• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Story

06.11.2021

12:19

OVO JE SUPRUGA MARINKA ROKVIĆA! Bila mu je velika podrška, a zbog jedne njegove afere stavila je tačku na njihov brak!

informer.rs

Estrada

OVO JE SUPRUGA MARINKA ROKVIĆA! Bila mu je velika podrška, a zbog jedne njegove afere stavila je tačku na njihov brak!

Podeli vest

Pevač Marinko Rokvić preminuo je danas u Beogradu u 68. godini

Rokvić je preminuo danas , a ranije je objavljeno da je hospitalizovan i da je njegovo zdravstveno stanje teško.

Zdravstveno stanje Marinka Rokvića bilo je ozbiljno ugroženo, a pored sinova Marka i Nikole pevaču veliku podršku pruža i supruga Slavica, nekadašnja medicinska sestra i spisateljica koja ne voli javno da se eksonira.

Iako je u porodici Rokvić sve ispunjeno ljubavlju i razumevanjem, Marinko i Slavica u svom višedecenijskom braku iza sebe imali i veliku krizu.

Naime, svojevremeno su mediji pisali da je poznati pevač imao aferu sa daleko mlađom Makedonkom, zbog čega je njegova supruga napustila porodični dom na Košutnjaku, čvrsto rešena da na tri decenije dug brak stavi tačku. Par se i zvanično razveo, ali je pevač odlučio da se bori za svoju najveću ljubav.

Supruga Marinka Rokvića nije ostala imuna na njegov trud. Nakon nekoliko meseci teškog perioda, Slavica je ipak braku dala novu šansu i vratila se u porodični dom, gde su živelu u harmoničnom odnosu.

Supruga Marinka Rokvića najveće simpatije javnosti dobila je kada je supruga nagovorila da prizna Darija, sina iz vanbračne veze, koji danas sa braćom Markom i Nikolom ima divan, skladan odnos.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin