MILOMIR MARIĆ I ŽIKA NIKOLIĆ TRAŽE: Zabraniti Severini da PEVA u Srbiji! OBOGATILA SE OVDE, a sad nas PLJUJE i NAJSTRAŠNIJE NAPADA
Podeli vest
Žika Nikolić i Milomir Marić poručuju Severini Vučković da ne dolazi u našu zemlju, jer žigoše celu naciju kao genocidnu
Zabranite hrvatskoj prostitutki Severini da nastupa u Srbiji i ovde zgrće ogroman novac, jer izmišlja genocid u Srebrenici, poručuju poznati novinari Žika Nikolić i Milomir Marić. Oni si zgroženi jer je pevačica koja se obogatila praveći koncerte po našoj zemlji optužila Srbe da su genocidan narod.
Peta sezona "Zadruge" uveliko je počela, akako su gledaoci navikli, očekivalo se da će u istom periodu krenuti i deseta sezona konkurentskog takmičenja na Hepi televiziji "Parovi 10".
07.10.2021
23:01
Foto: printscreen
Novinar i voditelj Živorad Žika Nikolić kaže da je nedopustivo što Severina žigoše čitav srpski narod.
- Je*o Severinu, pun mi je kofer budaletina i prostitutki koje dođu u Srbiju, pa tako pričaju. Ma, kome ne valja naša zemlja, ne treba ovde ni da dolazi. Ne bih joj bre više dao da u Srbiji održi koncert! Postoji valjda neka etika! Moramo početi da poštujemo sebe kao državu, a ne da pridajemo značaja ovakvim budalama. Još su veće budaletine ti koji bi posle svega i otišli na njen koncert! Ko je bre Severina da odlučuje o genocidu? Da l' ona uopšte zna šta ta reč znači? - revoltiran je Nikolić.
Legendarni voditelj smatra da Vučkovićeva nema razloga da mrzi naš narod, jer ima sina sa Srbinom Milanom Popovićem, a bila je u braku i sa Igorem Kojićem.
Foto: instagram/severina
- Šta je bre ona loše dobila u Srbiji? Dobila je dete! Samo sa Srbima je i bila u ljubavi, a sad joj ne valjamo? Baš sam se iznervirao, ne mogu da verujem da pratimo te budale! Glupo je titrati svakome ko pljuje po nama! Ja bih je potpuno ignorisao, ali valjda postoji država koja vodi politiku, pa neka oni odluče šta će s njom - završava priču vidno iznerviran Žika.
Ni voditelj Milomir Marić nije ostao ravnodušan prema Severininoj sramnoj izjavi.
Foto: Printscreen You Tube/TV HAPPY
- Ona je samo jedna hrvatska prostitutka, koja se obogatila preko Srba. Sada mora da se opere u Hrvatskoj, pa nas vređa. Posle srpske avanture hoće da se dokaže kao velika Hrvatica! Očekujem da će uskoro objaviti novi film domaće produkcije, pa da ponovo postane heroina!
Podsetimo, Severina je raskinula ugovor sa TV Unom iz Banjaluke kada je saznala da je jedan od suvlasnika Igor Dodik, sin srpskog člana predsedništva BiH Milorada Dodika.
- Ne želim da učestvujem u projektu koji ima veze sa Dodikom, osobom koja vređa žene na najgori mogući način i koji ne priznaje da je u Srebrenici počinjen genocid - izjavila je hrvatska pevačica za hrvatski "Večernji list".
Maja Nikolić: Proteraće je i iz Srbije i iz Hrvatske
Foto: printscreen/tvpink
Severinina koleginica Maja Nikolić kaže da će Vučkovićeva uskoro sama sebe proterati iz Srbije, kao i da bi trebalo da nauči istoriju naroda iz kog joj potiče sin.
- Severina je toliko nebitna ličnost da će uskoro samu sebe da protera i iz Srbije, a i iz Hrvatske. Pljuje Srbiju, a dva bivša muža su joj Srbi! Koliko samo mora da bude glupa i maliciozna osoba da izjavi tako nešto? Ona je neobrazovana osoba koja ne zna istoriju naroda iz kog joj potiče sin, koji je Srbin. Samu sebe je diskreditovala ovako glupim izjavama i stavovima, a svi znamo na koji način je postala popularna.
Dodik: Ni ja s njom ne bih sarađivao
Foto: Zoran Sinko
Srpski član predsedništva BiH Milorad Dodik kaže da Severini nikada ne bi ni dao prostor u medijima.
- Nemam nikakve veze sa tom televizijom. Ali, da je mene neko pitao, nikada ne bih dozvolio da se uđe u bilo kakav aranžman sa Severinom zbog njenog negativnog odnosa prema našem patrijarhu. Čak i da je moja kompanija potpisala ugovor sa njom, ja bih ga odmah raskinuo - rekao je Dodik gostujući na Jutarnjem programu Pinka, i dodao da Vučkovićevu ne ceni ni kao pevačicu:
- Kada bi me prislonili uza zid da me streljate, ne bih mogao da se setim nijedne njene pesme. Eto, toliko je ona meni važna.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ta Severina je Srpkinja, bar tako su bili njeni pretci. To sto je primila katolicanstvo i identifikuje se kao Hrvatica to je samo uvlacenje u zadnjice tamo nekome vaznom za nju. Njeno je proslo pa sada pokusava da bude relevantna medju svojim prisvojenim narodom. Ali izgleda ne uspeva joj, citam da je ponovo nasla nekog srpskog vola.
Dajte bre ljudi, ko ce da je otera? Da nece Pink? Pa oni joj daju na znacaju! Pa i na tom Pinku, kao i na ostalim televizijama, svakodnevno se vrti reklama u kojoj ona ucestvuje - oni joj daju na znacaju i dozvoljavaju joj da se promovise u Srbiji. Zabranili smo Jadranki ulaz u Srbiju koja je uradila nesto beznacajno, a i dalje promovisemo Severinu i njenu otvorenu agresiju prema Srbiji. Da li je Bikovic, kao "veliki" Srbin odlucio da ukine tu reklamu? Pa nije naravno, kao i uvek - jebes Srbiju i narod, daj da stavimo pare u dzep.
Danas svako ima pravo na svoje mišljenje i stavove ,
Pa tako i dotična "glumica" čitaj pevačica.
Ali licemerno je da se ikad pojavi u Srbiji.
A sinu neka sutra kaže da mu je otac vanzemaljac.
Peta sezona "Zadruge" uveliko je počela, akako su gledaoci navikli, očekivalo se da će u istom periodu krenuti i deseta sezona konkurentskog takmičenja na Hepi televiziji "Parovi 10".
Nakon šest dana bez struje, prouzrokovanim obaranjem dalekovoda i kidanjem žica koje ih spajaju sa domaćinstvima, konačno je poznato šta je jedan od glavnih razloga za ovu nemilu situaciju, a to nije država, uprkos narativu koji blokaderi danima forsiraju.
U poruci upućenoj partnerima iz vladajuće koalicije, nemački kancelar Fridrih Merc jasno je stavio do znanja da je stanje u privredi ozbiljno narušeno i da zahteva hitne odluke, bez odlaganja i bez pokušaja da se realnost ulepša političkim frazama.
Jovo Bakić, jedan od predvodnika blokadera u Srbiji, profesor i okoreli mrzitelj političkih protivnika, ponovo je šokirao javnost svojom novom izjavom.
Bivša ministarka zdravlja, Danica Grujičić nakon što je ostala bez ministarske fotelje pruža apsolutnu podršku blokaderima koji već više od godinu dana sprovode nasilje, uzurpiraju institucije i svakodnevno maltretiraju građane Srbije.
Kako GOSI saznaje, blokaderi istaknutog antisrpskog profesora Tanasija Marinkovića prave haos po Pravnom fakultetu i pokušavaju da sruše legitimno izabran studentski parlament.
Takmičarka Crvenog tima u Exatlonu Tijana Jović otkrila je da ima veoma komplikovan emotivni život i da će joj na Dominikani najviše nedostajati šljivovica.
Takmičarka Crvenog tima u Exatlonu Amela Melegi otkrila je da jedino što je može uplašiti na Dominikani jeste visina, ali i da to neće biti razlog da odustane.
Takmičar Crvenog tima, Radojica Lazić, u večerašnjoj epizodi Exatlona nastavio je da niže pobede, zbog čega su mu članovi ekipe osmislili i posvetili pesmu.
Večerašnja četvrta epizoda najvećeg sportskog rijalitija donela je žestoku borbu, a kako se čini i prve ljubavne varnice i nežnosti između Milice Balać i Aleksandra Miljevića.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
U nedelju, 11. januara, uživo na Informer TV, emisija Rat uživo – Odjeci donosi ekskluzivni razgovor sa ambasadorom Kube Pavelom Orensiom Dijazom Enandesom.
Proteklih sedmica u Informerovoj hit emisiji “Na merama” otkrili smo vam, između ostalog, kako penzionerske dane provode nekadašnji državni zvaničnici Vuk Drašković i Vojislav Koštunica, šta rade lažni revolucionari Miša Bačulov i Aleksandar Jovanović Ćuta kad misle da nema kamera, sa kime nazdravlja predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić, kako izgleda “sladak život” glumca blokadera Miloša Timotijevića…
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) objavio je da se večeras očekuje oblačno vreme, na severu suvo, a u ostalim predelima sa snegom uz dalje povećanje visine snežnog pokrivača.
Snežne padavine i niska temperatura donose opasnost od leda i poledice na putevima, upozorilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova, apelujući na sigurnost u svakom potezu na klizavom putu.
U najnovijoj epizodi drugog kruga "Političkog kviza" na Informer televiziji sjajna pitanja voditelja Branislava Lečića držala su gledaoce kraj malih ekrana do samog kraja!
Najjezivija srpska izreka je "skupljeni s koca i konopca", koja se danas koristi u kontekstu neorganizovanog okupljanja ljudi, ali ima duboko mračno i strašno značenje iz doba turske okupacije.
Obilne snežne padavine zahvatile su Sjenicu, gde je jutros na čitavom području opštine izmereno oko 40 centimetara snega, a sneg i dalje intenzivno pada.
Aleksandar Vujnović (18) iz Prigrevice kod Sombora poginuo je u saobraćajnoj nesreći pre nešto više od četiri godine, ali bol njegove porodice ne jenjava.
Bane Grebenarević ostao je upamćen kao najmlađi sagovornik u filmu "Vidimo se u čitulji", a kao i većina učesnika, žetokih momaka iz 90-ih godina, nije dugo poživeo.
Ekvadorska policija raspisala je poternicu za Urošem K. (35) iz Srbije zbog sumnje da je švercovao kokain sa jednim od najvećih srpskih narko-bosova, poznatim kao srpski Eskobar, Srđanom Jezdimirom (45).
Juče rano ujutru, oko 5.30 časova, u Ulici Ivana Fistrovića u Sisku dogodila se saobraćajna nezgoda sa materijalnom štetom, saopštila je Policijska uprava sisačko-moslavačka.
Administracija američkog predsednika Donalda Trampa održala je "preliminarne razgovore" o planovima za potencijalni napad na Iran, objavio je danas "Volstrit džornal" (WSJ)
Američki predsednik Donald Tramp oglasio se na društvenim mrežama povodom masovnih protesta u Iranu, poručivši da su Sjedinjene Američke Države spremne da pruže pomoć.
Ruske snage su kod Donjecka zarobile ukrajinskog vojnika koji je tokom ispitivanja, prema navodima ruskih zvaničnika, priznao učešće u silovanju i ubistvima civila u Donbasu.
Američka vojska izvela je danas više udara u Siriji usmerenih na militantnu grupu Islamska država (ID), saopštila je Centralna komanda američke vojske.
Turski glumac Džan Jaman, poznat kao zvezda nekoliko italijanskih TV serija kao što je "Sandokan", i glumica Selen Gorguzel, uhapšeni su u operaciji policijskih snaga za borbu protiv trgovine drogom, prenose danas mediji.
Na dodeli WWD Style Awards, Demi Mur se pojavila u izdanju koje je sve ostavilo bez daha. Glumica je za ovu priliku odabrala elegantnu crnu haljinu i zasijala je u punom sjaju.
Moli Mening (49) je Onli Fans zvezda koja se preselila iz Australije u Los Anđeles kako bi izvukla maksimum iz svoje karijere. Preseljenje joj se finansijski isplatilo, a ona tvrdi da joj je pomoglo da bude bolji roditelj svom sinu.
Nežno kretanje, istezanje i ujednačeno disanje mogu da pomognu da se pokrene probava i ublaži neugodan osećaj nadutosti, a evo kojih pet vežbi je najbolje za rešavanje ovog problema.
Tokom zime svima nam se barem jednom desilo: izvadimo telefon iz džepa, napolju je minus, želimo da se javimo ili proverimo poruku i ekran odjednom zacrni. Stručnjaci su otkrili kako da sačuvamo uređaje prilikom debelog minusa.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar