• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Informer.rs

28.11.2021

09:59

ĆERKA ŽELJKA MITROVIĆA PODELILA RADOSNE VESTI! Slavlje u porodici - čestitke stižu sa svih strana! (FOTO)

Printscreen

Estrada

ĆERKA ŽELJKA MITROVIĆA PODELILA RADOSNE VESTI! Slavlje u porodici - čestitke stižu sa svih strana! (FOTO)

Podeli vest

Starija ćerka Željka i Milice Mitrović, Kristina Mitrović proslavila je dve godine veze sa jednim od najmlađih milijardera sveta, Ilijom iz Ukrajne.

Kristina je radosne vesti podelila na svom Instagram profilu, a pohvalila se narukvicom od dijamanata koju je dobila od svog izabranika.

S obizom na veliki broj pratilaca koje Kristina ima na popularnoj društvenoj mreži, nema sumnje da je dobila čestitke sa svih strana.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Svi komentari
Mika

pre 3 godine

Да се хвали нека сиротица типом који овако изгледа, па бих се схватило, богат је, није важно што је неприродан. Али кћерка Жељка Митровића би нам била дража да се удала за свог сународника из сиротињске куће. Имали би нормалан пар и здраво потомство, које болесна мегаломанија за новцем неће одвести на стрампутицу. Овако је за жалити судбину.

sneza

pre 3 godine

Boze koliko joj je ovaj muz ruzan?! Ruzniji od Bastijana. Isuse, sta pare rade...

Marko

pre 3 godine

Mala voli lovu,geni roditelja,a ovog ne bih ni za deda dala.

Panter

pre 3 godine

Tužno,ali istinito.Još jedan dokaz da pohlepa nema granicu. Nema tu u komentarima ni ljubomore,ni zavisti,jednostavno,ovo je bolesno.Prva stvar,kakva je to vest? Zaboli nekog šta je dobila ćerka Mitrovića.Pažnju privlači momak,grehota za devojku.Strašno je što se zna zbog čega je s' njim.

Vesna

pre 3 godine

Jel može da joj izjavimo saučešće umesto čestitke???

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Poražavajuće brojke! Totalni kolaps najvećeg pojačanja Partizana u najbitnijem delu sezone (VIDEO)
Partizan

Poražavajuće brojke! Totalni kolaps najvećeg pojačanja Partizana u najbitnijem delu sezone (VIDEO)

Košarkaš Partizana Gabrijel Ife Lundberg (30) došao je letos u Partizan kao verovatno najveće pojačanje i projektovan je za glavnu opciju u napadu crno-belih, međutim, u najvažnijem delu sezone narodski rečeno - nestao je na terenu. Navijači Partizana posebno su ljuti na danskog kombo beka, zbog čije očajne šuterske forme crno-beli se nalaze na pragu totalne eliminacije iz Evrolige.

28.03.2025

11:49

Žestok obračun 'delija' i navijača Borca u Banjaluci! Upali na stadion i hteli da otmu zastavu, privedeno više osoba! (FOTO)
Fudbal

Žestok obračun 'delija' i navijača Borca u Banjaluci! Upali na stadion i hteli da otmu zastavu, privedeno više osoba! (FOTO)

Haos u Republici Srpskoj! Naime, sinoć je u Banjaluci došlo do navijačkog sukoba ispred prostorija udruženja 'lešinara', najvatrenijih pristalica Fudbalskog kluba Borac. Prema poslednjim informacijama, grupa huligana, navodno povezana s navijačima Crvene zvezde – 'delijama', pokušala je da upadne u prostorije i otme zastavu 'lešinara'.

28.03.2025

09:56

Bravoo, Olga! Srpkinja izborila polufinale turnira u Antaliji i ispisala rekord karijere!
Tenis

Bravoo, Olga! Srpkinja izborila polufinale turnira u Antaliji i ispisala rekord karijere!

Srpska teniserka Olga Danilović (24) nastavija pohod na čelendžeru u Antaliji! Olga se plasirala u polufinale turnira ubedljivom pobedom nad Švajcarkinjom Simonom Volter – 2:0 (6:2, 6:2). Ovim trijufom, naslednica čuvenog košarkaša Predraga Danilovića obezbedila je skok na rekordno 39. mesto WTA liste, ali to nije kraj, pošto bi je trofej uveo u svetskih TOP 35!

28.03.2025

12:10

Planeta

Putinu stigla ponuda iz Ankare! Za ovo mora da pita Trampa!
Planeta

Putinu stigla ponuda iz Ankare! Za ovo mora da pita Trampa!

Predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin i predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan razgovarali su telefonom o situaciji u Ukrajini, obnovi Crnomorske inicijative, rezultatima rusko-američkih pregovora u Rijadu i drugim aktuelnim pitanjima, saopštio je Kremlj.

28.03.2025

12:32

Zabava

Besplatne predstave povodom 53. rođendana Pozorišta lutaka „Pinokio“
Kultura

Besplatne predstave povodom 53. rođendana Pozorišta lutaka „Pinokio“

Pozorište lutaka “Pinokio” će u utorak 01. aprila proslaviti 53. rođendan i ovaj dan posvetiti nedavno preminulom osnivaču Pozorišta-Živomiru Jokoviću. Živomir Joković je kao glumac, reditelj, pisac, menadžer i upravnik radio na razvoju lutkarstva i postavio temelje za sve ono što jeste i danas predstavlja Pozorište lutaka „Pinokio“.

28.03.2025

12:07

JOŠ Zabava VESTI

Magazin