• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Kurir.rs

14.04.2022

15:09

OTAC ANASTASIJINOG DEČKA JE POZNATI DASA! Takođe se bavio fudbalom, a evo ko je u pitanju (FOTO)

Insajder/Rojters

Estrada

OTAC ANASTASIJINOG DEČKA JE POZNATI DASA! Takođe se bavio fudbalom, a evo ko je u pitanju (FOTO)

Podeli vest

Vest da Anastasija Ražnatović ima novog dečka odjeknula je kao bomba

Mlada pevačica Anastasija Ražnatović uživa u ljubavi sa Nemanjom Gudeljem.

Nemanja je, inače, uspešan fudbaler koji trenutno nastupa za španski klub Sevilju, dok godinama brani boje reprezentacije Srbije. Fudbaler inače potiče iz prave sportske porodice, vegan je i govori šest jezika.

Foto: APphoto, Instagram prntscr

Anastasija Ražnatović i njen novi dečko

Ono što je posebno zanimljivo jeste da je njegov otac takođe bio fudbaler.

Naime, Nebojša je karijeru započeo u Bosni odakle je došao u Partizan čije boje je branio pune tri godine. Nebojša je tokom svoje fudbalske karijere branio još i boje španskih klubova Logronesa i Leganesa. Devet godina proveo je u Holandiji gde je branio boje Brede za koju je odigrao čak 300 utakmica. Karijeru je završio 2006 godine u Sparti. Nemanjin tata je i nakon završene karijere ostao u fudbalu. On je trenutno tehnički direktor u kineskom klubu Hubei Istar.

Foto: youtube.com

Otac Nemanje Gudelja

Nemanja ima još brata Dragišu takođe fudbaler, a sestra Vanja je teniserka.

Nemanjina majka Olivera, kako je jednom prilikom i rekao njegov otac, glavni stup porodice.

Olivera je aktivna na društvenim mrežama, a jednom prilikom je na svom Instagramu objavila fotografiju sa svojim naslednikom.

 

 

POGLEDAJTE EMISIJU "DO KOSKE SA JOVANOM JEREMIĆ":



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Milica

pre 3 godine

Anastasija,nije ovaj decko za tebe?ti si jedna lepa,pametna,kulturna devojka,mislm on isaran kao uskrsnje jaje:(( ne ide takav pored tebe lutko:)))

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Oglasio se FSS! Ovo je urađeno na Piksijev zahtev!
Fudbal

Oglasio se FSS! Ovo je urađeno na Piksijev zahtev!

Fudbalski savez Srbije objavio je danas saopštenje za javnost povodom dešavanja u Italiji. Srpska "kuća fudbala" imala je svog predstavnika Nebojšu Stamenkovića koji je posmatrao utakmicu Inter - Milan i video sjajan ućinak dvojice reprezentativaca Luke Jovića, strelca dva gola i Strahinje Pavlovića, koji je još jedanput bio neprelazan u odbrani.

24.04.2025

17:25

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin