Viki Miljković član je žirija muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", a pevačica je danas došla na snimanje nove emisije
30.03.2022
12:49
Naime, na jednom Instagram profilu, kao reklama, pojavila se pevačicina fotografija, a u opisu slike je pisalo da je direktor, ali i ovlašćeni prodavac.
Foto: Printscreen You Tube
Uz njenu fotografiju, ostavljeni su i kontakt podaci, a očigledno da ja Violeta, a ne njen suprug, na čelu firme koja posreduje u prodaji neretnina gde je cena kvadrata najskuplja u Srbiji.
U Beogradu na vodi, cena kvadratnog metra ide i do 10.000 evra, dok je najjeftnija cena oko 3.000 evra.
Foto: Printscreen You Tube/Grand Magazin Tv Grand
Na društvenim mrežama, posebno na Tviteru, odmah su usledili mnogobrojni komentari.
"Zar ona nije samo kupila stan?", "Viki kad ustane prvo pošalje mejlove", "Svaka čast", "Nema 'leba od pevanja, nekretnine su nekretnine", "Prava direktorka, nema šta" - pisali su tviteraši.
Podsetimo, Viki Miljković kupila je čak tri stana u Beogradu na vodi, a onaj u kojem živi je već nekoliko puta pokazivala na društvenoj mreži Instagram.
Foto: printscreen instagram/viki_miljkovic
Osim mnogobrojnih uspeha na muzičkom planu, Viki Miljković i njen suprug Dragan Tašković Taške dobili su i prestižno priznanje i na polju nekretnina, a oni očigledno sve bolje posluju, te su uložili i u marketing.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) snimila je Nebojšu Bojovića, intimnog prijatelja blokaderskog rektora Vladana Đokića, u jednom poznatnom beogradskom klubu.
Izvršilac pokušaja atentata na general-potpukovnika Vladimira Aleksejeva je Ljubomir Korba, državljanin Rusije, saopštio je Centar za odnose s javnošću Federalne službe bezbednosti.
Ratni veteran Darko Anđelković Raška, borac sa Košara, poslao je poruku onima koji su prekrečili mural 'Kad se vojska na Kosovo vrati' ispred osnovene škole "Učitelj Tasa" u Nišu.
Prijatelj Radojice Lazića Aleksandar Mitrović ima teoriju da član Crvenog tima spušta slušalicu posle pobeda po uzoru na Novaka Đokovića koji je to prvi put uradio 2023. godine na US openu.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Jedan Srbin pronašao je papirić u kome je bio umotan novac sa ispisanim brojem telefona, i umesto da ga uzme sebi, on je uplatio dopunu za koju je iznos bio i namenjen.
Pomahnitali mladić i devojka su u subotu uveče uz pretnju nožem napali vozača autobusa na liniji 47N na Voždovcu i pokušali da mu otmu vozilo puno putnika!
Ospežna policijska akcija sprovodi se u okolini Rume, nakon što su se u tom mestu otmičari Daniela Kajmakoskog, nakon udesa pobegli, a pevača ostavilo u olupini.
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Nišu na predlog VJT odredio je pritvor do 30 dana Nišliji Dušku G. (55) zbog teškog ubistva Nišlijke Aleksandre Š. (43), koju je 6. februara u Ulici Babičkih odreda usmrtio hicima iz pištolja.
Improvizovani spomenik posvećen stradalima u požaru u Kran-Montani, švajcarskom skijalištu gde je u novogodišnjoj noći život izgubilo više od 40 ljudi, zapalio se jutros, saopštila je lokalna policija.
Tri najveće indijske rafinerije otkazale su ponude za isporuke ruske nafte u aprilu, a očekuje se da će se uzdržavati od takvih kupovina i u narednom periodu, prenose izvori Rojtersa iz trgovine i prerade nafte.
Fridrih Merc, nemački kancelar, je u trodnevnoj poseti Saudijskoj Arabiji, Kataru i Ujedinjenim Arapskim Emiratima, s ciljem proširenja saradnje u oblastima energetike i odbrane, kao i smanjenja zavisnosti Nemačke od Sjedinjenih Država i Kine.
Kako je svakog dana termin od 20 sati na Prvom programu RTS-a rezervisan za domaći serijski program, publika će od večeras, 8. februara, moći da gleda novu reprizu kultne domaće serije "Selo gori, a baba se češlja", stoji u programskoj šemi.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Mati Kaspi, jedan od najznačajnijih izraelskih kompozitora i kantautora, autor nekih od najvoljenijih pesama u istoriji izraelske muzike, preminuo je u 76. godini nakon duge borbe sa teškom bolešću.
Žene nekada iako su jako lepe, svoj izgled umeju da naruše lošim odabirom odeće, pored kroja način na koji kombinuju boje je presudan. Međutim, postoji rešenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar