ĆEMO ZAVRŠIO U BOLNICI! Lekari mu se BORILI ZA ŽIVOT, a evo kako se SADA OSEĆA!
Podeli vest
Pevač Amel Ćeman Ćemo usled bolova je završio u bolnici, gde je morao da potraži pomoć lekara.
Ćemo je imao teške stomačne tegobe, a zahvaljući lekarskoj intervenciji izbegnuta je da pevač dobije sepsu. Ćemo je za medije potvrdio da je zaista bio na ivici života i smrti.
Nakon što je obezbeđenje razdvojilo MC Damira i Sandija Kojića na porodičnom sastanku, Damiro je opleo po Vanji Rašovoj, oko koje je nastao sukob.
15.09.2021
18:49
- Nemam običaj da za medije iznosim privatne probleme, ali ovog puta sam prinuđen da napravim izuzetak. Na moju veliku sreću, a korak me delio od velike nesreće, uspeo sam da sačuvam zdravlje zahvaljujući timu hitne pomoći VMA, na čelu sa načelnikom hitne pomoći VMA doktorom Milanom Jovanović - rekao je pevač i dodao:
Foto: printscreen
Ćemo
- Voleo bih da me razumete jer ne bih otkrivao dijagnozu, samo ću naglasiti da zbog stručnosti i brzine lekara izbegao sepsu. Trenutno sam na terapiji, pridržavam se lekarskog upustva i primam redovno terapiju. Sad je sve u najboljem redu, kako je moglo biti. Ukoliko sve bude išlo po planu lekara, operacija neće biti potrebna. Iskoristio bih priliku da se izvinim svojoj publici i saradnicima, što sam morao da otkažem nekoliko nastupa. Ipak je zdravlje najpreče!
Folk pevač se ovim povodom oglasio i na društvenoj mreži Instagram, pa je na svom profilu objavio fotografiju sa pomenutnim doktorom i javno mu se zahvalio.
- Ovaj čovek mi je spasio život! Veliko hvala – napisao je Ćemo.
Foto: printscreen instagram
Amel Ćeman Ćemo i doktor
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Teodora Lektora
pre 4 godine
Ne "...MU se borili za život..." , nego "borili se da spasu njegov život". Naučite elementarnu stilistiku maternjeg jezika.
Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI) ekskluzivno nam je dostavila novi snimak sa zajedničkog sastanka blokadera, koji je nastao krajem decembra 2025. godine na Pravnom fakultetu u Beogradu.
Nemački list Berliner cajtung objavio je da bi gasovodi „Severni tok“ mogli ponovo da budu pokrenuti uz direktno učešće Sjedinjenih Američkih Država, što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio još u decembru 2024. godine u ekskluzivnom intervjuu za Informer televiziju.
Nakon što je u javnost dospeo audio-snimak na kojem tužiteljka Bojana Savović iz Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, na sastanku „plenuma“ savetuje studente blokadere i opisuje im kako ona i njene kolege, politički tužioci i sudije, krše zakon, rasprava u javnosti ne jenjava.
Smene direktora i urednika u medijima koji posluju u okviru “Junajted grupe” izazvale su pravu histeriju jedino u beogradskim redakcijama N1 i sličnih medija, dok se redakcije ovih medija u Sarajevu i Zagrebu ovom temom gotovo i ne bave.
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević izjavio je danasi da se neće dozvoliti da neko kamenuje i vređa vladike srpske crkve, da sprečava gradnju hramova i slobodu bogosluženja, kao ni da proglašava ideologiju važnijom od srpskog identiteta i interesa, od vekovnih tradicija i svetinja.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS dr Uglješa Mrdić, pozvao je građane da mu dostave podatke o protivzakonitim radnjama tužilaca među kojima je Zagorka Dolovac, Mladen Nenadić i Branislav Lepotić.
Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…
Narodni poslanik Nebojša Bakarec i državni sekretar Adam Šukalo gostujući u Info jutru komentarisali su sinoćni napad na sveštenstvo Srpske pravoslavne crkve u Novom Sadu.
Srbija je jedina država u svetu koja daje ovolike podsticaje poljoprivrednicima, a ako to nije istina, neka me odmah demantuju, poručio je ministar poljoprivrede Dragan Glamočić.
Devojčica (14) iz Ulcinja, identifikovana je kao osoba koja je stajala iza lažne dojave da je u Osnovnoj školi "Maršal Tito" u tom gradu postavljena bomba.
Sinoć se na magistralnom putu Zaječar - Knjaževac dogodila saobraćajna nesreća u u kojoj su učestvovali pogrebno vozilo iz Zaječara, firme ''Venac'' i teretno vozilo Vojske Srbije.
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je da će Moskva preduzeti mere ukoliko nuklearno oružje, usmereno protiv Rusije, bude raspoređeno na teritoriji Estonije.
Ko-liderka stranke Alternativa za Nemačku (AfD), Alis Vajdel, izjavila je tokom posete Budimpešti da je premijer Mađarske Viktor Orban "jedina garancija" da Ukrajina neće postati članica Evropske unije.
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je da su tokom pregovora o Ukrajini u Ženevi predstavnici evropskih zemalja "sedeli u predsoblju".
Ako vam je propao plan za izlazak ili ste veče odlučili da provedete sami, pravo je vreme za film koji podseća da singl period može biti i početak nečeg lepog. Donosimo izbor od pet romantičnih priča za opušteno veče kod kuće i malo dobre energije.
U novoj epizodi "Superpotere" ovog vikenda takmičar Aleksa odlučio je da preokrene igru. Umesto da u kvizu znanja odgovara, on je počeo da postavlja pitanja tragačima.
Katarina Velika je u 18. veku vodila privatnu prepisku sa Volterom, Didroom i drugim filozofima tog doba, prenoseći ideje prosvetiteljstva i promovišući reforme u Rusiji.
Nakon što je doživela seksualno zlostavljanje Aleksandra Janković, glumica koja je imala zapaženu ulogu u seriji "Selo gori, a baba se češlja" poželela je da se ubije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar