• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Telegraf/Informer/D.S.

15.07.2022

12:21

MILI JE OD MALIH NOGU IMAO TEŠKU ŽIVOTNU PRIČU Očeva smrt nije jedina nesreća sa kojom se reper susreo!

Printscreen/Instagram

Estrada

MILI JE OD MALIH NOGU IMAO TEŠKU ŽIVOTNU PRIČU Očeva smrt nije jedina nesreća sa kojom se reper susreo!

Podeli vest

Poznati reper Marko Milivojević Mili juče je izgubio oca koji je pao sa litice tokom snimanja filma "Oluja", a jednom prilikom je rekao da je od detinjstva morao da se bori za sebe i porodicu.

Otac repera Marka Milivojeva, poznatijeg pod umetničkim imenom Mili, juče je poginuo na snimanju filma "Oluja".

Tim povodom muzičar se oglasio za Telegraf.rs i rekao da mu je jako teško i da nije u stanju da razgovara.

Ne mogu sada da pričam, teško mi je - rekao je kratko reper.

Inače, Mili je poslednjih godina uspeo da izgradi ime na javnoj sceni i stekne popularnost, posebno među mlađom publikom, a hitovi "Loca" i "Grmi" obezbedili su mu i finansijsku sigurnost.

Reper je pričao ranije da je imao teško detinjstvo i da je morao da napusti školu kako bi izdržavao porodicu. Nemaština, odrastanje u beogradskom naselju Mirijevu, zatvorski dani, sve su to delovi njegove prošlosti.

Marko je, kako i sam priznao, bio prinuđen da napusti školu kako bi mogao da zaradi dovoljno novca za osnovne ljudske potrebe, za sebe, brata i majku.

- Zato što sam morao da izdržavam sebe, majku i brata. Škola mi nije donosila nikakvu zaradu. Osnovne ljudske potrebe su me na to naterale. Škola mora da se završi, u mom slučaju ja sam platio skuplje školovanje. Savetujem mlade da se obrazuju. Eto, ja planiram da završim glumu - istakao je ranije za domaće medije, te dodao da je imao teško detinjstvo.

- Imao sam poprilično ludo i neobično odrastanje. Detinjstvo pamtim po igranju s pravim oružjem - rekao je on.

Mili se, nakon što je saznao da mu je otac poginuo, od njega oprostio potresnim rečima na Instagramu o čemu više možete saznati na OVOM linku.

BONUS VIDEO:

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Marić se oglasio o udarnoj temi: Poručio samo jedno
Politika

Marić se oglasio o udarnoj temi: Poručio samo jedno

Urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić bila je gost u emisiji "Dan na dan" na Prvoj televiziji, gde je govorila o skandaloznoj presudi koju je donela sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić iz Prvog osnovnog suda, po krivičnoj tužbi Zdenka Tomanović.

05.12.2025

14:08

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)
Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)

Antisrpski mediji jedva su dočekali novu akciju u režiji blokadera zgubidana i to tik pred kraj godine, kada se ljudi spremaju za praznike i porodične aktivnosti. Međutim, da je ludilo u njihovim redovima sve veće, govori i činjenica da planiraju skupljanje potpisa za raspisivanje izbora, koje je predsednik Aleksandar Vučić već najavio.

05.12.2025

12:31

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin