• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

28.08.2021

14:41

UVEK JE IŠAO TEŽIM PUTEM, SADA LAKŠIM! Sin Laneta Gutovića održao potresan govor sa sahrani

Estock - Časlav Vukojičić

Estrada

UVEK JE IŠAO TEŽIM PUTEM, SADA LAKŠIM! Sin Laneta Gutovića održao potresan govor sa sahrani

Glumac Milan Lane Gutović, koji je preminuo u sredu na VMA, sahranjen je danas u porti Crkve Svete Trojice u Kumodražu, gde su sahranjeni i njegovi roditelji

Od čuvenog Laneta oprostili su se brojni prijatelji, kolege, ali i porodica. Njegov sin Spasoje održao je potresan i emotivan govor, koji je svim prisutnima izmamio suze.

- Pisao je naš prijatelj i ne, bila je čast učiti od njega. Uvek je išao težim putem, sada lakšim. Ostavio nas je je svetu da idemo bez njega. Hteo je da ode tiho i mirno bez pompe, bez cveća, muzike i uz običan krst. Hteo je da ode nevidljivo, nismo mu to ispunili - rekao je Spasoje na sahrani svog oca.

Podsetimo, čuveni Lane Gutović izgubio je poslednju bitku sa karcinomom pluća. Kolege i broji obožavaoci neutešni su zbog odlaska velikana.

Gutović je hospitalizovan 13. avgusta, zbog disajnih problema kada je bio testiran na koronavirus. 

Glumcu je odrađen brzi test, ali i PCR, a a na oba testa je bio negativan.

Lane je zadržan u bolnici zbog zdravstvenih problema, a stanje mu se naglo pogoršalo, pa je priključen na respirator, a nažalost,  izgubio je bitku.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin