TAMARA ĐURIĆ PONOVO OPLELA PO JEREMIĆEVOJ: Nosiš garderobu sa pijace i voziš auto od 1.000 evra! Spomenula i obrazovanje!
Podeli vest
Voditeljka Jovana Jeremić juče je skoro četiri sata provela u policiji kako bi dala izjavu zbog pretnji koje navodno dobija od ljudi Veljka Belivuka zbog javnog rata koji vodi sa Majom Marinković, a kako je istakla, sumnja da je u sve umešana Tamara Đurić. Starleta se sada oglasila i žestoko oplela po popularnoj voditeljki
Kako je Đurićeva istakla, ona jeste bila deo rijalitija, ali je sav novac koji je tamo zaradila dala u humanitarne svrhe, za razliku od Jovane:
Voditeljka Jovana Jeremić je izjavila da ne zamera starleti što ne razume njene suze zbog toga što joj nije dodeljena titula đaka generacije, jer Đurićeva "nije školovana", a objasnila je i zašto ne misli o sebi da je "podvojena ličnost".
30.07.2022
15:44
- Završila sam srednju stručnu spremu i upisala akademiju, ne kitim se obrazovanjem ni novcem. U rijalitiju je radila za banalan novac i bila maltene učesnik, vodila je tako, kao da je rijaliti igrač. Ja sam tamo ušla iz humanih razloga i sav svoj honorar sam dala deci u Zvečanskoj. Gotivim je jako i cenim, ali ona je to radila iz koristi, a ja sam pomogla ljudima - priča Tamara i dodaje:
Foto: Informer
Tamara Đurić oplela po Jovani Jeremić
- Što se tiče njenog udaranja na obrazovanje, to nema veze sa inteligencijom. Postavlja se pitanje koliko je ko sebi mogao da priušti da se obrazuje. Nećemo tako ljude da kateogrizujemo i omalovažavamo kao manje važne u društvu. Kao kada bih joj se rugala što vozi auto od 1000 evra i što nosi garderobu sa pijace. Bože moj, nema svako ista interesovanja. Ja sam moralna žena, imam brak, porodicu, dete i bavim se legalnim biznisom. Imam svojih nekoliko firmi koje uspešno rade, imam zaposlene, koji žive od mog truda. Svaka njoj čast, ali uz dužno poštovanje, ne treba da omalovažava ljude koji nemaju visoku stručnu spremu jer je pitanje ko je koliko mogao. Poštujem njen rad, zabavan je. Možda je to neki nov vid novinarstva, ali ona je pola emisije stend ap komičar, a pola novinar - govori starleta i napominje:
- Meni je bilo čudno ne što plače zbog ocena, nego iz ocena iz osnovne škole sa punih 30 godina, mislim da je to malo zakasnela reakcija. To su stvari koje su trenutne, bitno da je ona taj fakultet završila, ali ako se neko toliko vraća u detinjstvo, možete da pitate psihijatra da li je to normalno, po mom mišljenju nije. Niti sam je terala da govori da je loša majka, ja za sebe kažem da sam idealna majka i pružam joj sve što treba iz svih oblasti - ističe Đurićeva koja za kraj dodaje:
Foto: Foto: Marko Đoković
Voditeljka Jovana Jeremić
- Kao što neko u mladosti možda nije uspeo da priušti školovanje, tako ona sada sebi u poznoj mladosti ne može da priušti dobar automobil, nego vozi kola od 1000 evra. Da li sada zbog toga treba da je napadamo i omalovažavamo? Mislim da ne, ali ona slobodno neka nastavi, ja nisam Maja Marinković, neću da nastavljam nikakvu komunikaciju jer poštujem moju televiziju Pink. Stavila bih tačku na ovu priču, a ona ako želi, neka nastavi da se svađa sa Majom - zaključila je Tamara Đurić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Voditeljka Jovana Jeremić je izjavila da ne zamera starleti što ne razume njene suze zbog toga što joj nije dodeljena titula đaka generacije, jer Đurićeva "nije školovana", a objasnila je i zašto ne misli o sebi da je "podvojena ličnost".
Reditelj Srđan Dragojević, danas jedan od glavnih ideologa blokaderskog pokreta, nastavio je da vređa svoje kolege, nazivajući ih "debilima" i "Ćacijima".
Nemačka planira da pošalje oko pet hiljada vojnika, kao i 105 tenkova "leopard 2A8", na jugoistočnu granicu Litvanije sa Belorusijom u okviru plana za jačanje oružanih snaga na Baltiku, piše novinar Piter Sučiu za list Nešenel interest.
Kada ponestane tema, a ideološka matrica zatraži dnevnu dozu "prosvetiteljstva", na tapetu se, po ko zna koji put, nađe Srpska pravoslavna crkva (SPC).
Autentična alternativa, spas za narod i borba za pristojno društvo. Tako otprilike glasi opis takozvane "studentske liste" za izbore, za koju se, čim se zagrebe ispod površine, jasno vidi da je zapravo lista “druga liga bivšeg režima"!
Nekadašnji komandant Armije Bosne i Hercegovine (ARBiH) na teritoriji Srebrenice i čovek čije se ime vezuje za najstrašnije zločine nad Srbima u Podrinju, Naser Orić, ponovo je šokirao javnost. Ovoga puta ne ratnohuškačkim izjavama, već modnim odabirom koji je izazvao lavinu smeha i podsmeha na društvenim mrežama.
Član Plavog tima Jovan Ikić još jednom je pokazao fer-plej prema Jovanu Raduloviću Jodžiru tako što mu je rekao da je najspremniji u celom Exatlonu, iako ima blizu 40 godina.
Miljenik publike i ostalih takmičara Jovan Radulović Jodžir održao je emotivan govor prilikom oproštaja od Exatlona i zakleo se da nikada nije video toliko dobrih ljudi.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
U Srbiji će danas biti pretežno oblačno, mestimično sa slabom kišom, na visokim planinama uz provejavanje slabog snega. Temperatura će se kretati od 1 do 14 stepeni.
Policajci u Beogradu uhapsili su tinejdžera (17) iz Novog Sada osumnjičenog da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Do 2.000 kineskih ribarskih brodova okupilo se u blizini kinesko-japanske srednje linije u Istočnom kineskom moru, formirajući "plutajući zid" dužine veće od 400 kilometara, pokazala je analiza geoprostornih podataka.
Ruske snage pogodile su ukrajinske trafostanice i nadzemne vodove od 750 kilovata i 330 kilovata, koji čine osnovu elektroenergetske infrastrukture zemlje, saopštio je potpredsednik vlade i ministar energetike Ukrajine Denis Šmigalj na Telegramu.
Gordanu Marić gotovo dve decenije niko nije zvao pred kamere te je dlučila da svoje znanje prenese drugima i postala jedna od najvažnijih pedagoginja koja je oblikovala nove generacije glumaca.
Smrt glumice Gordane Marić, koju publika zauvek pamti kao Gocu, prvu devojku Baneta Bumbara u kultnoj seriji "Grlom u jagode", vratila je iz sećanja njene potresne reči o kolegi i prijatelju Branku Cvejiću koje je izgovorila nakon njegove smrti.
Filmski centar Srbije i Ministarstvo kulture Srbije, u saradnji sa NAFFIT-om, organizovali su juče na Zlatiboru panel diskusiju posvećenu jednom od gorućih problema domaće kinematografije, sufinansiranim nezavršenih filmova.
Beogradska policija uhapsila je S. H. (40) i ukrajinsku državljanku S. T. (23) zbog sumnje da su iz galerije ULUS ukrali sliku Zdravka Vučinića "Uspenje"
Ljiljana Lašić, legendarna Tina iz serije "Pozorište u kući", napustila je arhitekturu zbog braka, a kasnije i samu slavu kada ju je popularnost počela gušiti.
Dr Kunal Sud, anesteziolog i lekar specijalista za intervencione metode lečenja bola, objašnjava ulogu vitamina D u zaštiti od kardiovaskularnih bolesti i smanjenju rizika od srčanih udara.
Sajber kriminalci koriste PDF fajlove i lažne Dropbox stranice da bi ukrali vaše podatke. Budite oprezni i pre nego što otvorite bilo koji dokument, uvek proverite ko vam ga je poslao.
Predigra je mnogo više od fizičkog kontakta, ona je iskustvo koje uključuje sva čula i gradi emocionalnu povezanost, a uz tri trika iskustvo će biti nikad bolje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar