Ovog proleća se Fashion Selection vraća u grad. Od 15. do 17. maja, u organizaciji modne agencije Select, u prelepom ambijentu Kristalne dvorane hotela Hajat Ridžensi svoje nove kolekcije predstaviće najveća imena naše dizajnerske scene Suzana Perić, Zvonko Marković i Irena Grahovac, kao i publici takođe dobro poznati kreatori Nemanja Pantelić, Danijela Božić, Mirsada Bulić Čalaković, MB Contur, Dragana Gleđa, Dach Swim, Miss Hoodie.
34. Fashion Selection će 15. maja u 20h otvoriti Suzana Perić velikom revijom sa obećavajućom porukom Love Came Back. Heroine nove kolekcije Suzane Perić su doktorke i medicinske sestre, koje će u ovoj večeri neizmerne zahvalnosti za sve što su činile tokom pandemije virusa korona, skinuti bele mantile i ući u kreacije Suzane Perić.
Foto: promo
Suzana Perić i Jelena Gavrlilović
Modna agencija Select se uvek trudila da podrži i mlade dizajnere, one koji tek prave prve korake i grade karijere, tako da će prve večeri svoje modele predstaviti Ema Jeremić, Dunja Pavlović, Ognjen Vitorović, Milena Maričić, Ičigo Dizajn Studio i Kristina Bartuš.
Fashion Selection je prepoznatljiv i po revijama za najmlađe i tinejdžere, pa će prvog dana kao uvertira biti održan i Kids&Teen Fashion Selection sa nekoliko dečjih i teen modnih revija.
Foto: promo
Nebojša Grnčanski
Drugi dan Fashion Selectiona će biti poseban po mnogo čemu. Na reviji Zvonko Marković powered by ASUS umetnički senzibilitet dizajnera publiku će odvesti u grčku mitologiju i stvoriti bajku o otmici Evrope, najlepše devojke koju je oteo bog Zevs, uz pomoć Posejdona i Afrodite. Istog dana publici će se predstaviti i Nemanja Pantelić, modni dizajner i dugogodišnji stilista modne agencije Select sa kolekcijom Geo Flash, punom aktuelnih jarkih i svežih boja, Mirsada Bulić Čalaković, biser iz Novog Pazara, sa kolekcijom visoke mode inspirisane orijentalnim nasleđem, MB Contur sa vrlo intersantnom i modernom kolekcijom muških i ženskih trenerki i Danijela Božić sa kolekcijom elegantnih, sofisticiranih i ženstvenih haljina. Za dah ležernosti ovog dana pobrinuće se domaći brend Panter kolekcijom za žene, muškarce i decu.
Foto: promo
Modeli Irene Grahovac
Kako je modna agencija Select jedina koja radi sa manekenima svih doba, od dece i tinejdžera, pa do žena i muškaraca u zrelim godinama, na Fashion Selectionu će biti održana revija Apsolutno fantastične, na kojoj će, prateći svetske trendove, prvi put u Srbiji, modele brenda Gorim Gorice Pejaković i Miroslava Stevanovića nositi žene modeli od 35 do 55 godina.
Poslednjeg dana Fashion Selectiona, 17. maja, uvek originalna Irena Grahovac prikazaće modele iz predjesenje kolekcije Contra za 2022. godinu. Da bi se malo podigla temperatura biće zadužena Danijela Labović sa svojim brendom kupaćih kostima Dach Swim, a tog dana publici će se predstaviti i Dragana Gleđa kolekcijom oslikanih košulja, ali i svojim slikama. Gordana Boškić prikazaće zanimljivu kolekciju svog brenda Miss Hoodie.
Modna agencija Select je tokom 20 godina rada stekla renome jedne od najuspešnijih u Srbiji, a mnogi manekeni koji su napravili prve korake u Select-u nastavili su karijeru na svetskim modnim pistama
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Modna agencija Select je tokom 20 godina rada stekla renome jedne od najuspešnijih u Srbiji, a mnogi manekeni koji su napravili prve korake u Select-u nastavili su karijeru na svetskim modnim pistama
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević do srži je raskrinkao finansijske mahinacije blokaderskog glumca i reditelja Dragana Bjelogrlića, koji je, kako je eksluzivno obelodanio naš medij, zgrnuo milione.
Gotovo svi oni koji su u Crnoj Gori došli na vlast zahvaljujući borbi protiv Mila Ðukanovića i pomoću glasova srpskog naroda zajedno su juče sa njim slavili otcepljenje te zemlje od zajednice sa Srbijom, što je bio samo jedan od uslova za dalji udar na teritoriju naše zemlje i otimanje Kosova i Metohije (KiM).
Svađa između "blokadera" i opozicije se nastavlja, a sada je na mreži Iks javnost opet svedočila koliko obe strane ne mogu da se gledaju očima. Ovog puta je svađu započeo Pavle Grbović, lider Pokreta slobodnih građana, i Eko Straža.
Dušica Stojanović, blokaderska profesorka na Filozofskom fakultetu u Beogradu, gostovala je u podkastu "Radion" u Tuzli i tom prilikom govorila o blokadama u Srbiji i istakla da je najvažnije da predsednik Srbije Aleksandar Vučić padne s vlasti.
Na protestu Šiptara u centru Skoplja pojavili su se transparenti sa parolom ''studenti pobeđuju'' i "podrška za studente u Beogradu" i to na albanskom jeziku!
Predsednik Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević poručio je da se nikada više ne sme dozvoliti da budu građani drugog reda, jer su glasali za zajedničku državu.
Samo na TV Informer danas u 13.30 ekskluzivna saznanja o poslovanju trojice najvećih blokadera - Dragana Bjelogrlića, Gordana Kičića i Tihomira Stanića.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Trg kralja Milana u Nišu ponovo je i ove godine bio mesto na kojem su srednjoškolci iz niških srednjih stručnih škola i gimnazija plesali čuveni kadril.
Nakon što im je otac poginuo na građevini, majka Behzada se lavovski bori za troje dece u Sarajevu, a pomoć im stiže zbog starih vojničkih dana iz 1985.
G.S. vlasnik restorana "Džeri" na Novom Beogradu ranjen je danas u 11.30 časova, a kako saznajemo on je zadobio tri prostrelne rane i nije u životnoj opasnosti.
U poznatom restoranu "Dzeri" na Novom Beogradu, došlo je do pucnjave u kojoj je ranjen G.S, vlasnik lokala, a kako Informer nezvanično saznaje, on je sa prostrelnim ranama prevezen u Urgentni centar.
Pripadnici MUP, Policijske stanice Novi Beograd, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su tri osobe zbog postojanja sumnje da su izvršile krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Najmanje 11 ljudi je poginulo, a šestoro je ranjeno nakon što se četvorospratna zgrada tokom noći urušila u marokanskom gradu Fez, oko 200 kilometara istočno od glavnog grada Rabata.
Stotine planinara popelo se na Mont Everest u jednom danu, čime je postavljen novi rekord sa 274 uspešna uspona na taj vrh, saopštili su danas zvaničnici.
Radmila Savićević jedna je od najomiljenijih srpskih glumica, a mnogi njeni intervjui i mudre reči koje je tokom života izgovorila i danas se prepričavaju.
Glumac Zoran Rankić, poznat po ulozi Popare iz "Srećnih ljudi" u penziju je otišao tako što je ostavio oproštajnu poruku kolegama iz Beogradskog dramskog pozorišta, skočio kroz prozor i pobegao.
Poznata glumica Trejsi Šo (52), nekadašnja zvezda serije "Coronation Street", saopštila je u potresnom video obraćanju da ima rak dojke i da već sledeće nedelje kreće na agresivne hemoterapije.
Na crvenom tepihu Kanskog filmskog festivala, Bela Hadid izazvala je veliku pažnju u haljini sa dubokim, dramatičnim dekolteom koji se protezao do struka.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar