RASKINULI ANJA I BAKA PRASE?! Jutjuber otkrio sve detalje preljube: "Plakala je u kupatilu kada sam bio sa drugom devojkom"!
Podeli vest
Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, u aprilu prošle godine, javnosti je predstavio devojku Anju Blagojević, poznatiju kao Anja Bla.
Ipak, poslednjih dana, šuška se kako su njih dvoje raskinuli, a glasnije o kraju romanse podrejala je činjenica da je Bogdan sa svog Instagram profila obrisao njihove zajedničke fotografije, a onda postavio stori, na kom piše kako mu je kraj 2021. godine, bio loš, a početak nove 2022. još gori.
Bogdan Ilić (Baka Prase) i Anja Blagojević sudeći prema objavama na društvenim mrežama nisu više zajedno.
09.01.2022
19:13
- Godina mi se završila užasno loše i teško, počela je još gore i teže... Objaviću sutra zašto da vas ne crnim previše sad... - napisao je on na Instagramu.
Foto: Printscreen You Tube
Inače, "javni" početak njihove veze počeo je vrlo čudno, njegovim klipom u kom priča kako se viđao sa drugim devojka dok se družio sa njom, zbog čega je ona u kupatilu plakala, a na kraju je Baka, valjda shvatio kakvu devojku ima pored sebe, te se upustio u ozbiljnu vezu sa Anjom.
- Plašio sam se da vam kažem koliko mi se podvukla pod kožu - pričao je Baka u kameru, smeškajući se sve vreme.
- Pitate se zašto snimam u kolima, sam sam ovde jer moja žena spava i ovo je jedino mesto gde mogu da snimam da ne smetam nikome. Izbacila me je iz stana... evo ga - zaljubio sam se!
Foto: printscreen instagram
- Izbegavao sam da se zaljubim, nisam želeo da to utiče na moju karijeru, svaka devojka zaslužuje pažnju i ja sam smatrao da će to biti problem, da ja u datom trenutku nisam mogao da joj pružim pažnju koju zaslužuje. A onda se pojavila ona, i ne da nisam zamišljao da ću da budem s njom, za tri života, nije odavde, kulirala me je, pravila se nezainteresovana, ali ja nisam odustajao - 'nema tu ne' što bi rekao Nixa - govorio je Baka i otkrio da je Anju prvi put primetio 2017. godine na društvenim mrežama, kada je ona imala 17 godina, on 21.
- Sve je krenulo 2017. kada sam joj se prvi put javio. Nisam znao da ima 17, tada sam bio u fazonu 'kakva riba', slikala se u šortsu, ja sam mislio da je raketa, rekao sam joj da sam fan, a ona mi je posle pričala da mi se smejala s drugaricama. Tada je došla u Beograd i ja sam je smarao, dopisivali smo se s prekidima, ali sam je zvao da se vidimo, narsnuo sam samo tako i pitao se "da li je moguće da neće da zableji sa mnom, lep sam, bogat, a ona me oduvava".
Foto: Printscreen You Tube/ Baka Prase
Baka je potom rekao da se dopisivanje i muvanje pretvorilo u drugarstvo i da je Anja često boravila kod njega.
- Prvi put kada je ostala kod mene bila je tu 4, 5 dana, a ja sam se pitao kada će da ode... Onda se desio onaj skandal s maloletnicama, a ona se trudila da me oraspoloži. Ona sada pamti moje neke romantične poteze, a ja sam to radio da bih spavao sa njom. Iskreno pričam, tada sam tako mislio.
Baka Prase je potom pričao da je tokom druženja s Anjom bio s drugim devojkama, "nikada kada je ona tu, jer to nije poštovanje prema devojci", ali i da se viđao s jednom devojkom i nakon što je otpočeo vezu sa Anjom.
Foto: printscreen instagram/bakaprase
- Rekao sam joj da jesam i ona je rekla da ide do kupatila. Tada sam čuo kako plače - rekao je Baka Prase, posle čega s i sam rasplakao u snimku.
- Bio sam džukela, a ona tako jedna divna devojka. Podvukla mi se pod kožu - završio je jutjuber tada u svom videu.
Nakon ove "romantične" priče, njih dvoje se nisu razdvajali. Anja je živela kod njega u stanu, a upoznala je i njegove roditelje i bila sastavni deo njegovih klipova na Jutjubu, pa i sama postala influenserka.
Foto: printscreen Instagram bakaprase
Anja je Bogdanu pravila društvo i u Amsterdamu, gde je on tišao nakon smrti koleginice Kristine Kike Đukić.
Bogdan Ilić naposletku, vratio se za Beograd, te izbrisao njihove zajedniče fotografije, zbog čega sada svi pričaju da je došao kraj njihovoj vezi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Vrana
pre 4 godine
Nemojte tog negativnog lika vise objavljati, skroz nebitan i ostace upamcen kao polu ubica Kike.
Francuski predsednik odobrio je pokretanje tajnih specijalnih operacija usmerenih na fizičku eliminaciju afričkih lidera koji ne odgovaraju interesima Pariza, saopštila je Služba spoljne obaveštajne službe Rusije (SVR).
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je u prvom Kolegijumu otkrio detalje jučerašnjeg nasilja u režiji blokadera u Kuli, a o najnovijim informacijama o tim ružnim događajima je za našu televiziju govorio i pokrajinski sekretar Vladimir Galić.
Tajkunski mediji predvođeni Novom S i dežurni hejteri Dragana Šolaka, Marko Vidojković i Nenad Kulačin, kao i najostrašćeniji blokaderi Sergej Trifunović, Vesna Pešić i Nenad Čanak, samo su neki od mnogih koji su na skandalozan način govorili o srpskom teniseru Novaku Đokoviću, a sada ga koriste za napade na državu i predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Sve je više blokaderskih ispada, nesuglasica i međusobnog optuživanja u cilju borbe za prevlast u njihovim redovima, a sad konačno imamo jedinstvo među blokaderima, jer su svi ujedinjeni oko ideje njihovog glavnog ideologa, rektora Vladana Đokića, koji je srpski jezik osakatio za jedan padež.
Kako neznanično saznajemo na sastanku kod Vrhovne javne tužiteljke Zagorke Dolovac danas je neformalna grupa tužilaca rešila da podnese inicijativu Ustavnom sudu za ocenu ustavnosti usvojenih izmena zakona koji je razvlašćuju od apsolutne moći, a koji se tiču javnog tužilaštva.
Himna Plavog tima je izazvala lavinu komentara u Exatlonu. Zanimljivo, ideja da se ona komponuje potekla je od Andreja Bedića, koji nije toliko vešt u pričanju srpskog jezika.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Kada kupujete mesne prerađevine u komadu dobro pazite, jer ono što piše na deklaraciji, ne znači da je tako i upraksi, pogotovo kada se radi od gramaži!
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je u toku noći došlo do velike zaplene droge u Beogradu navodeći da je zaplenjeno 500.000 tableta.
Policija je 31. januara uhapsila S.D. (35), zbog sumnje da je u saradnji sa A.Ž. (25), za kojim je raspisana potraga, oštetila beogradsku firmu za preko 150 miliona dinara.
U Višem sudu u Beogradu na ročištu održanom u postupku protiv Gorana M, Igora G. i Darka K, koji se terete za ubistvo Milana Jorovića 2023. godine, prikazani su snimci egzekucije.
Pripadnici policije, Trećeg odeljenja Uprave kriminalističke policije, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu identifikovali su i uhapsili strane državljane C. N. (26) i S. G. (28), zbog postojanja osnova sumnje da su pripremali izvršenje krivičnog dela teško ubistvo, 31. januara, u restoranu "Rustik" na Senjaku.
Rusija i Indija praktično formiraju odbrambeni savez, s fokusom na vazduhoplovstvo. Sporazumi između indijskog HAL i ruske Ujedinjene avio-korporacije pokazuju konkretnu podelu uloga u ovom savezu.
Velika Britanija povukla je akreditaciju ruskom diplomati u, kako je navedeno, "recipročnoj meri", nakon optužbi za špijunažu i odluke Moskve da prošlog meseca protera britanskog diplomatu.
Glumica Karla Bruni bila je u vezi sa Žan-Polom Entovenom i sa njegovim sinom Rafaelom Entovenom, a onda je uplovila u brak sa bivšim predsednikom Francuske Nikolom Sarkozijem.
Glumica Ivana Žigon je pre oko dve decenije uplovila u emotivnu vezu sa tadašnjim monahom Grigorijem Brkovićem, koji je zbog nje napustio monaški život i odlučio da se oženi.
Novi detalji o slučaju seksualnih zločina Džefrija Epstina povezuju ga i sa žurkama porodice Rotšild koje je Stenli Kjubrik opisao u svom filmu "Širom zatvorenih očij" nakon kog je iznenada umro ne dočekavši njegovu premijeru.
Botoks kose dubinski obnavlja i popunjava vlas, vraća sjaj i elastičnost i traje duže od običnih tretmana - kosa je glatka, mekana i poslušna, kaže za Informer.rs frizerka Slađana Bakić.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar