ŠOK U JUTARNJEM PROGRAMU! Jovani Jeremić stiglo OVO i to od LEGIJE! A onda je konačno progovorila o RAZVODU
Podeli vest
Voditeljka Jovana Jeremić dobila je poklon usred jutarnjeg programa TV Pink i to u vidu torte. Ovom prilikom ona je progovorila o razvodu, jer je nedavno sklonila muževljevo prezime sa Instagrama
Jovana se pojavila u atraktivnoj, beloj odevnoj kombinaciji, a osmeh nije skidala sa lica.
Alek Boldvin je na snimanju filma "Rust" usmrtio koleginicu Halinu Hačins i ranio režisera Džoela Souza, a sada je jedan od članova ekipe podneo tužbu protiv glumca za nesavesno ponašanje
11.11.2021
08:22
"Za najbolji šer. Pozdrav iz Alkatraza od Legije i Dače", pisalo je uz poruku.
- Ne jedem slatko, jer moram dobro da izgledam, ali u svakom slučaju hvala! Meni je rođendan prošao. Znači da se i u zatvorima gledamo, i treba svi da nas gledaju - zaključila je Jovana Jeremić.
Jovana je progovorila i o tome što su mediji preneli da se možda razvodi.
- Zašto te žene ne izađu iz lošeg braka? Prolazim kroz neke stvari, znam šta pričam. Odlaziš iz odnosa kada nisi srećan, treba imati herca. Malo je hrabrih ljudi. Ja kukavice ne podnosim. -
- Mogla si ti da izađeš, mogla je Madona da izađe... - istakla je Jovanina gošća, a Jeremićeva je nastavila:
- Ja sam izašla.-
- Žena treba dobro da se uda. Da bi se dobro udala, moraš da budeš svoja, da imaš svoj biznis, svoju platu, treba uvek da budeš top riba sa dobrom platom, svojim stanom, ne zavisiš od svog partnera. Kada si svoja, imaš pravo da tražiš i mnogo više od toga što si stekla. Ljubav se pretpostavlja, ali se ne živi. Mora biti praćena materijalnim, inače puca - dodala je voditeljka.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
slobodan
pre 4 godine
Spusti se na zemlju, da ne padneš.Možeš da se udariš.
Alek Boldvin je na snimanju filma "Rust" usmrtio koleginicu Halinu Hačins i ranio režisera Džoela Souza, a sada je jedan od članova ekipe podneo tužbu protiv glumca za nesavesno ponašanje
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko pozvao je stanovnike da napuste grad ako imaju tu mogućnost, zbog teške energetske krize, masovnih prekida grejanja i sve većeg opterećenja infrastrukture usled ekstremno niskih temperatura koje su zahvatile ukrajinsku prestonicu.
Rusija sada ima jasnu prednost u novoj trci u naoružanju 21. veka, izjavio je bivši obaveštajac i vojni analitičar Skot Riter u intervjuu novinaru Endrjuu Napolitanu.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se na društvenoj mreži Iks povodom koncerta Marka Perkovića Tompsona u Hrvatskoj, uputivši oštru poruku evropskim institucijama i političkim grupama. Brnabić je na engleskom jeziku direktno skrenula pažnju na, kako je navela, višegodišnje ćutanje Evropske unije na otvorene neonacističke manifestacije u Hrvatskoj.
U regionu se najavljuje osnivanje novih crkvenih frakcija, sa ciljem da se novonastale zajednice otuđe od Srpske pravoslavne crkve, a analitičari upozoravaju na veliku opasnost.
M.J.R.M, viši savetnik i rukovodilac grupe za informacione tehnologije u Visokom savetu tužilaštva Branka Stamenkovića, za koga je otkriveno da je bio blizak prijatelj sa likvidiranim Živkom Bakićem, zloupotrebio je svoju poziciju u privatne svrhe, kako bi se obračunao sa svojom komšinicom.
Učesnica Sanja Kalinović često je na meti svojih saboraca koji je gotovo svakodnevo izbegavaju, što je zapalo za oko kako gledaocima, tako i prodršci ostalih takmičara.
Tokom gostovanja u Specijalnoj emisiji o Exatlonu prijateljica Sanje Kalinović šokirala je sve prisutne, uključujući i devojku Nemanje Radovanovića, izjavom da će se Sanja možda zaljubiti u Nemanju!
Sada već bivša učesnica Exatlona Srbija Amela Melegi u specijalnoj emisiji na televiziji Informer priznala je da je za nju Boško Marinković idealan muškarac.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Mnogi domaćini se pitaju da li može da se koristi sveća od prošle slave ili je neophodno zapaliti novu. Protonamesnik inž. Željko Hadži Jovanović kaže da danas nije nestašica voska, kao što je nekada bilo, i da svako može da kupi novu sveću za slavu.
U najnovijoj epizodi "Političkog kviza" na Informer televiziji sjajna pitanja voditelja Branislava Lečića držala su gledaoce kraj malih ekrana do samog kraja!
Miloš M. (30) koji je počinio samoubistvo skokom kroz prozor kuhinje sa 9. sprata stambene zgrade u Cvijićevoj ulici u Beogradu 1. januara ove godine, nakon što je konstatovana smrt njegove partnerke M. P. (28), sahranjen je pre tri dana.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se večeras u Sopotu, u blizini restorana "Radovanje", kada je vozač automobila izgubio kontrolu nad vozilom i udario u banderu. Prema prvim informacijama, dve osobe su zadobile teške telesne povrede.
Vođa kartela Živko Bakić Žića (43) prvo je izrešetan po grudima i stomaku, a potom mu je ubica prišao i hladnokrvno ispalio dva hica u glavu kako bi bio siguran da neće preživeti
Na raskrsnici u blizini Futoške pijace u Novom Sadu danas je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj je učestvovalo i vozilo saobraćajne policije, kao i još jedan automobil.
Vođa Balkanskog kartela Živko Bakić (43) likvidiran je juče tokom šetnje sa nanogicom nadomak Sopota, a prema rečima meštana mahom vikend-naselja, ubijenog su viđali povremeno, ali ga nisu dobro poznavali.
Blokada Kalinjingradske oblasti razrađena je kao jedan od realnih scenarija NATO-a u slučaju otvorenog sukoba sa Rusijom, dok bi Moskva na to odgovorila pokušajem da probije kopneni koridor iz Belorusije, izjavio je bivši zamenik ministra spoljnih poslova Litvanije Dariјus Jurgelјavičus.
Kineska vojska uvežbava scenario operacije protiv Tajvana po modelu „obezglavljivanja“ rukovodstva, sličnom američkim akcijama u Venecueli, piše Nikkei Asia.
Ministar odbrane Italije Gvido Kroseto izjavio je da Ukrajina ne može i nikada neće pobediti u ratu sa Rusijom, ističući da je njen jedini stvarni uspeh to što i dalje postoji i pruža otpor.
Najviši danski vojni komandant za Arktik odbacio je tvrdnje da se Grenland suočava sa neposrednom bezbednosnom pretnjom iz Rusije ili Kine, čime je doveo u pitanje narativ koji je više puta iznosio američki predsednik Donald Tramp.
Završeci kultnih serija često su trenutak istine, ne samo za likove, već i za autore. Dok su neki krajevi doneli katarzu i smisleno zaokružili priču, drugi su izazvali bes publike.
Jugoslovenska glumica Edita Majić napustila je blistavu glumačku karijeru kako bi se zamonašila, a potom potpuno povukla iz sveta i postala pustinjakinja, živeći u samoći na nepoznatoj lokaciji.
Emilija Klark, zvezda serije "Igre prestola", otkrila je da je tokom snimanja nove serije "Ponies" povredila rebro, i to dok je snimala eksplicitnu scenu.
Kejt Midlton počastila je danas ljubitelje mode još jednim sjajnim modnim izdanjem, u znaku crvene boje. Ugostila je u Vindzoru englesku žensku ragbi reprezentaciju kako bi proslavili trijumf na Svetskom prvenstvu prošle jeseni.
Spajs patrolira područjem Arktičkog nacionalnog parka, gde sneg pada i do osam meseci godišnje, a zimi dan traje svega šest sati. Otkrio je kako preživljava u tim ekstremnim uslovima.
Sočan i mekan kolač sa makom predstavlja pravu rapsodiju ukusa. Ovaj kolač je prava riznica zdravlja, a rogač mu daje poseban ukus koji se ne zaboravlja.
Salata sa pirinčem je jedna od onih za koju se uvek traže kašika više. Lagana, kremasta i osvežavajuća, a dovoljno zasitna je savršen prilog uz pečenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar