• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/U.Ć.

10.12.2021

16:25

ZA SVAKU OSUDU! Ovo je UZNEMIRUJUĆ komentar o pokojnoj Kristini Kiki Đukić! (FOTO)

printscreeen

Estrada

ZA SVAKU OSUDU! Ovo je UZNEMIRUJUĆ komentar o pokojnoj Kristini Kiki Đukić! (FOTO)

Podeli vest

Influenserka Kristina Kika Đukić oduzela je sebi život, a kako kažu njeni prijatelji, digla je ruku na sebe jer nije mogla više da trpi internet nasilje.

Naime, njeni saradnici tvrde je je ona dugo bila žrtva digitalnog nasilja, a to nasilje ne prestaje ni sad kada je više nema i kada je jedan mladi život ugašen zbog govora mrženje.

Tiktoker Luka Krivokapić na svoj društvenoj mreži posle Kikine smrti oglasio se i među prvima progovorio o nasilju koji je trpela pokojna influenserka, osudivši sve koji su ružno i bezobrazno napadali Kiku dok je bila živa, pre svega je spomenuo i Baku Praseta, podsetivši na sukob koji su imali pre dve godine, a i na pesmu koju je Baka snimio za Kiku gde je javno proziva i ruga joj se.

Krvokapić je na Tiktoku objavio jedan od najgnusnijih i najmorbidnijih komentara napisan posle Kikine smrti: "Ma nema veze može se j*bati i mrtva, dobra cupi šteta da je crvi jedu".

Foto: printscreen

Odvratan komentar

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin