• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Srpski telegraf

29.11.2021

10:35

ĐANI ZA TRI MINUTA ZARADIO ZA GARSONJERU! Pevač za jednu pesmu dobio 30.000 dolara bakšiša!

Žarko Radovančev

Estrada

ĐANI ZA TRI MINUTA ZARADIO ZA GARSONJERU! Pevač za jednu pesmu dobio 30.000 dolara bakšiša!

Podeli vest

PEVAČ Radiša Trajković Đani zaradio je 30.000 dolara bakšiša za pesmu "Ti me nikad i nisi volela"!

- Đani i Sandra su zakazali tezge širom Amerike i ne planiraju da se vraćaju do Nove godine. U diskoteke gde pevaju većinom dolaze naši Srbi, naši ljudi koji su se uželeli narodne muzike. Kad Đani peva uvek napravi dobru atmosferu. Prekjuče je uzeo 30.000 dolara bakšiša - rekao je neimenovani izvor što je Đani i potvrdio.

Foto: Novak Đurović

Radiša Trajković Đani

- Publika je malo dalje od bine u klubu u kom smo nastupali, pa nema klasičnog bakšiša. Video sam da je jedan momak otvorio ogradu da čovek prođe. Nisam mislio da prilazi da da bakšiš jer to nije pravilo u tom klubu. Čovek mi je mahnuo, ja sam prišao i video da mi je dao topku novca u dolarima. Zahvalio sam, klimnuo glavom, ali nisam video koliko ima. Posle, kada smo brojali, kolege kažu 'Care, za pesmu si dobio 30.000 dolara'. Mislio sam da se šale, pa sam prebrojao. Posle mi kaže čovek iz obezbeđenja da je to naš čovek, 11 godina živi u Americi i to mu je omiljena pesma - rekao je iskreno Đani.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Huk

pre 4 godine

Stvarno nemogu da verujem koliki bizgov treba da si da slusas ovog nepismenog coveka..... Kosovar.....

sledeća vest

Politika

TV

Emisija koja otkriva sve! Ne propustite "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Emisija koja otkriva sve! Ne propustite "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…

20.03.2026

10:30

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Rus pod istragom u Beogradu: Podvodio sunarodnice i uzimao zaradu
Hronika

Rus pod istragom u Beogradu: Podvodio sunarodnice i uzimao zaradu

Nakon što je policija obavestila Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu da je u, Ulici Uroša Martinovića na Novom Beogradu, zatečena državljanka Rusije u prekršaju prostitucije, tužilac je naložio da se utvrdi identitet osobe za koju se sumnja da je posredovala u vršenju prostitucije.

20.03.2026

20:45

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Ovo su najpoznatije uloge Čaka Norisa
Showbiz

Ovo su najpoznatije uloge Čaka Norisa

Glumac Čak Noris preminuo je jutros u 86. godini života u bonici na Havajima. Ostaće upamćen po legandarnoj ulozi Kordel Voker u seriji "Voker, teksaški rendžer".

20.03.2026

15:35

Magazin