OVO JE RAZLOG ZBOG KOJEG JE ZAVRŠIO U ZATVORU! Boban Rajović progovorio o NAJTEŽEM PERIODU U ŽIVOTU!
Podeli vest
Brat Bobana Rajovića, Zoran, kandidovao na lokalnim izborima u opštini Balerup, kao kandidat za odbornika u Skupštini, a pevač ne krije sreću što je to tako, a kako je objasnio, on mu je još ranije davao vetar u leđa za ovaj potez.
- Preponosan sam na brata, ali sam više ponosan zato što to radi u Danskoj. Ne zato što sam privrženiji Danskoj nego Srbiji ili Crnoj Gori, nego zato što da to radi ovde, morao bih da ga podržim, a istovremeno bih i ja bio deo nekog političkog sistema i stranke. Tako da, sada punog srca mogu da ga podržim i poželim sreću jer to radi u jednoj od najsređenijih država na svetu i žao mi je što to nije počeo ranije - rekao je Boban.
Najstarija sestra Rodić, Nataša, pokazala je raskošnu novogodišnju dekoraciju u porodičnom domu Rodića u Titelu.
02.12.2021
18:45
Foto: Printscreen You Tube
Boban Rajović
- Ja sam ga savetovao još pre 10-15 godina da uradi to, jer mislim da mu to leži i da je pravi čovek za to, ali on je ušao u neke svoje biznise koje odlično i savršeno radi. Čak i kampanju nije radio dugo, da jeste, prošao bi mnogo bolje, ali bože moj, postaće on premijer Kraljevine Danske jednog dana, u to sam ubeđen. Biću surovo iskren. Samo neka čita citate patrijarha Pavla i neka gleda koliko jaku glavu i mentalni sklop ima Novak Đoković. Dokle god to bude pratio, biće pobednik - rekao je Boban.
U potrazi za boljim životom, porodica mu je svuda po belom svetu, a Rajović otkriva i da je njegova naslednica veoma uspešna u svom poslu.
- Ćerka starija mi je u Danskoj, nije u politici, ali je u ministarstvu unutrašnjih poslova, vrlo je uspešna u tome. Ona ne voli da se eksponira u javnosti - rekao je on.
Pevač se nedavno požalio pratiocima da je njegov otac zaražen korona virusom, a sad je otkrio kakvo je njegovo zdravstveno stanje.
- Dobro je, hvala na pitanju. Korona je ovoga puta udarila na jačeg, tako da se moj Mićko izvukao i mnogo sam srećan zbog toga. On je jedna gromada ljudska, ja nisam navikao da ga viđam u jednoj takvoj situaciji, hvala Bogu pobedio je - rekao je pevač.
Foto: S. K.
Boban Rajović
Boban je dva puta u mladosti završio u zatvoru i to zbog saobraćajnih prekršaja. Iako bi mnogi pomislili da je to veliki minus za njegovu karijeru, on ipak smatra drugačije.
- Nije nešto na šta se ponosim, to je definitivno. Jedino mi je drago što ja lično znam zbog čega su te zatvorske kazne bile. Znam da su to bila mala dela koja nikome nisu nažao učinila ili ne daj Bože.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ekipa Gledalačko-obaveštajne službe Informera (GOSI) pronašla je jutros rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu. Kako saznajemo, blokaderski rektor krenuo je na tajnu misiju u Berlin.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić za sutra u 11 časova sazvao je vanrednu sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost zbog cena energenata na globalnom tržištu.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
J.V. (50) iz aleksinačkog sela Tešica, protiv koje je podneta krivična prijava zbog ubijanja i zlostavljanja životinja za šta je propisana kazna zatvora do tri godine, pred organima gonjenja priznala je delo.
Institut za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut" saopštio je danas da je na teritoriji Srbije ove nedelje registrovan veći broj obolelih od gripa u odnosu na prethodnu nedelju.
Vlada Srbije produžila je zabranu izvoza nafte i naftnih derivata do 2. aprila 2026. godine. Uz to, država pušta i 40.000 tona dizela iz rezervi kao dodatnu meru za zaštitu tržišta.
U eksploziji koja se dogodila u prostorijama crnogorskog Centra za istraživanje svemira (Montenegro Space Research), u Podgorici, povređene su dve osobe.
Otac M.L. (65) i sin M.L. (38) iz mesta Aradac kod Zrenjanina, osumnjičeni su za ubistvo Ivana Vilogjavina (35), a radi se o vlasnicima kafane u kojoj je Ivan kobne noći bio i poslednji put viđen.
Izrael je izveo prve napade na iransku mornaricu u tom području, saopštio je portparol izraelske vojske, ističući da su pomorske sposobnosti Irana u velikoj meri onesposobljene.
Poljska agencija za vazdušnu navigaciju (PANSA) u ponedeljak je pustila u rad dva nova radara usmerena na poboljšanje nadzora vazdušnog prostora i operativne bezbednosti.
Centralna komanda američke vojske (CENTCOM), nadležna za Bliski istok, potvrdila je da je jedan lovac F-35, koji je bio u misiji iznad Irana, morao prinudno da sleti u bazu na Bliskom istoku.
Kultna serija "Čuvari plaže" koja je obeležila devedesete i stvorila planetarne seks simbole dobija svoj rimejk, a prve fotografije sa seta već su zapalile svet.
Gugl je odlučio da svoju opciju "Personal Intelligence" učini dostupnom svima bez naplate, pa sada uređaji mogu da povežu Gmail, dokumenta i kalendar i na osnovu toga nude prilagođene odgovore i pomoć u svakodnevnim obavezama.
Ako ste primetili da vas noge bole pri hodu, deluju hladno, bledo ili imaju sjajnu kožu, to možda nije samo umor već znak da krv ne cirkuliše kako treba.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar