• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
author image
Informer.rs

Novinar

02.01.2022

10:26

ANA NIKOLIĆ IDE NA VMA Pevačica hoće da radi test na drogu EVO ZAŠTO JE DONELA TU ODLUKU

Estrada

ANA NIKOLIĆ IDE NA VMA Pevačica hoće da radi test na drogu EVO ZAŠTO JE DONELA TU ODLUKU

Podeli vest

Ana Nikolić kaže da je spremana da ode na Vojno medicinsku akademiju kako bi se analizama utvrdilo da li se ona drogira.

Pevačica je u intervjuu za Pink govorila o hejterima koji je javno prozivaju da koristi ne dozvoljenje supstance. 

Pop zvezda je više puta istakla da ne podnosi narkotike, a sada je otišla korak dalje i poručila da je spremna da ode na testiranje. Ona je otkrila da na Instagramu ratuje sa ljudima koji joj pišu ovakve stvari, a pojedine čak poziva da idu sa njom na analize.

Foto: Informer HIT

Ana Nikolić

- Ratujem ja stalno! Ja stvarno ne znam odakle su ti ljudi i zašto se javljaju, ne znam šta hoće od mene? Nikog ne diram, a stalno nešto mene kinje... Šta god da objavim, neki je problem, a moja reakcija zavisi u kom sam stanju, u kakvom raspoloženju, da li sam ispavana, neispavana, ili već koje probleme privatne imam. Nekada se upuštam u raspravu sa tim lažnim profilima, a ko zna ko tu sedi iza. Nekad me mrzi, nekad ne. U ovoj godini je bilo dosta gluposti u novinama, ali naslov koji govori da sam pijana otišla po dete u vrtić, to nema smisla, tu je pređena granica i advokati se bave time. Ima još budalaština - kada su droge u pitanju, tu čak više ne mogu ni da reagujem. Uđem i u one lične profile, pretim da ću organizovati autobuse, dva-tri, pa da idemo na VMA - hajde ja prva, pa svi vi, ali iz kose da se uzme DNK! Jer tu se vidi šta ste sve radili poslednjih pet godina.  

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Uhapšeno pet osoba u akciji suzbijanja ekološkog kriminala! Pribavili korist od 539 miliona!  (FOTO/VIDEO)
Hronika

Uhapšeno pet osoba u akciji suzbijanja ekološkog kriminala! Pribavili korist od 539 miliona! (FOTO/VIDEO)

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je zajedničkom, koordinisanom akcijom suzbijanja ekološkog kriminala pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova i resornih institucija i nadležnih tužilaštava, rasvetljeno više desetina krivičnih dela protiv životne sredine i uhapšeno pet osoba, među kojima su odgovorna lica privrednih društava, za koje se sumnja da su pribavili imovinsku korist od 539 miliona dinara.

10.04.2025

16:20

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin