Marina Tucaković, najpoznatiji sprski tekstopisac, preminula je u nedelju u 68. godini nakon duge borbe sa karcinomom dojke.
21.09.2021
20:13
Njegov sin Nejtan podelio je tužne vesti na Instagramu:
- Mnogo te volim, tata. Počivaj u miru i drago mi je što si svoje avanture delio sa mnom i što si uspeo da postigneš toliko mnogo. Tako sam ponosan na tebe. Uvek ću te voleti, ali izgleda da je vreme da kreneš u samostalnu avanturu. Uvek ćeš biti sa mnom. Volim te više nego što ćeš ikada znati i drago mi je da si sada u miru. Oduvek sbi bio najteža, ali i najsmešnija i najpametnija osoba koju poznajem. Drago mi je što si mi dao svoju ljubav. Nikada to neću zaboraviti ili izgubiti - napisao je on.
Portparol HBO-a takođe je potvrdio da je Garson preminuo:
"Vili Garson je bio u životu, kao i na ekrnau, odani prijatelj i jarko svetlo za sve u njegovom univerzmu. On je stvorio jedan od omiljenih likova u HBO panteonu i bio je član naše porodice gotovo 25 godina. Duboko smo pogođeni što smo saznali za njegovu smrt i izražavamo iskreno saučešće njegovoj porodici i voljenima".
Podsetimo, u seriji "Seks i grad" Garson je tumačio lik bliskog prijatelja Keri Bredšo Stenforda Bleča, a učestvovao je i u snimanju novih epizoda za nastavak "And Just Like That..." koje bi trebalo da počnu sa prikazivanjem u martu naredne godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srđan Škoro, poznati blokader gostujući kod tajkunskog voditelja Vladimira Pavićevića, žestoko je opleo po opoziciji, poručujući da je jedina na svetu koja je udomljena.
Glumac i blokader Ammar Mešić objavio je snimak iz Brazila u kojem pruža podršku blokaderima, ni manje ni više nego uz reči koje se pripisuju knezu Lazaru Hrebeljanoviću uoči Kosovske bitke 1389. godine.
Jedna devojka pokušala je da prevari onlajn prodavnicu tako što im je poslala lažni dokaz o uplati za farmerke i majicu, ne sluteći kakvu će osvetu dobiti.
Tokom ove godine 251 grčka plaža proglašena je zatvorenim za bilo kakvu gradnju, uključujući iznajmljivanje ležaljki i suncobrana, pa sve do privremenih drvenih konstrukcija.
Više javno tužilaštvo u Beogradu obustavilo je postupak protiv Marka A. koji je bio osumnjičen da je učestvovao u bombaškom napadu na kuću pevača Zdravko Čolić na Dedinju.
Policija u Podgorici uhapsila je Sašu L. (36) i Nemanju M. (36) zbog sumnje da su učestvovali u organizaciji bekstva Miloša Medenice, za kojim crnogorska policija traga već mesecima.
Osumnjičeni za pokušaj atentata na predsednika SAD Donalda Trampa, Kol Tomas Alen (31), godinama se radikalizovao na društvenim mrežama, pokazuju analize njegovih naloga.
Nemačka planira novo zaduživanje od skoro 200 milijardi evra u 2027. usled rasta vojnih troškova i kamata, navodi se u nacrtu budžeta koji priprema vlada u Berlinu.
Mobilizacija u Ukrajini odvija se loše, dobrovoljaca spremnih da služe u redovima ukrajinske vojske više nema, dok nema smisla očekivati povratak i uključivanje onih koji izbegavaju službu.
Ministarstvo kulture Republike Srbije otkupilo je umetničko delo, ulje na platnu (44,5 x 53,5 cm) "Stražar koji se odmara" autora Paje Jovanovića, putem javne aukcije, 28. aprila 2026. godine, u aukcijskoj kući Sotheby’s u Londonu.
Na svečanoj večeri u Beloj kući, gde su Donald i Melanija Tramp ugostili britanskog kralja Čarlsa III i kraljicu Kamilu, prva dama pojavila se u izdanju koje je odmah postalo glavna tema.
Pojavile su se informacije da OpenAI razmatra razvoj sopstvenog pametnog telefona, koji bi mogao ozbiljno da uzdrma tržište i dovede u pitanje dominaciju platformi kao što su "App Store" i "Google Play".
Drugog dana posete britanskog kralja Čarlsa III i njegove supruge Kamile u Vašingtonu, ispred Bele kuće održana je svečana ceremonija. Tim povodom, Melanija Tramp i kraljica Kamila su oduševile sve prisutne svojim stajlinzima i elegancijom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar