• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/T.M.

22.03.2022

16:43

PODRŽALA DRUGARICU! Kaja Ostojić došla u Srbiju zbog Dijane Dilajn, povod je bio NEVEROVATAN! (FOTO)

Informer.rs/T. Matić

Estrada

PODRŽALA DRUGARICU! Kaja Ostojić došla u Srbiju zbog Dijane Dilajn, povod je bio NEVEROVATAN! (FOTO)

Pevačica Kaja Ostojić došla je u Srbiju da bi podržala Dijanu Radonjić.

Nakon što su pevačica i hrvatski fudbaler potrošili su ušteđevinu na stan u Amjenu u Francuskoj, koji su platili 1.250.000 evra, kupili su i kuću na Kosmaju od 350.000 evra!

Kaja Ostojić došla je u Srbiju da bi potpisala ugovor o kupovini kuće na Kosmaju, ali i da bi podržala drugaricu Dijanu Radonjić, koja je preksinoć otvorila salon lepote u Beogradu. Ona je već danas spakovala kofere i vratila se u Francusku.

Dizajnerka i influenserka Dijana Radonjić, koja je poznatija kao Dijana Diline, nedavno je govorila o poslu, porodici i privatnom životu. 

- Jedino mogu da stvaram kada sam potpuno ispunjena i kada mi je sve super, a ja se trudim da to bude svakodnevno - rekla je ona tada.

POGLEDAJTE EMISIJU "DO KOSKE SA JOVANOM JEREMIĆ":



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Brnabić razbila opoziciju na RTS-u: Poverenje građana u izborni proces veliko, usvojeno više od 70% preporuka ODIHR-a (FOTO)
Politika

Brnabić razbila opoziciju na RTS-u: Poverenje građana u izborni proces veliko, usvojeno više od 70% preporuka ODIHR-a (FOTO)

U večerašnjoj emisiji "Takovska 10" na RTS-u glavne teme su izborni zakoni, izborni uslovi u Srbiji, kao i predstojeći parlamentarni izbori, a u studiju su se suočili predsednica Narodne skupštine i potpredsednica Srpske napredne stranke Ana Brnabić, potpredsednica SSP-a Marinika Tepić, Dragan Popović istoričar i Filip Grbić, filozof.

19.05.2026

21:43

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Ćerku mu pedofil presreo na ulici, pa zaključao u hotelu: Potez koji je povukla je spasio - oglasio se otac maloletnice iz Niša
Hronika

Ćerku mu pedofil presreo na ulici, pa zaključao u hotelu: Potez koji je povukla je spasio - oglasio se otac maloletnice iz Niša

Nišlija S.K. zatražio je najstrožu kaznu za Lj.P. (74) iz okoline Žitorađe koji je osumnjičen za obljubu nad njegovom ćerkom (12), devojčicom sa posebnim potrebama. Zahvaljujući brzoj reakciji roditelja i osoblja hotela, incident je prošao bez posledica po devojčicu, ali njen otac čvrsto stoji iza toga da ovaj zločin ne sme proći nekažnjeno.

19.05.2026

20:00

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin