• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/M.K

23.09.2022

15:03

TO JE TREBALO DA KAŽEM! Tanja Savić se oglasila povodom pisanja da je širila koronu

Sandra Stojanov

Estrada

TO JE TREBALO DA KAŽEM! Tanja Savić se oglasila povodom pisanja da je širila koronu

Podeli vest

Pevačica Tanja Savić šokirala je javnost kada je u intervju izjavila da je nastupala u trenutku kada je bila zaražena korona virusom, a sada se preko društvenih mreža oglasila i otkrila razlog

Tanja je istakla da nije imala srca da otkaže nastupe, pa je tako imala druženje sa publikom pod temperaturom i sa vrtoglavicom.

Kada je naišla na brojne osude zbog ovog poteza, Tanja se ovim povodom oglasila na svom Instagramu, gde je pokušala da se opere zbog šokantnih izjava.

Foto: Privatna arhiva

- Moram da prokomentarišem današnje pisanje novina. Pišete da sam širila koronu. Pa pobogu, da sam znala da je imam ne bih nastupala. Kao i svaka normalna, zdravo razumna osoba, uradila sam test, ali je bio negativan. Naime, moja je krivica jer sam u intervjuu izostavila jednu važnu stvar. A to je, da je trebalo da kažem da sam uradila antitela tek nakon letnje turneje i da je jedino tako moglo da se vidi jesam li imala koronu. Nisam neko ko trči za parama po svaku cenu. Kome god da je trebala finansijska pomoć, prva sam bila tu da pomognem. Ljudi koji me poznaju znaju kakva sam i da nikada takve stvari ja ne bih radila. Prvo zbog sebe, a kasnije i zbog drugih. Verujte da bi mi mnogo lakše bilo da sam preležala, a ne radeći. Nadam se da je sada ovim dokonim ljudima sada jasnije. Hvala!- poručila je Savićeva 

Foto: printscreen

Podsećamo problem je nastao kada je Tanja izjavila da je nastupala bolesna, odnosno da je imala korona virus. 

- Kosam mi mnogo opada jer sam imala koronu. Dok sam radila imala sam koronu. Nisam znala da je imam, doduše testirala sam se nakon 5 dana, test je pokazao negativno, zato što valjda u prva tri dana pokaže da si pozitivan. Ali sam izvadila antitela, imala sam 4 250 antitela, a sve vreme sam radila bolesna. Virus i dalje vlada, jedva sam živa baš mi je bilo loše. Dok sam bila na bini vrtelo mi se u glavi, a imala sam celo leto turneju zakazanu, nisam imala srca da je otkažem. To bi bio problem i za vlasnike diskoteka i mom menadžeru bih napravila veliki problem i mojoj publici pre svega, oni bi bili razočarani, pa sam se ja pojavila i tako bolesna. Samo sam uz božiju pomoć ostala dobro -  izjavila je pevačica za Blic.

BONUS VIDEO:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin