Sećate li se nekada mega popularnog muzičkog takmičenja "Idol" i Aleksandre Radosavljević kojoj je pobeda izmakla za dlaku?
Te 2004. godine u prvom "Idolu" u Srbiji pobedila je Cveta Majtanović, a Aleksandra je osvojila drugo mesto. Bila je izuzetno popularna među tinejdžerima, imala je svega 14 godina i posle učešća u ovom muzičkom takmičenju prijavila se Radijski festival gde je osvojila nagradu „Najboljeg debitanta”.
Foto: facebook.com
Aleksandra Radosavljević danas
Kasnije, Aleksandra se posvetila fakultetu, diplomirala je italijanski jezik na Filološkom fakultetu, a danas živi i radi u Hrvatskoj. Snima klipove za Tik-tok gde je postala veoma popularna. Uz to pravi muziku i snima pesme za poznate brendove.
Bivši zadrugar i košarkaš Marko Janjušević Janjuš zasitio se "silikona i visokih štikli", pa je odlučio da muva glumicu Katarinu Radivojević koja važi za prirodnu lepoticu
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivši zadrugar i košarkaš Marko Janjušević Janjuš zasitio se "silikona i visokih štikli", pa je odlučio da muva glumicu Katarinu Radivojević koja važi za prirodnu lepoticu
U Kijevu je pokrenuta hitna antikrizna kampanja nakon upozorenja Moskve da bi novi ruski udari mogli da budu usmereni na vojne objekte, centre odlučivanja i kapacitete ukrajinske vojne industrije, izjavio je ambasador za posebne zadatke Ministarstva spoljnih poslova Rusije Rodion Mirošnik.
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS), profesor dr Vojislav Šešelj, istakao je kako je Kina najbolji spoljnotrgovinski partner i najbolji investitor jer ne preti opasnost da zbog političkih razloga bilo koja njena firma odustane od posla u Srbiji.
Kompanija "Starbaks" odlučila je da povuče svoj sistem veštačke inteligencije za brojanje zaliha samo devet meseci nakon što je uveden u prodavnice širom Severne Amerike, nakon što su se pojavili problemi u poslovanju.
Na društvenim mrežama osvanuo je zanimljiv snimak iz Novog Beograda, koji je privukao veliku pažnju građana. U bloku 45 jutros je na reci Savi primećen dabar kako mirno pliva kroz vodu.
Tako je krajem 2020. godine šverc oko dve tone kokaina dogovarala je barska ćelija "balkanskog narko-kartela", okupljena oko vođe koji je na Skaju koristio nadimke Bolivar, Gil i Yakdlls.
Policija u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbiјanje korupciјe Višeg јavnog tužilaštva u Kraljevu, uhapsila je četiri osobe zbog postoјanja osnova sumnje da su izvršile krivično delo kriјumčarenje u produženom traјanju i јednu zbog kriјumčarenja u pomaganju.
Policija u Novom Sadu uhapsila je L. M. (22) iz Niša, zbog sumnje da je učinio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Administracija Donalda Trampa pojačava pritisak na Havanu sankcijama, energetskom blokadom i sve oštrijim porukama, ali bi eventualni pad kubanskog režima otvorio pitanje na koje Vašington još nema jasan odgovor: ko bi platio obnovu zemlje čija je infrastruktura godinama pred raspadom.
Iranska protivvazdušna odbrana otvorila je vatru, dok su na ostrvu Hark, jednom od najvažnijih naftnih čvorišta Irana u Persijskom zalivu, registrovani požari posle novog zaoštravanja krize, objavili su iranski kanali.
Japanski ministar odbrane Šinzo Koizumi pozvao je na hitno održavanje i jačanje pouzdanog odbrambenog sistema za ostrvo Hokaido, a kao glavni razlog naveo je pojačane "ruske vojne aktivnosti na Dalekom istoku".
Film "Lepota poroka" spada među najboljim u srpskoj kinematografiji, a jedna od scena po kojoj je ostao upamćen je ona u kojoj je prikazan seks između Eve Ras i Petra Božovića.
Sidni Svini je poslednjih dana u centru pažnje zbog eksplicitnih scena u trećoj sezoni serije "Euforija", a pojedini stručnjaci sada analiziraju kako bi se takav imidž mogao odraziti na njenu karijeru.
Glumica Maja Sabljić osvojila je publiku širom bivše Jugoslavije ulogom simpatične službenice i Mišine ljubavnice u komediji "Druga žikina dinastija" koji je u bioskope izašao davne 1986. godine.
Glumac Žarko Laušević se jednom prilikom tokom svog života prisetio užasnih scena iz američkog zatvora u kojem je boravio 2009. godine. Glumac je tada ispričao da su ljudi umirali oko njega i da nisu jeli po 16 sati.
Pokipelo jelo može da napravi pravi haos u kuhinji, ali postoji jednostavan trik koji mnogi i dalje koriste. Uz pomoć jedne obične drvene varjače možete sprečiti da pena iz šerpe završi po celoj ringli.
Bolesti srca su vodeći uzrok smrtnosti u svetu, zbog čega je ključno da prepoznate signale koje vam telo šalje kada nešto nije u redu. Jednostavan kućni test može da vam pomogne da procenite rizik od srčanog udara ili šloga.
Brazilska influenserka Debora Peiksoto (32), izazvala je bes među drugim mamama kada se pojavila na školskom ulazu u, kako su oni nazvali, "neprimerenoj" odeći.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar