ŠOKANTNO SAZNANJE - "KIJA MI JE UNIŠTILA KARIJERU JER SAM BILA SA SLOBOM! Učesnica "Zadruge 5" OTKRILA dugo čuvanu tajnu!
Podeli vest
S Kijom sam radila u grupi "Ministarke", poludela je kad je saznala da sam se zbližila s njenim bivšim mužem. Nagovorila je Slobu da odustane od dueta i turneje sa mnom, kaže Sandra Čaprić
Učesnica "Zadruge 5" Sandra Čaprić optužuje Kiju Kockar da joj je uništila karijeru samo zato što je bila s njenim bivšim mužem Slobom Radanovićem! Pevačica iz Ivanjice je pred ulazak u rijaliti za Informer ispričala da ju je Kija minirala dok su zajedno nastupale u bendu "Ministarke".
Mirko Šijan (29), sin pevačice Goce Božinovske, ponovo je dospeo u žižu javnosti nakon informacije da je sa Nikolom Buhom (28), bratancem Ljubiše Buhe Čumeta, bio na "kokainskoj žurki" u jednom apartmanu na Novom Beogradu.
10.09.2021
23:30
Foto: Printscreen (YouTube)
Ministarke
- Sa Kijom sam radila u grupi "Ministarke" pre dve godine, sabotirala me je na sve moguće načine. Bila je ljubomorna jer sam se isticala, a tek je poludela kad je saznala da sam se zbližila sa Slobom - počinje priču Sandra, koja je posle "Zadruge 1" imala kratku romansu sa Kijinim bivšim suprugom.
Sandra priča da se desio skandal kad su krenule na nastup u Nemačkoj.
Foto: printscreen
Sandra Čaprić
- Dok smo Kija i ja putovale na nastup, rekla mi je da je čula kako ja imam nešto sa Slobom i da hoću i duet sa njim. Nisam htela da joj se pravdam, samo sam rekla da je sve tačno. Tada je poludela! Napravila je ljubomornu scenu na nastupu u Nemačkoj - priča Sandra i dodaje da joj je Kija rekla kako je potvrdu za njihovu aferu dobila i od samog pevača:
Postala mis 'Zadruge'
Sandra Čaprić je pobedila u izboru za mis "Zadruge", koji je održan u noći između četvrtka i petka. Ona je osvojila lentu, bombonjeru, cveće i krunu koju ne skida. Za mistera je proglašen Sandi Kojić.
- Kazala mi je da se videla sa Slobom i da joj je i on sve isto rekao!
Sandra tvrdi da joj je upravo zbog toga propala turneja sa Radanovićem.
Foto: informer.rs/Goran Todorović
Sloba Radanović
- Sve troje smo imali istog menadžera, a Sloba je pred svima rekao da hoće da idem s njim na turneju. Kija je počela da drami, nastao je haos! Baš smo se posvađale jer nije dozvolila da nastupam sa njim - priča pevačica i dodaje da je Radanović popustio pod Kijinim pritiskom:
- Nakon te svađe i Kija i Sloba su me blokirali na Instagramu. Ja sam izašla iz "Ministarki" jer nisam mogla više da podnesem Kiju, stalno me je sabotirala! Vrlo brzo nakon toga Sloba mi se ponovo javio, slao mi je poruke da se izvinjava i počeo opet da me muva! Naravno, ništa mu nisam odgovarala.
Foto: printscreen
Kija Kockar
Sandra tvrdi da se sa Kijom više nije čula, ali je sa Slobom popravila odnos:
- Sada smo Sloba i ja super, on ima divnu devojku Jelenu i bitno je da se otkačio od Kije. Nadam se da će se uskoro oženiti, zaslužuje svu sreću ovog sveta!
Ovim povodom pokušali samo da kontaktiramo s Kijom i Slobom, ali oni nisu odgovarali na naše pozive.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Mirko Šijan (29), sin pevačice Goce Božinovske, ponovo je dospeo u žižu javnosti nakon informacije da je sa Nikolom Buhom (28), bratancem Ljubiše Buhe Čumeta, bio na "kokainskoj žurki" u jednom apartmanu na Novom Beogradu.
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) snimila je Nebojšu Bojovića, intimnog prijatelja blokaderskog rektora Vladana Đokića, u jednom poznatnom beogradskom klubu.
Izvršilac pokušaja atentata na general-potpukovnika Vladimira Aleksejeva je Ljubomir Korba, državljanin Rusije, saopštio je Centar za odnose s javnošću Federalne službe bezbednosti.
Ratni veteran Darko Anđelković Raška, borac sa Košara, poslao je poruku onima koji su prekrečili mural 'Kad se vojska na Kosovo vrati' ispred osnovene škole "Učitelj Tasa" u Nišu.
Prijatelj Radojice Lazića Aleksandar Mitrović ima teoriju da član Crvenog tima spušta slušalicu posle pobeda po uzoru na Novaka Đokovića koji je to prvi put uradio 2023. godine na US openu.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Jedan Srbin pronašao je papirić u kome je bio umotan novac sa ispisanim brojem telefona, i umesto da ga uzme sebi, on je uplatio dopunu za koju je iznos bio i namenjen.
Pomahnitali mladić i devojka su u subotu uveče uz pretnju nožem napali vozača autobusa na liniji 47N na Voždovcu i pokušali da mu otmu vozilo puno putnika!
Ospežna policijska akcija sprovodi se u okolini Rume, nakon što su se u tom mestu otmičari Daniela Kajmakoskog, nakon udesa pobegli, a pevača ostavilo u olupini.
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Nišu na predlog VJT odredio je pritvor do 30 dana Nišliji Dušku G. (55) zbog teškog ubistva Nišlijke Aleksandre Š. (43), koju je 6. februara u Ulici Babičkih odreda usmrtio hicima iz pištolja.
Predsednik Kube Migel Dijaz-Kanel izjavio je da je njegova zemlja spremna da uđe u dijalog sa Sjedinjenim Američkim Državama, ali je naglasio da razgovori nisu mogući dok traju pritisci i sankcije prema Havani.
Improvizovani spomenik posvećen stradalima u požaru u Kran-Montani, švajcarskom skijalištu gde je u novogodišnjoj noći život izgubilo više od 40 ljudi, zapalio se jutros, saopštila je lokalna policija.
Tri najveće indijske rafinerije otkazale su ponude za isporuke ruske nafte u aprilu, a očekuje se da će se uzdržavati od takvih kupovina i u narednom periodu, prenose izvori Rojtersa iz trgovine i prerade nafte.
Kako je svakog dana termin od 20 sati na Prvom programu RTS-a rezervisan za domaći serijski program, publika će od večeras, 8. februara, moći da gleda novu reprizu kultne domaće serije "Selo gori, a baba se češlja", stoji u programskoj šemi.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Mati Kaspi, jedan od najznačajnijih izraelskih kompozitora i kantautora, autor nekih od najvoljenijih pesama u istoriji izraelske muzike, preminuo je u 76. godini nakon duge borbe sa teškom bolešću.
Izbacivanje šećera nije dijeta već reset tela - za 14 dana glad se smiruje, energija stabilizuje, kilogrami naglo padaju, koža čisti, a potreba za grickanjem nestaje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar