Pevač Haris Džinović progovorio je nepoznatim detaljima iz života.
- Kako smo krenuli, ne znam šta će se dešavati! Koliko je lepo bilo ovde, ne znam kako je bilo na drugim lokacijama, ali ovde je bilo puno! Bilo je veselo, ljudima je značajno da li se peva do ponoći ili do dva sata ujutru, čovek ne voli da je limitiran, ne znam kako su se oni osećali - započinje Haris.
- Jedva se nešto čulo, izlauzili smo na neki ručak, mi smo ovde došli dva dana ranije. Nije to ono uobičajna novogodišnja atmosfera, ne veseli se narod kao pre, a nama je baš ta euforija uvek bila prisutna. Toga je falilo ovog puta, ove poslednje dve godine su bili takve kakve su bili, svašta nešto nam preti ova situacija. Ni ja se ne osećam dobro, zavisim od nekog drugog, ne volim kad lično ne mogu da rešim neki problem. Ima malo nelagodnosti, ružno je osećati se nemoćno - kaže Džinović.
Foto: Printscreen You Tube
Haris Džinović
- Vreme je fantastično, svako bi poželeo da je na ovakavom vremenu na Novu godinu. Idealno je vreme naravno i za tenis, može i to, ali sve ostalo ubije malo čoveku raspoloženje, niko ne voli da brine. Melina je takođe sa mnom, bila smo zajedno na dočeku i otprilike smo ušli sa istim željama, a to je da se ova pandemija završi. Ne može se ništa raditi kao pre. Deca nisu sa nama, oni su već dugo soleri, hteli su da budu sami sa svojim društvom, nema tu ničeg lošeg, što da ne, nek se deca druže.
Džinović otkriva i koja godina mu je omiljena.
- Sve ove godine koje sam radio, teško je proceniti koja mi je bila najbolja. Ali, evo, recimo, 84. -godina može ući u užu konkurenciju, tad je bila zimska Olimpijada u Sarajevu, to je bilo zaisto božanstveno, lepo je bilo živeti u tom periodu - otkriva pevač, pa kaže da poklone ne voli:
- Ja iskreno poklone ne volim, i to iz dva razloga: prvi razlog je što me ne čine nešto baš srećnim, a drugi razlog je obavezujući. Logično je, nema šta, moraš se u skladu sa tim ponašati. Ne znaimaju me pokloni, možda kad sam bio dete i momak, bilo mi je interesantno da dobijem neki poklon, ali sada mi to ne predstavlja neko zadovoljstvo.
Pevač je uspeo da sačuva privatan život svoje dece od očiju javnosti, ali u poslednjih godinu dana se dosta piše o njegovoj ćerki, Đini.
- Sama je izabrala taj put, voli to da radi. Dobro joj ide... Ja se Đini ne mešam iz dva razloga: prvi, ona to radi dobro, a sa druge strane, što bih se ja mešao, naši životi su različiti u potpunosti, nemamo ista shvatanja, različiti aspekti, drugačije razmišljamo, napravićemo neki sudar ako se spojimo - zaključuje Haris u emisiji "Premijera - Vikend Specijal".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Aktivisti Srpske napredne stranke (SNS), koji su kod Slavije postavili štandove stranke, napadnuti su od strane blokadera, koji su na njih nasrnuli noževima, suzavcem i teleskop-palicama.
Kina je danas demantovala tvrdnju Fajnenšel tajmsa da je kineski predsednik Si Đinping rekao predsedniku SAD Donaldu Trampu da bi ruski predsednik Vladimir Putin "mogao da zažali zbog pokretanja invazije na Ukrajinu".
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević govorio je o skandaloznoj politici koju vodi tzv. rektor Univerziteta u Beogradu Vladan Đokić, koji je upravo pokazao način na koji se bori za svoje "studente".
