila snimak u kojem se pojavljuje gotovo naga, samo u belom kaputu i donjem rublju.
Voćni kolač sa grizom je najsočniji desert koji miriše na dom i detinjstvo. Tajna je u načinu slaganja, a kroz vazdušasto testo se prepliću ukusi jabuke i crvenog voća iz zamrzivača.
Stručnjaci su otkrili kojih šest namirnica utiče na smanjenje lošeg holesterola, a samim tim i na bolje funkcionisanje organizma, pa je poželjno da ih češće jedete.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar