• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/D. I.

25.05.2022

15:00

ANASTASIJA PRISTALA NA SVADBU S GUDELJOM! Ražnatovićkini prijatelji nagovestili venčanje: Da igramo kolo ispred Ljutice Bogdana i pucamo u jabuku

printscreen

Estrada

ANASTASIJA PRISTALA NA SVADBU S GUDELJOM! Ražnatovićkini prijatelji nagovestili venčanje: Da igramo kolo ispred Ljutice Bogdana i pucamo u jabuku

Podeli vest

Anastasija Ražnatović upoznala je celu svoju porodicu, na čelu s majkom Svetlanom Cecom Ražnatović, sa dečkom Nemanjom Gudeljom, a već sada su krenule spekulacije o njihovom venčanju

Kako se spekuliše, Anastasija i Nemanja su već nekoliko meseci u vezi, ona je u dva navrata posetila njega i u Sevilji gde on igra fudbal i veoma se zbližila s njegovim članovima porodice.

Foto: printscreen instagram

Potvrdili vezu... Anastasija i Nemanja sa članovima svoje porodice

A sada je Gudelj doputovao u Srbiju kako bi večeras prisustvovao Anastasijinom rođendanu.

Nakon svega ovoga, pevačicini prijatelji otkrili su svoje želje, a na opšte iznenađenje, Anastasije se složila:

- Tasona, da se svakog rođendana provodiš kao ovde! Da igramo u kolo ispred Ljutice Bogdana i da pucamo u jabuku - napisao je on aludirajući na svadbu, a ona je odgovorila:

Foto: Instagram/printscreen

Anastasija pristala na svadbu s Gudeljom

- Ahahahaha! Može! - dopalo se Ražnatovićevoj.

Foto: printscreen instagram

Inače, i Nemanjin brat Dragi, Anastasiju već oslovlja sa "snajkić", te je jasno koliko jenjihova veza ozbiljna.

POGLEDAJTE INFORMEROVU EMISIJU "DO KOSKE SA JOVANOM JEREMIĆ": 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Marić se oglasio o udarnoj temi: Poručio samo jedno
Politika

Marić se oglasio o udarnoj temi: Poručio samo jedno

Urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić bila je gost u emisiji "Dan na dan" na Prvoj televiziji, gde je govorila o skandaloznoj presudi koju je donela sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić iz Prvog osnovnog suda, po krivičnoj tužbi Zdenka Tomanović.

05.12.2025

14:08

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin