ŠOK OTKRIĆE! Prijovićka za ležaljku izdvaja 500 EVRA, dok Lepa Brena najviše TROŠI na OVO!
Podeli vest
Kad siđu sa jahte vredne 2.500.000 evra, Lepa Brena i Aleksandra Prijović pobegnu na dve različite strane! Jedna od najvećih balkanskih zvezda svih vremena pokušava da se kamuflira kako je fanovi ne bi prepoznali, obilazi manje poznate restorane i kafiće, dok se njena snajka provodi na jednoj od najskupljih plaža u Tivtu
Paparaco Informera uhvatio je Brenu dok je sa prijateljicom kulirala u "Niki biču" u Tivtu. Ona nije naručivala skupa vina i fensi jela, već je spas od vrućine potražila u najzdravijem napitku - vodi.
Nakon što se na Internetu pojavila zajednička fotografija pevačice Sare Reljić i bivšeg učesnika rijalitija Frana Pujasa, ona je otkrila više o njihovom odnosu, kao i njenom emotivnom statusu.
30.07.2021
22:30
- Brena je po najvećoj vrućini prošetala Pržnom sa drugaricom. Kada su se umorile, sele su da predahnu. Pevačica je bila toliko žedna da je popila četiri flašice vode u jednoj kafanici - kaže izvor Informera koji se zatekao na licu mesta. Brena je bila gotovo neprepoznatljiva. Nije imala ni gram šminke, a skrivala se od pogleda prolaznika ispod šešira.
Foto: printscreen instagram/lepabrenaa
Lepa Brena i Boba Živojinović
Uživaju i zarađuju
Brena i Prija u pauzama od uživanja uspeju da zarade ogromne pare. One u Crnoj Gori imaju zakazane nastupe, pa tako Aleksandra za nedelju dana zaradi 30.000 evra. Brena, sa druge strane nastupa ređe, ali za svoj koncert uzme oko 55.000 evra. Ona bi trebalo u avgustu da zapeva u najvećoj diskoteci u Budvi ukoliko mere zbog pandemije koronavirusa to budu dozvoljavale.
Za razliku od Brene, koja je pokušavala da se osveži vodom koja košta jedan evro, njena snajka Aleksandra Prijović uživala je u luksuzu na plaži u Tivtu.
- Prijovićka ne žali para kada je na odmoru. Za Brenu godinama svi na estradi pričaju da je veoma štedljiva. Ona ne voli da baca pare na gluposti, ali ne žali da plati za dobra putovanja, jahte i nekretnine. Sa druge strane, Prija ume da rasipa novac. Njoj nije problem da za ručak ili večeru spiska i po nekoliko hiljada evra. To se i ovog puta pokazalo kao tačno. Ona je ceo dan bila na "Niki biču", gde je krevet za dvoje platila neverovatnih 500 evra. Uz to je dobila piće dobrodošlice i flašu vode. Ulazak na tu plažu je zvanično besplatan, ali da bi ostao tu, moraš da spiskaš najmanje 1000 evra za dan. Ona je celog dana naručivala voće jer vodi računa o ishrani. Ipak, pijuckala je i "moet", koji je uvek opusti kada je na moru - kaže naš sagovornik. Priji je društvo pravio njen suprug Filip Živojinović, dok je sina Aleksandra čuvala njena majka Borka.
Foto: printscreen instagram
Aleksandra i Filip uživaju
Živojinovići su u Crnoj Gori već nedeljama. Oni uglavnom krstare svojom skupocenom jahtom na kojoj ih je paparaco Informera fotografisao pre nekoliko dana.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nakon što se na Internetu pojavila zajednička fotografija pevačice Sare Reljić i bivšeg učesnika rijalitija Frana Pujasa, ona je otkrila više o njihovom odnosu, kao i njenom emotivnom statusu.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da se vode "vrlo dobri razgovori" u vezi sa ratom između Rusije i Ukrajine, navodeći da bi kao rezultat pregovora "nešto moglo da se desi", bez iznošenja dodatnih detalja.
Reditelj Srđan Dragojević, danas jedan od glavnih ideologa blokaderskog pokreta, nastavio je da vređa svoje kolege, nazivajući ih "debilima" i "Ćacijima".
Koliko Mladen Nenadić laže najbolje govori lažni podatak "o uspešnosti JTOK" u predmetima u kojima postupaju koji je izneo na tribini koja je organizovana kako bi mu se omogućilo da održi konferenciju za štampu.
Šef poslaničke grupe SNS u Skupštini Srbije, Milenko Jovanov, odgovorio je na prozivke blokadera da Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal štiti članove SNS od napada na društvenim mrežama.
Influenser Jovan Radulović Jodžir sinoć je napustio Exatlon, a društvene mreže usijali su komentari gledalaca koji ne mogu da prežale što je baš on ispao.
Influenser Jovan Radulović Jodžir eliminisan je iz Exatlona, a tokom svog učešća pokazao je izuzetnu spretnost, brzinu, borbenost, ali i prepoznatljivi humor.
Član Plavog tima Jovan Ikić još jednom je pokazao fer-plej prema Jovanu Raduloviću Jodžiru tako što mu je rekao da je najspremniji u celom Exatlonu, iako ima blizu 40 godina.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Potpredsednica Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović izjavila je da će građani koji su u januaru, zbog vremenskih neprilika, ostali bez redovnog snabdevanja strujom biti oslobođeni plaćanja računa za taj mesec, na inicijativu predsednika Aleksandra Vučića.
Udruženje potrošača Efektiva, pozvala je sve potrošače na bojkot trgovinskog lanca Delez, jer im je kriva Srbija što svakodnevno građanima deru kožu s leđa.
Policajci u Novom Pazaru uhapsili su E. M. (33) iz Novog Pazara zbog sumnje da je pripremao ubistvo, zajedno sa još dva muškarca, vođe navijača Torcida Sandžak u Novom Pazaru.
Policajci u Novom Pazaru uhapsili su E. M. (33) iz Novog Pazara zbog sumnje da je pripremao ubistvo i zbog nedozvoljene proizvodnje, držanja, nošenja i prometa oružja i eksplozivnih materija.
Rusija je noćas prvi put pogodila najveću evropsku električnu trafostanicu od 750 kV u Lavovskoj oblasti, što će se odraziti na snabdevanje strujom u celoj zemlji.
Američka ambasada je saopštila da je u subotu ujutro došlo do kontrolisane eksplozije u centru za „diplomatsku podršku“ koji se nalazi u okviru ambasadnog kompleksa u Bagdadu.
Na snimku, koji se munjevito proširio internetom, u kadru su 23 godine mlađa Bojana Radić i njen partner, popularni glumac Vahidin Prelić, dok opis videa glasi:
"Tata kad mu kažem da mi je dečko njegovo godište". J
Filmovi nosioci 12 nominacija za Oskara i nagrađeni na svetskim festivalima biće premijerno prikazani publici u Beogradu u okviru dvodnevnog događaja FEST Intro, 25. i 26. februara 2026. u Sava centru.
Italijanska manekenka Vitorija Sereti, devojka holivudske zvezde Leonarda Dikaprija, pojavila se na svečanom otvaranju Zimskih olimpijskih igara kao nosilac nacionalne zastave i svojom pojavom zasenila čitavu ceremoniju
Štenci istražuju svet ustima, pa nije ni čudo što često grickaju sve što im padne pod šapu. Iako je to prirodan deo odrastanja, ponekad može biti opasno po njihovo zdravlje.
Brend Balensijaga je ponovo dospeo u centar pažnje zahvaljujući odevnom komadu koji je izazvao lavinu komentara, jakna koja namerno izgleda pohabano, iznošeno i pocepano, a čija cena dostiže oko 805 evra.
Mokaisne su najmodernije cipele za proleće ove godine, ne samo zbog stila, već i zbog izuzetne udobnosti koja ih čini savršenim izborom za svaku priliku.
Rerna je omiljeni saveznik svake kuhinje, a većinu posla obavlja sama. Zato je korisno poznavati mali trik koji može smanjiti potrošnju električne energije dok pripremate jela.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar