• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

19.09.2022

07:49

TORTA NA OSAM SPRATOVA I VATROMET! Ovako je bilo na venčanju Bojane i Šijana - orile se Cecine pesme iako nije došla na svadbu! (FOTO)

Aleksandar Jovanović Cile

Estrada

TORTA NA OSAM SPRATOVA I VATROMET! Ovako je bilo na venčanju Bojane i Šijana - orile se Cecine pesme iako nije došla na svadbu! (FOTO)

Podeli vest

Bojana Rodić i Mirko Šijan juče su stali na ludi kamen, a tom prilikom organizovali su gala svadbu o kojoj svi pričaju. Najveću pažnju privukla je mladenačka torta na čak osam spratova

Kada je na red došlo da mladenci seku tortu, Bojana je za tu priliku promenila venčanicu, pa je pred gostima zablistala u trećoj kreaciji.

Foto: printscreen

Mladenačka torta Bojane i Mirka

Pored ogromne torte bio je vatromet, a ceo doživljaj upotpunjen je uz trubače.

U jednom momentu mlada pevačica Anastasija Ražnatović zapevala je neke od najvećih hitova svoje majke Cece, koja na venčanje nije došla.

Foto: printscreen

Anastasija Ražnatović peva na venčanju Bojane i Mirka

Na venčanju Bojane i Šijana pojavila se i dugogodišnja prijateljica Goce Božinovske, Zlata Petrović.

Mirko i Bojana su moja deca, i želim im sve isto što i mojoj deci. Danas i Goca i ja pevamo "Danas majko ženiš svoga sina" - izjavila je Zlata juče za Informer.

 

BONUS VIDEO:

 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Nova bruka predsednika VST Branka Stamenkovića: Ne zna Ustav i piše predsedniku Ustavnog suda da mu ga pojasni
Politika

Nova bruka predsednika VST Branka Stamenkovića: Ne zna Ustav i piše predsedniku Ustavnog suda da mu ga pojasni

Predsednik Visokog saveta tužilaštva (VST ) Branko Stamenković ponovo je pokušao da opstruiše izvršenje odluke Ustavnog suda povodom tužilačkih izbora za članove VST iz reda javnih tužilaca pa se lično obratio predsedniku Ustavnog suda dopisom kojim traži da mu pojasni na osnovu kog zakonskog propisa može nalog navedene odluke Ustavnog suda da sprovede u delo, jer je u nedoumici.

26.03.2026

13:06

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin