VELIKA ISPOVEST KRISTIJANA GOLUBOVIĆA O ARKANOVOJ ĆERKI! Anđela Ražnatović bila ludo zaljubljena u njega
Podeli vest
Pre nekoliko dana pojavila se na rođendanu svoje sestre Anastasije Ražnatović, u mladosti je ludo bila zaljublejan u Kristijana Golubovića, on je sada progovorio o njihovj vezi i poznanstvu
Anastasija Ražnatović pre nekoliko dana proslavila je rođendan u jednom beogradskom restoranu. Veliku pažnju privukla je Anđela Ražnatović, jedna od četvoro dece Željka Ražnatovića. Arkan je Anđelu dobio 1980. godine, u vezi sa glumicom Ljiljanom Mijatović, a njen dirljiv susret sa polusestrom Anastasijom privukao je veliku pažnju domaćih medija.
Anastasija Ražnatović nedavno je proslavila 24. rođendan, a na gala slavlju bio je i njen dečko Nemanja Gudelj
27.05.2022
21:03
Foto: printscreen
Sestre Ražnatović
Anđela je, inače, završila Bogoslovski fakultet, objavila je i zbirku pesama, međutim njen ljubavni život posebno intrigira - pre mnogo godina bila je u žiži javnosti zbog emotivne romanse sa Kristijanom Golubovićem, a pričalo se čak i da je na pomolu svadba, do koje nikada nije došlo.
U razgovoru za Pink.rs, Kristijan Golubović prvi put javno govori o svom odnosu sa Arkanovom ćerkom Anđelom koja je, kako kaže, bila ludo zaljubljena u njega. Njihova priča odigrala se davne 2001-2002. godine.
Foto: printscreen
Kristijan Golubović i Anđela Ražnatović
- Dopao sam joj se jako i objašnjavao joj da ne mogu da budem u vezi sa prijateljevom ćerkom nikada, pogotovo što je ona tada imala sina i ćerku. Tada se, generalno, još uvek nije bila razvela od tog muža, jednog dobrog dečka, Boris se zove. Objasnio sam joj da ne možemo da budemo zajedno iz poštovanja prema njenom ocu - nekada smo bili u lošim odnosima, pa u odličnim... Čovek mi je čak poklonio 50.000 maraka da odem za Grčku. Ja nikada ne mogu iz tog poštovanja da budem u vezi sa njegovom ćerkom, pogotovo tada, sa ćerkom takvog prijatelja - počinje priču Kristijan, koji je od nje imao punu pažnju, iako je tada bio na služenju zatvorske kazne u Atini, a ona u Beogradu.
- Ona je odlepila - u jednom danu je poslala iz Beograda u Atinu jednu kocku od nekih 20 kilograma razglednica, a na svakoj je pisalo "Ja te volim". Rekao mi je zatvorski poštar:"Sledeći put kad budem video ovu kocku, zovi nju, zaljubljenicu, pa neka ona ovo radi", a šta je problem u Grčkoj - pošto su mnogo švercovali drogu u zatvoru, one LSD listiće, oni su meni na preko 3.000 razglednica odlepljivali svaku markicu posebno, pa utapaju u tečnost, da vide... Napravila je posao od -5 sati meni, stajanja na rešetki paviljona.
Foto: PrintScreen YouTube/Zadruga offilical
Ubrzo je otišla korak dalje, te se uputila direktno u zatvor kod Kristijana, gde se poslužila svim mogućim i nemogućim sredstvima samo da bi došla do njega.
Rekao sam joj:"Anđela, budi razumna, molim te. Zbog tvog oca, ljudi koji poznaju i mene i njega, nemoj da dođe do toga da ispadne nešto". Međutim, ona je došla u Atinu, prešla toliki put i uradila šta je uradila - donela upravniku zatvora sliku pokojnog Arkana i Badže, sliku od metar, legendarna je, a samo dve slike takve postoje... I to samo da bi je pustio, jer nije u srodstvu sa mnom, niti je u kartonu. Rekla mu je:"Ja sam Arkanova ćerka", a on se palio na srpske patriote, čak je zvao da dovedem Mladića i Karadžića kod njega u kuću, da ih krije. Šarmirala je upravnika, kupila najbolje kolače, meni svašta donela u posetu. Bila je u kožnom mantilu, a ja u odelu, to je legendarna slika. Hteo sam da joj objasnim da od nas leba nema, nema pesrpektive. Tada me je poljubila u obraz, kao Ćeranići u "Farmi", na rubu usana, i na slici je ispalo kao da me je poljubila u usta! Svi su tada objavili lažno da se ona udala za mene.
Foto: PrintScreen YouTube/Zadruga offilical
Kristijan tvrdi da sa njom, zapravo, nikada nije bio u vezi.
- Htela je da bude sa mnom, da joj budem muž, da prihvatim decu, ali rekao sam:"Šta ti pada na pamet?! Pametna si devojka, idi dalje, bio sam dobar s tvojim ocem". Nikada nismo bili u vezi, ali je ona bila luda za mnom. Sati, meseci razgovora na telefonu... Kad joj stigao račun za telefon, zvala me njena majka:"Sram te bilo! Barem si ti pametan, ona nije normalna, znaš li ti koliki je to novac? Vi niste normalni, ljubav preko žice, opameti se barem ti, stariji si" - priseća se Kristijan, i po prvi put javno otkriva da je jednom prilikom
- Kada je htela da vidi da li je meni stalo do nje, ona je meni u zatvoru javila da je njoj neko ispred kuće na drvetu. Poslao sam odmah tamo najjaču ekipu u Beogradu. Dolaze momci, nahvataju jednog dečka bukvalno na drvetu! Ubiju ga od batina, pištolj u usta, škorpion u usta:"Priznaj čiji si, šta radiš!". Zamalo su ga ubili! Inače, dečko je priznao da je njen najbolji školski drug, da ga je ona nagovorila da bi videla da li je Kristijanu stalo do nje i da li će on zaista nju da brani. Dečka su iskrivili, ona mu se izvinila što su ovi moji imali tešku ruku - završava Kristijan i dodaje da od tada nikada nisu imali nikakav kontakt, niti su se videli.
POGLEDAJTE INFORMEROVU EMISIJU "DO KOSKE SA JOVANOM JEREMIĆ":
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednica Skupštine Ana Brnabić poručič je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić kriv jer je medijalna zarada sada duplo veća nego što je bila prosečna zarada pre 11 godina.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Danica Vučenić, udarna pesnica tajkunske, antisrpske televizije N1 koja već duže od godinu dana otvoreno podržava rušenje Srbije na ulicama, sada je u programu uživo patosirala blokadere.
Ministar pravde Nenad Vujić oglasio se povodom postupanja predsednika Visokog saveta tužilaštva (VST) Branka Stamenkovića, istakavši kako to predstavlja otvoreno kršenje Zakona i Poslovnika o radu VST i nedopustiv čin institucionalne samovolje.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su izbori za prištinski parlament koji se održavaju 28. decembra od presudnog značaja za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i pozvao sve Srbe da podrže Srpsku listu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće u subotu, 27. decembra polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Članovi Vlade saglasili su se na današnjoj sednici, da do kraja 2025. godine i u 2026. godini direktori zdravstenih ustanova, u kojima se sprovode poslovi u cilju smanjenja liste čekanja, donesu odluku o preraspodeli radnog vremena.
Ministarstvo unutrašnjih poslova apelovalo je na građane da budu odgovorni i ne koriste petarde i drugu pirotehniku tokom praznika, kako zbog opasnih posledica, tako i zbog zakonskih kazni.
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
Goran L. (46) je, tri dana pre nego što je ubijen na brutalan i jeziv način u Savinom selu u Vrbasu, na svom Fejsbuk profilu objavio da ima "problem" sa nekim osobama, kao i da će to da reši.
Pripadnici policijske stanice Voždovac uhapsili su juče D.G. (42) zbog sumnje da je u javnom prevozu polno uznemiravao i fizički maltretirao dve devojke.
Iako danas u svetu besni više sukoba nego ikad od Drugog svetskog rata, na Filipinima postoji tradicija božićnog primirja u najdugotrajnijoj komunističkoj pobuni na svetu.
Kijev je praktično potvrdio dileme koje je ranije izneo ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov o načinu na koji bi eventualni izbori u Ukrajini bili organizovani i međunarodno podržani.
Grčka ne predstavlja pretnju nijednoj državi, ali će odlučno braniti svoja suverena prava, izjavio je grčki ministar odbrane Nikos Dendias povodom optužbi Ankare u vezi sa tenzijama u vazdušnom prostoru nad Egejskim morem i u regionu Istočnog Mediterana, prenose grčki mediji.
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar