VELIKI PROMAŠAJ! Ognjen Amidžić pred novu sezonu emisije priznao da mu ovo nije trebalo u životu!
Podeli vest
Popularni voditelj Ognjen Amidžić započinje 15. sezonu najgledanije večernje emisije pred koju otkriva šta ovoga puta neće ponoviti i kakve je promene sada napravio
Emisiju Ognjena Amidžića gledaoci će moći već od utroka ponovo da gledaju, a njegova prva gošća biće Aleksandra Prijović. Ognjen je ovom prilikom otkrio koji su noviteti u emisiji, ali i šta više neće ponoviti.
Željko Mitrović iznenadio je danas sve kada se oglasio putem svog profila na Instagramu i potvrdio da će najverovatnije diskvalifikovati jednog od učesnika nove sezone "Zadruge"
12.09.2022
10:11
Foto: Foto: Miloš Rafailović
Stiže kod Ognjena... Aleksandra Prijović
Amidžić, sa svojim timom od ove sezone donosi brojne novine u svoju emisiju, a ono što će svakako biti interesantno jeste i izgled studija koji, kako mnogi kažu izgleda bolje nego ikada.
- Pauza je bila kratka, ali slatka (smeh). Nisam imao previše vremena za odmor, ali sam iskoristio dve nedelje da otputujem malo van zemlje. Po povratku sam, zajedno sa svojom timom radio na pripremi 15. sezone, za koju obećavam da će biti luđa neko ikada - rekao nam je Ognjen i dodao: -Teško je u današnje vreme ispratiti sve trendove i biti u samom vrhu, ali iskren da budem, ja već dvadeset godina koliko sam u ovom poslu imam svoj fazon koji je publika prepoznala i voli, tako da neću odustajati od nekih dobrih, proverenih stvari kada je emisija u pitanju.
S obzirom na to da je u prošloj sezoni promenio boju kose i ofarbao se u plavo, pitali smo ga da li će ostati dosledan tom stilu.
Foto: Foto: Promo
Ognjen Amidžić
- Ne! (smeh). Mislim da je bilo dovoljno. Iako se nekima dopala ta promena, mnogi su mi rekli da mi prirodna boja kose mnogo bolje stoji i da sam to zaista ja. Od ove sezone sam ponovo crn. Kažu da se plavuše bolje zabavljaju, ali u mom slučaju to nije tako (smeh).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Željko Mitrović iznenadio je danas sve kada se oglasio putem svog profila na Instagramu i potvrdio da će najverovatnije diskvalifikovati jednog od učesnika nove sezone "Zadruge"
Smene direktora i urednika u medijima koji posluju u okviru “Junajted grupe” izazvale su pravu histeriju jedino u beogradskim redakcijama N1 i sličnih medija, dok se redakcije ovih medija u Sarajevu i Zagrebu ovom temom gotovo i ne bave.
Nemački list Berliner cajtung objavio je da bi gasovodi „Severni tok“ mogli ponovo da budu pokrenuti uz direktno učešće Sjedinjenih Američkih Država, što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio još u decembru 2024. godine u ekskluzivnom intervjuu za Informer televiziju.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS dr Uglješa Mrdić, pozvao je građane da mu dostave podatke o protivzakonitim radnjama tužilaca među kojima je Zagorka Dolovac, Mladen Nenadić i Branislav Lepotić.
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević izjavio je danasi da se neće dozvoliti da neko kamenuje i vređa vladike srpske crkve, da sprečava gradnju hramova i slobodu bogosluženja, kao ni da proglašava ideologiju važnijom od srpskog identiteta i interesa, od vekovnih tradicija i svetinja.
Video snimak čiji je glavni akter propali političar Sergej Trifunović u kom nekadašnji predsednik Pokreta slobodnih građana govori o cenzuri Aleksandre Subotić, smenjene direktorke tajkunskih medija koji posluju unutar “Junajted grupe”, ponovo je postao aktuelan nakon što je obelodanjeno da će nova uprava voditi medije poput N1, Nove, Radara i Danasa.
U emisiji Exatlon Specijal bivša učesnica Exatlona Tijana Jović, otkrila je kako su je takmičari ogovarali iza leđa i da joj je smetalo što joj se niko nije direktno obratio.
Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…
Narodni poslanik Nebojša Bakarec i državni sekretar Adam Šukalo gostujući u Info jutru komentarisali su sinoćni napad na sveštenstvo Srpske pravoslavne crkve u Novom Sadu.
U Ulici Dositeja Obradovića ispred broja 33 u Mokrinu pred više od stotinu posmatrača, a i navijača, odigrala se ljuta borba između Kobre Svemirca i Kasijusa Kleja!
Od aprila na putevima u Srbiji stupa na snagu važna novina za sektor transporta – svi kamioni teži od 3,5 tone moraće da imaju ugrađen TAG uređaj za elektronsku naplatu putarine.
U centru Kačareva, gde ovogodišnja Slaninijada ulazi u samu zaršnicu, jedna zanimljiva fotografija privukla je pažnju. Reklo bi se, ništa neobićno, vide se dva saobraćajna znaka, ali...
Devojčica (14) iz Ulcinja, identifikovana je kao osoba koja je stajala iza lažne dojave da je u Osnovnoj školi "Maršal Tito" u tom gradu postavljena bomba.
Sinoć se na magistralnom putu Zaječar - Knjaževac dogodila saobraćajna nesreća u u kojoj su učestvovali pogrebno vozilo iz Zaječara, firme ''Venac'' i teretno vozilo Vojske Srbije.
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je da su tokom pregovora o Ukrajini u Ženevi predstavnici evropskih zemalja "sedeli u predsoblju".
Nakon pucnjave na imanju Mar-a-Lago na Floridi u SAD, isplivali su novi detalji o identitetu osumnjičenog i dramatičnim trenucima sukoba sa snagama bezbednosti.
Ukrajinska policija je objavila video snimak na kojem se vidi osumnjičena kako ostavlja eksploziv u centru Lavova. Ukrajinski ministar unutrašnjih poslova Igor Klimenko izjavio je da je bombardovanje u Lavovu verovatno naručeno iz Rusije.
Katarina Velika je u 18. veku vodila privatnu prepisku sa Volterom, Didroom i drugim filozofima tog doba, prenoseći ideje prosvetiteljstva i promovišući reforme u Rusiji.
Nakon što je doživela seksualno zlostavljanje Aleksandra Janković, glumica koja je imala zapaženu ulogu u seriji "Selo gori, a baba se češlja" poželela je da se ubije.
Film "Biće novih leta" premijerno stiže 24. februara, a glumica Tamara Krcunović ističe da je njena junakinja Senka zbog opsesije letovanjem izgubila bliskost sa porodicom.
Vraća se "Igra prestola", serija koja je osvojila svet rušeći pravila televizije pričajući političku drama u kostimu srednjeg veka, ali sada priča o Gvozdenom prestolu dobija pozorišnu adaptaciju koja će publiku ponovo povesti put Vesterosa.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar