• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/U.Ć.

05.10.2021

16:20

BORILA SE SA DEPRESIJOM! Vesna Đogani nakon rođenja sina potražila STRUČNU POMOĆ: Šest meseci sam patila!

HIT dodatak/informer

Estrada

BORILA SE SA DEPRESIJOM! Vesna Đogani nakon rođenja sina potražila STRUČNU POMOĆ: Šest meseci sam patila!

Podeli vest

Pevačica Vesna Đogani progovorila je o postporođajnoj depresiji sa kojom se suočila nakon rođenja sina Adrijana.

Vesna sa suprugom Đoletom Đoganijem ima naslednika Adrijana (15) i ćerku Lauru (7), a kako je sada otkrila, posle prvog porođaja prošla je kroz težak period.

- Znam da mnoge žene ćute o ovome, ali ja sam prvih šest meseci od Adrijanovog dolaska na svet patila od postporođajne depresije. Manifestovala se tako što sam bila potpuno bezvoljna za bilo kojom aktivnošću u vezi sa bebom, čak nisam znala šta da radim sa sinom, plašila sam se da neću moći. Nije pomoglo ni što se Đole postarao da mi sve bude maksimalno olakšano, unajmio je ženu koja nam je pomagala oko svih kućnih poslova, moje je bilo samo da budem majka, da se posvetim sinu i ništa više od toga, ali ja nekako na samom početku nisam mogla. Naravno, to je vremenom prolazilo i razvila sam veoma poseban odnos s njim. Kasnije, kada sam rodila Lauru, već sam mnogo drugačije gledala na stvari - rekla je Vesna gostujući u emisiji kod koleginice Goce Tržan.

Foto: HIT dodatak/informer

Vesna Đogani

Ona je zatim ispričala i da je zbog poteškoća u roditeljstvu morala da se obrati psihoterapeutu.

- Kako je Adriano postajao sve stariji nisam mogla da se izborim s njegovim temperamentom, ništa me nije slušao i za sve je mislio da zna bolje. Zato sam se obratila za pomoć profesionalcu i učila sam da drugačije pristupim svom detetu kako bismo pronašli zajednički jezik. Đole je u tom pogledu bio drugačiji od mene, umeo je da povuče granicu i bude strog kada je potrebno, ali i popustljiv u istoj meri - objasnila je Vesna.

Foto: printscreen

Vesna Đogani

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

NE PROPUSTITE: Novogodišnji specijal "Na merama" - razotkrivamo tajne poznatih!
Live TV

NE PROPUSTITE: Novogodišnji specijal "Na merama" - razotkrivamo tajne poznatih!

Novogodišnji specijal "Na merama" podsetiće vas na neke od najzanimljivijih trenutaka koje je prethodnih sedmica zabeležilo tajno novinarsko odeljenje Infomera, kao što su (ne)snalaženje u saobraćaju Branimira Nestorovića, tajno domunđavanje Đorđa Stankovića sa Žaklinom Tatalović, "protestni pozeraj" Vladimira Štimca..

30.12.2025

16:47

Šta to rade Vojislav Koštunica, Veljko Paunović, Arno Gujon i Miloš Stojković?! Otkrivamo večeras od 20h
Live TV

Šta to rade Vojislav Koštunica, Veljko Paunović, Arno Gujon i Miloš Stojković?! Otkrivamo večeras od 20h

Deveta epizoda Informerove popularne emisije “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam šta u slobodno vreme radi selektor fudbalske reprezentacije Srbije Veljko Paunović, zašto je teolog Miloš Stojković oličenje “čoveka iz naroda”, gde voli da odlazi političar i dobrotvor Arno Gujon, te kako sada izgleda bivši predsednik i premijer Vojislav Koštunica…

27.12.2025

11:02

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Požar u baru na Novom Beogradu: Policija uhapsila piromana
Hronika

Požar u baru na Novom Beogradu: Policija uhapsila piromana

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Odeljenja za istraživanje eksploziјa, požara i havariјa Uprave kriminalističke policiјe, u saradnji sa Trećim osnovnim јavnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su N. B.(22), zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti.

30.12.2025

16:03

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin