Marko Đedović ponovo je deo "Zadruge". On je pre ulaska u Belu kuću razvezao jezik o aktuelnim dešavanjima iz rijalitija.
16.10.2021
23:00
Foto: printscreen
- Još pet dana sam tu.
- Dobro. Daće Bog da se vratiš - odgovorio joj je Marko.
Inače, još od početka "Zadruge 5" znalo se da Stanija ulazi pod posebnim uslovima i da neće ostati do kraja rijalitija. Kako su zadrugari komentarisali, ona zarađuje 2.000 evra nedeljno, što bi značilo da će iz rijalitija izaći "teža" za 14.000 evra.
Sa njom će šou napustiti i njen ljubimac, francuski buldog Pablo.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Političar i član britanske Doma lordova Robert Skidelski izjavio je da politika sankcija i uvođenje uvoznih tarifa ukazuju na novu ekonomsku paradigmu u kojoj više nema mesta za globalizam. Gostujući na Jutjub kanalu, Skidelski je uporedio aktuelni trenutak sa hladnoratovskom podelom sveta.
Virdžinija Đufre, koja je optužila američkog finansijera i seksualnog prestupnika Džefrija Epstina i britanskog princa Endrua za seksualno zlostavljanje, izvršila je samoubistvo u 41. godini, saopštila je njena porodica.
Posle neuspele akcije hapšenja Milorada Dodika ispred Administrativnog centra Vlade Republike Srpske u Istočnom Sarajevu, bošnjački mediji i politički krugovi počeli su da šire priču kako su predsednika RS zaštitili pripadnici Specijalne antiterorističke jedinice Srbije, što su zvaničnici u Beogradu demanatovali.
Bezbednosna i politička situacija u Republici Srpskoj je stabilna, iako ima elemenata koji se odnose na delovanje nelegalnih institucija kao što je Agencija za istrage i zaštitu (Sipa) BiH, rekao je danas predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik.
Bojan Borovčanin iz Udruženja Nacionalna inteligencija gostujući u Info jutru komentarisao je blokade u Srbiji i uporedio ih sa protestima u drugim zemljama.
Član Glavnog odbora Srpske napredne stranke Bratislav Jugović gostujući u Info jutru kod voditeljke Staše Koprivice rekao je da će predsednik Srbije ići u Moskvu na Dan pobede uprkos pritiscima.
Generalni direktor Telekoma Vladimir Lučić gostujući u emisiji "Da se ne lažemo" na Informer televiziji otvoreno je govorio o svim izazovima sa kojima se susreo Telekom, o propagandi Junajted grupe, kao i o svim inovacijama koje možemo očekivati u narednom periodu.
Nikad bez osmeha na licu, Branislav Negić nije umeo da se naljuti, voleo je sport i da se spusti na Drinu da peca... Imao je velike planove za budućnost kad te 1999. bude odužio dug državi, danas smo samo mi njemu dužni.
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) izdao je upozorenje da će u toku noći u zapadnoj i jugozapadnoj Srbiji, u Vojvodini i na širem području Beograda biti mestimično sa kratkotrajnom kišom, pljuskovima i grmljavinom.
Jedan od prvih i najtežih zadataka mnogim roditeljima je biranje imena za dete. Svake godine prave se statistike, biraju se najčešća, najlepša, najčudnija, stara i izuzetno retka imena.
U ulici Spasa Nikolića u Podgorici večeras je došlo do pucnjave u kojoj je teško ranjena B.B. Muškarac koji je pucao u nju izvršio je samoubistvo, saznaje Informer.
Milan Đuričić Miki (47), saučesnik u ubistvu Željka Ražnatovića Arkana, Milenka Mandića i Dragana Garića, ubijen je pre tačno 7 godina u Južnoafričkoj Republici, u Johanezburgu, dok je Srbija tragala za njim kako bi izdržao kaznu od 30 godina zatvora.
Srpski centar Nikola Jokić (30) je po još jednom parametru najbolji na svetu! Naime, prema specijalizovanom sajtu "Crafted NBA", korpulentni Somborac je košarkaški najinteligentniji igrač današnjice, i to toliko da je njegova ocena prevazišla postojeće granice merenja!
Vlasnik Panatinaikosa Dimitris Janakopulos izazvao je skandal nakon poraza svog tima od Anadolu Efesa u drugom meču četvrtfinalne serije Evrolige, rezultatom 79:76.
Crvena zvezda planira da ovog leta vrati Petra Stanića iz TSC-a, a odluka je već doneta na najvišem nivou kluba, uz saglasnost trenera Vladana Milojevića i generalnog direktora Zvezdana Terzića.
Drugi susret Reala i Olimpijakosa obeležio je nažalost skandalozan potez košarkaša španskog kluba, koji su izudarali Aleka Pitersa na jedan krajnje prljav način.
Košarkaši Minesota Timbervulvsa pobedili su Los Anđeles Lejkerse rezultatom 116:104 i tako poveli sa 2:1 u prvoj rundi plej-of serije Zapadne konferencije NBA lige.
Papa Franja biće sahranjen danas u jednoj od ''pet papskih bazilika'', Santa Mariji Mađore, u Rimu, gde će njegovo telo biti preneto iz bazilike Svetog Petra. Povorka vernika i crkvenih zvaničnika, ali i šefova država, okuplja se na Trgu Svetog Petra u 10 časova, gde će biti održana misa za pokoj duše rimokatoličkog poglavara. Sva dešavanja pratite uživo na Informer.rs
Direktor Kancelarije za nauku i tehnologiju Bele kuće Majkl Kracios izjavio je da Sjedinjene Američke Države poseduju napredne tehnologije koje mogu da manipulišu prostorom i vremenom. Izjava, objavljena na zvaničnom sajtu Bele kuće, izazvala je iznenađenje i podeljene reakcije u naučnim i političkim krugovima, jer nije praćena nikakvim tehničkim objašnjenjem ili dokazima.
Virdžinija Đufre, koja je optužila američkog finansijera i seksualnog prestupnika Džefrija Epstina i britanskog princa Endrua za seksualno zlostavljanje, izvršila je samoubistvo u 41. godini, saopštila je njena porodica.
Kina je u martu prvi put u poslednjih šest meseci značajno povećala izvoz putničkih automobila u Rusiju, i to skoro tri puta u odnosu na prethodni mesec, pokazuju podaci kineske carine koje je analizirao RIA Novosti.
Lara Martins, koja tumači lik Karlote u mjuziklu "Fantom iz opere", otkriva duboku emotivnu snagu svog karaktera i izazove s kojima se suočava na pozornici, ali i u stvarnom životu.
Karen Silva preminula je u ranim jutarnjim satima u četvrtak, nakon nekoliko dana provedenih u bolnici, usled hemoragičnog moždanog udara izazvanog pucanjem krvnog suda.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar