Misica Dijana Milojković preminula je pre tri godine na današnji dan, a njena smrt rastužila je sve koji su ikada čuli njenu priču. Za njom je tugovao i njen tadašnji bivši momak Stefan Karić koji je na sahrani bio neutešan
Lepoj Dijani u 27. godini otkriven je rak grlića materice, nakon čega je počela njena životna borba koja je trajala više od pet godina:
Foto: printskrin Instagram/dijanaslife
Borila se do poslednjeg daha... Dijana Milojković
- Saznala sam sasvim slučajno na rutinskoj kontroli, na koju sam otišla zbog poremećaja u ciklusu. Bila sam sigurna da nije ništa strašno. Smatrala sam da je to posledica stresa ili česte promene klime. Apsolutno mi nije padalo na pamet da za to postoji neki ozbiljan razlog - ispričala je Dijana godinu dana nakon što je počela lečenje.
Njena ljubav sa bivšim zadrugarom Stefanom Karićem je sve privukla, kao i njegova bezusovna podrška koju joj je pružao, pa se tako ošišao na ćelavo kada je prvi put počela da joj opada kosa, a o njihovoj ljubavi je pričao ceo region.
Foto: Instagram
Njihova ljubav dirnula je ceo region... Stefan i Dijana
Dijana je objavila da je razlog njihovog raskida Stefanovo neverstvo, ali da želi da ostane sa njim u dobrim odnosima jer joj je pružao podršku kad joj je najviše trebala.
Međutim, čitavu javnost je pogodila vest 22. jula 2019. godine o njenoj smrti. Dijana je preminula usled naglog pogoršanja zdravstvenog stanja, a ova vest je čitav region ostavila bez teksta.
Sahranjena je u na groblju u Ćupriji, a sahrani je prisustvovao ogroman broj ljudi, koji su došli da se oproste od mile devojke koja je prerano napustila ovaj svet. Među onima koji su došli da isprate Dijanu, bilo je i javnih ličnosti, poput Rade Manojlović i Aleksandre Prijović.
Foto: Informer
Na Dijaninoj sahrani bile i Rada Manojlović i Aleksandra Prijović
Svi oni koji su je voleli u tišini i suzama su došli na poslednji pozdrav, a jedan detalj su mnogi primetili.
Naime, na sanduku je bila izrezbarena ruža, koja ima mnoga značenja.
Ruža predstavlja prerano ugašeni život. Ova biljka se dovodi u vezu i sa nevinom žrtvom Isusa Hrista, takođe, ona ukazuje na večnu ljubav i neumrlo sećanje na one koji odlaze iz ovog života.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U prvom Kolegijumu Informer TV, ekskluzivno smo objavili nove dosijee sa spiska od 99 kandidata sa "studentske", blokaderske liste koje su oni sami "studenti", blokaderi-plenumaši predložili za "vetiranje", odnosno izbacivanje.
Ostrašćeni Albanci iz Prištine pokrenuli su neviđeni, monstruozan udar na ukrajinskog lidera Volodimira Zelenskog, ali i na njegovu zemlju i narod, otvoreno pozvavši na njihovu smrt i spaljivanje, i to zato što je on došao u Srbiju i sastao se sa predsednikom Aleksandrom Vučićem.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić po ko zna koji put uspeo je maestralno da odigra geopolitičku partiju šaha i da osigura mirno more za srpski politički brod u burnim vremenima.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je tokom prvog Kolegijuma na Informer TV-u otkrio da je sa blokaderske liste vetiran i Ivan Matović, potpredsednik stranke Novo lice Srbije na čijem čelu je Miloš Parandilović.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je tokom prvog Kolegijuma na Informer TV obelodanio blokaderski dosije o dojučerašnjoj uzdanici zgubidana Dragani Đorđević, koju su oni, uprkos njenim skandaloznim nastupima u javnosti, najpre stavili na "studentsku listu" za izbore, a sada je po kratkom postupku izbacili.
Jedan od lidera opozicije i glavni potrčko Dragana Đilasa, Borko Stefanović, ponovo je pokušao da jeftinim političkim parolama i lažnim optužbama skrene pažnju na sebe, ali je ekspresno dobio brutalnu lekciju.
Govorom na Fundini Andrija Mandić nije ponudio Srbima u Crnoj Gori nikakav "novi srpski odgovor", već pokušaj da se trideset godina njihove žrtve, otpora i vernosti sopstvenom identitetu potisne u korist politike koja danas više odgovara njegovoj funkciji nego narodu koji ga je do te funkcije doveo.
Pedofili na plažama više ne koriste samo mobilne telefone kako bi slikali nagu decu, otišli su korak dalje, pa je sve više onih koje je policija privela sa specijalnim naočarima koje u sebi imaju ugrađene kamere.
Bio je to ozbiljan podvig za tadašnje vreme kada je reč o štampanim medijima: Večernje Novosti su tog 9. avgusta 1954. u istom danu objavile vest da je na Bledu potpisan Ugovor o savezu, političkoj saradnji i uzajamnoj pomoći između Grčke, Turske i Jugoslavije.
Potraga koja ja trajala od ranih jutarnjih časova okončana je pronalaskom tela mladića O. E. (28), koji je noćas nestao u vodi i mulju kod crpne stanice "Crvenka" u Borči.
Pripadnici policije u Budvi sprovode intenzivnu potragu za trojicom razbojnika koji su sinoć izveli filmsku pljačku u jednom velikom marketu i odneli oko 320.000 evra. Policija je odmah po dojavi blokirala uži i širi deo grada i krenula u detaljnu pretragu terena.
Jedna osoba je poginula, dok je druga povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se odigrala prošle noći, oko 00.25 časova, na lokalnom putu u mestu Potkozarje kod Banja Luke.
U Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu danas je doveden osumnjičeni R. P. (21), kojem je prethodno po nalogu javnog tužioca određeno zadržavanje do 48 časova od strane pripadnika UKP-a. Mladiću se na teret stavlja da je u periodu od 20. jula do 3. avgusta ove godine na teritoriji gradske opštine Novi Beograd ukrao čak 5 automobila.
Ukrajinska policija pozvala je stanovnike Zaporožja, grada koji je pod kontrolom ukrajinskih snaga, da privremeno napuste grad na 48 sati, pišu RIA Novosti, pozivajući se na izvore u ruskim bezbednosnim strukturama.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Američka kompanija za razvoj veštačke inteligencije Open AI najavila je da će svi korisnici besplatne verzije alata Čet Dži-Pi-Ti ( ChatGPT) dobiti neograničen broj tekstualnih razgovora, čime se ukida dosadašnje ograničenje za četovanje.
Oticanje nogu posle posla muči hiljade ljudi, a automatska navika poput sedenja sa prekrštenim nogama ili tuširanja ledenom vodom stvara "čep" u venama i još veći otok. Brzi trik od 3 minuta će olakšati ovaj problem.
Mnoge žene imaju parfem koji je njihov adut i po kome su prepoznatljive - jednostavno, on je njihov zaštitni znak. S druge strane, tu su i one žene koje kupe bočicu parfema koji im se sviđa, nanose ga svaki dan i tako do polovine bočice, a onda im dosadi i bace se na potragu za nečim novim.
Ako ovih dana želite da jedete nešto lagano, osvežavajuće, vrlo hranjivo i na kašiku, a da se pritom pravi krajne jednostavno ova caciki supa je sve što vam je potrebno.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.