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić oštro je osudila najnovije incidente na ulicama Beograda, navodeći da su aktivisti Srpske napredne stranke ponovo bili meta nasilja blokadera, za koje tvrdi da više nemaju nikakvu politiku osim terora, mržnje i izazivanja sukoba.
Lider Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da je je politika blokadera blokiraj, mrzi, tuci, potezi nož na sve koji misle drugačije.
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić poručio je da će sva lica koja su na bilo koji način učestvovala ili svojim delovanjem doprinela privođenju petoro Srba na KiM, biti procesuirana i sankcionisana u skladu sa zakonima Republike Srbije.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Ležeći policajci moraju biti propisno postavljeni i odobreni od nadležnih organa, dok ako oštete automobil, imate pravo na odštetu samo ako niste napravili prekršaj.
Na pijacama u Vranju paprika, bilo da je zelena, crvena, slatka ili ljuta, neizostavni deo je prodaje. Međutim, ovih dana Vranjanci su na ozbiljnim mukama zbog cene ovog povrća koja ide i do 600 dinara po kilogramu.
Međunarodni poljoprivredni sajam u Novom Sadu u punom je jeku, a štand Kompanije „Dunav osiguranje“, koja je ove godine generalni sponzor, posetila je visoka državna i privredna delegacija iz zemlje i regiona.
Na magistralnom putu Tutin–Novi Pazar, u mestu Nadumce, danas je došlo do teške saobraćajne nezgode kada je putnički automobil marke "pasat" sleteo sa puta u kanjon Sebečevske reke.
U sarajevskoj Opštini Centar, na putu raskrsnice ulica Terezija-Vrbanja, juče se oko 18.25 časova, dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba povređena.
Alis Vajdel, kopredsednica opozicione Alternative za Nemačku (AfD), ušla je među pet najpopularnijih političara u Nemačkoj, pokazuje istraživanju koje je sproveo sociološki institut INSA za list Bild.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da će Sjedinjene Američke Države možda morati ponovo da napadnu Iran, navodeći da Teheran moli za dogovor.
Bivša nemačka kancelarka Angela Merkel kritikovala je Evropsku uniju zbog toga što nije iskoristila svoj diplomatski potencijal kako bi pomogla da se okonča invazija Rusije na Ukrajinu, prenosi "Politiko".
Iran je navodno spreman da zalihe visoko obogaćenog uranijuma prebaci u Rusiju, ali ne i da ih preda Sjedinjenim Američkim Državama, objavila je saudijska televizija Al Hadat pozivajući se na dokument koji je, kako tvrdi, dospeo u javnost.
Legendarna Katinkina kuća na Dedinju bila je mesto snimanja kultnih ostvarenja poput "Srećnih ljudi", "Žikine dinastije" i filma "Davitelj protiv davitelja".
Glumica Milena Dapčević dobijala je anoniman pretća pisma jer je bila u vezi sa istaknutim partizanskim borcem Pekom Dapčevićem što je u tadašnje vreme bilo neprihvatljivo.
Kontroverzni biografski film "Majkl" do sada je zaradio neverovatnih 700 miliona dolara širom sveta, ostavljajući iza sebe sve skandale koji ga prate od prvog dana snimanja.
Verovatno ste se već susreli sa onim malim poljem "Ja nisam robot" koje treba da označite na mnogim sajtovima. To je funkcija poznata kao reCAPTCHA, koja pomaže u razlikovanju stvarnih korisnika od automatizovanih botova.
Bigl po imenu Fin, koji je čitav život proveo u laboratorijskom kavezu, prvi put je osetio slobodu. Njegova reakcija kada je ugledao more je zapalila internet.
Zova je sada u punom cvetu, a budući da vrlo brzo prođe, iskoristite lepe dane da odete u prirodu, naberete je i napravite sok koji možete piti tokom vrelih dana.
Ako žudite za domaćom poslasticom, a nemate vremena za pečenje kore, obavezno probajte ovaj brzi kolač od piškota koji ukusom ne zaostaje za komplikovanijim tortama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar