• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Kurir/Informer/D.S.

21.06.2022

21:10

GOGA SEKULIĆ O AFERI PROVERENO Pevačica progovorila o sukobu Milice Pavlović i Ane Nikolić!

printscreen

Estrada

GOGA SEKULIĆ O AFERI PROVERENO Pevačica progovorila o sukobu Milice Pavlović i Ane Nikolić!

Podeli vest

Goga Sekulić je prokomentarisala medijski rat Milice Pavlović i Ane Nikolić, i otkrila da joj je teško da zauzme stranu, jer "ne zna šta je istina", iako pravo na izvođenje pesme ima Milica.

Pevačica Goga Sekulić jedna je od retkih pevačica sa estrade koja podržava kolege. Ovoga puta, pevačica se pojavila na promociji pesme "Tuga sa Balkana” kod Valentina i bez dlake na jeziku pričala o situaciji na estradi, ali i aferu između Milice Pavlović i Ane Nikolić.

Foto: Privatna arhiva

Toliko njih pokušava da uđe u estradni svet, kako komentarišeš to?

- Ako neko nema šta da radi, misli da je najlakše da bude pevač. To najbolje znamo po ovim rijaliti zvezdama. Da se neko ne uvredi, nažalost je tako. 25 godina sam na sceni, meni se zavrti u glavi koliko sam uložila truda u karijeru, a sad se neko pojavi i kao pevač je - rekla je Goga na početku.

Goga se osvrnula i na aferu oko pesme "Provereno" i kako komentariše celu novonastalu situaciju.

Foto: instagram printscreen/sekulicgoga

- Ja sam dobra i sa Milicom i sa Anom. Pre dva i po meseca se meni slično desilo. Moja pesma je skinuta za dva dana sa Jutjuba. Desilo se da sam ja saznala da je bio identičan tekst kod Seke Aleksić. Očigledno je došlo do nekog problema, mislim da su to autorska prava. Kad ljudi šalju tekstove i melodije, šalju na više strana. Možda je Ana kupila pesmu pre 5 godina, pa je Milica kupila, ali šta ako je pesma nastala pre 5 godina. Moje demo snimke peva Suzana Dinić Branković. Zamislite procuri snimak kako ona peva, nekome se sviđa jedna verzija nekome druga. Sve se to dešava. Ja bih volela da se ta autorska prava reše i da mi pevači ne plaćamo više pesme. Pesme koštaju i do 15.000 evra. Milica mene prati i dalje na mrežema. Možda je trebalo da saradnici kažu Milici da je već neko tu pesmu snimao. Nezgodno je stati na nečiju stranu, a ne znati šta je zapravo istina. To je njena pesma zvanično - zaključila je Goga.

Foto: printscreen

Podsetimo, Milica Pavlović i Ana Nikolić započele su medijski rat zbog pesme "Provereno". Naime, pomenuta numera se našla na poslednjem albumu Milice Pavlović i postala je veliki hit, a onda je istu pesmu objavila Ana Nikolić i predstavila je kao svoju. Međutim, istina je da je Milica Pavlović platila pesmu, te polaže puna prava na nju, dok je Ana Nikolić samo otpevala demo verziju. Javnost je uglavnom stala na Miličinu stranu, ali ipak postoje kolege koje smatraju da je u ovom slučaju Ana ta koja je "pokradena".

BONUS VIDEO:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin