• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: pink.rs/informer.rs

07.08.2021

12:53

TUGA NE PROLAZI! Prošlo je godinu dana od smrti Isidore Bjelice /FOTO/

Estrada

TUGA NE PROLAZI! Prošlo je godinu dana od smrti Isidore Bjelice /FOTO/

Podeli vest

Prošlo je godinu dana od smrti Bjelice, a njeni najmiliji okupili su se danas na njenom grobu

Poznata spisateljica Isidora Bjelica preminula je 5. avgusta prošle godine, nakon dugogodišnje lavovske borbe sa opakom bolešću, a danas tačno u podne su se njeni najmiliji okupili u Aleji zaslužnih građana na beogradskom Novom groblju, kako bi održali jednogodišnji pomen.

Isidorina deca - sin Lav i ćerka Vila, kao i suprug Nebojša prvi su se pojavili na groblju, a Isidorina naslednica prva je prišla da zapali sveću.

Foto: printscreen/pink.rs/P.Radosavljević

Isidorini najbliži na groblju

Isidorina porodica i dalje je nema od tuge i bola zbog njene smrti, a suze i jecaji odjekivali su Novim grobljem.

Foto: printscreen/pink.rs/P.Radosavljević

Na Isidorinom grobu danas je ostavljeno mnogo cveća, a dok se njena najuža porodica tačno u podne okupila u Aleji, prijatelji porodice Pajkić, kao i poštovaoci njenog lika i dela od ranih jutarnjih časova dolaze do večne kuće poznate književnice.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin