• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Svet

30.09.2021

16:24

MIROSLAV ILIĆ I MIRJANA ANTONOVIĆ PODELILI ESTRADU! Brena i Neda podržale njegovu nekadašnju LJUBAV, a OVA pevačica je osula paljbu po NJOJ: ON nije Dervinov otac!

Informer/Marko Đoković

Estrada

MIROSLAV ILIĆ I MIRJANA ANTONOVIĆ PODELILI ESTRADU! Brena i Neda podržale njegovu nekadašnju LJUBAV, a OVA pevačica je osula paljbu po NJOJ: ON nije Dervinov otac!

Podeli vest

Pevačica Nada Topčagić tvrdi da Miroslav Ilić nije otac Dervina kog je navodno dobio iz veze sa Mirjanom Antonović.

– Ma, ja znam Miroslava. On je u celoj ovoj halabuci kao prase u njivi koje svi jure. Nas dvoje smo isti i dobri na hleb da nas mažeš i neka vrsta budala. Sad neće da prizna pa da mu život zavisi od toga, nema šanse. Plus, ja verujem da on nije njegov sin. Mi smo u to vreme puno radili zajedno čula bih nešto, a nisam - kaže Nada i dodaje da joj u celoj priči nije jasna Mirjana Antonović. 

Foto: Printscreen You Tube/Sanja Marinković

Nada Topčagić

Čekaj, ti svesno uđeš u neku šemu ili romansu sa čovekom za kog znaš da je oženjen, da ima porodicu i ostaneš trudna. Znači valjda da rađaš dete sebi, zato što želiš, a ne da posle 30 godina juriš nekog da prizna dete i ne odustaješ. Ja da imam ćerku kao što je ta žena, rekla bih joj ćuti, pokrij se ušima i ne izlazi iz kuće, kad ne znaš da budeš dostojanstvena do kraja. Ne znam šta ona očekuju uopšte. Da Miroslav prizna tog sina i šta onda? Pa, on i sin se ni ne poznaju! Ti ćeš na silu da nateraš nekog da te voli i bude ti otac? - čudi se Nada

Podsetimo, Miroslav Ilić je juče u Palati pravde rekao da ga bivša ljubavnica Mirjana Antonović proganja godinama!

Pevač je dva dana saslušavan povodom tužbe Mirinog sina Devina Antonovića, koji želi da dokaže da mu je Ilić otac. Slavuj iz Mrčajevca i dalje odbija da uradi DNK analizu, pa je pred sudijom napao bivšu:

Foto: Informer/Marko Đoković

Miroslav Ilić

Ta žena mene proganja decenijama, ne znam šta više sa njom da radim. Opsednuta je mnome - pričao je Miroslav, više o tome pročitajte OVDE

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Vlada

pre 4 godine

Da. Nada se nasla da prica o necemu sto sa njom nema nikakve veze. Nado,sedi i pokri se ti usima. Karma je cudo. Ne diraj i ne petlja se u tudju muku i nesrecu. Neka sami uz pomoc sudstva,vestaka i koga sve vec utvrde sta je istina i ko je u pravu. Sedi si na d...sto kaze nas narod i ne cesi se tamo gde te ne svrbi.

sledeća vest

Politika

Marić se oglasio o udarnoj temi: Poručio samo jedno
Politika

Marić se oglasio o udarnoj temi: Poručio samo jedno

Urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić bila je gost u emisiji "Dan na dan" na Prvoj televiziji, gde je govorila o skandaloznoj presudi koju je donela sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić iz Prvog osnovnog suda, po krivičnoj tužbi Zdenka Tomanović.

05.12.2025

14:08

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin