VIKI MILJKOVIĆ OTVORILA FIRMU U TURSKOJ! Pevačici cveta biznis sa nekretninama: Imamo dosta zaposlenih!
Podeli vest
Pevačica Viki Miljković odlučila je da se posveti privatnom biznisu sa nekretninama, koji je porekula sa svojim suprugom Draganom Taškovićem Tašketom
Viki je otvorila firmu u Beogradu, a svoje brokere ima i u Čikagu, Majamiju, Dubaiju, na Karibima i na Floridi, a kako su mediji pisali za manje od godinu dana imala je zaradu čak tri miliona evra.
Poznato je da Veliki šef često zna da iznenadi zadrugare, ali i gledace "Zadruge", pa tako organizuje vanredno ubacivanje, ali i izbacivanja. Kako je najavljeno na Pink televiziji, danas će neko zauvek napustiti Belu kuću
06.10.2022
19:13
Foto: printscreen
Pevačica Viki Miljković
Pevačica je otkrila da posao ide odlično, kao i da su ona i suprug otvorili firmu i u Turskoj.
- Nekretnine idu fantastično, otvorili smo firmu i u Istanbulu, tu nam je kancelarija za dizajn. Tamo imamo dosta zaposlenih, tu su arhitekte i drugi stručnjaci koji se bave uređenjem. Imamo i ljude koji se bave prodajom nekretnina u Antaliji, Alanji i Bodrumu. Što se tiče naše firme u Beogradu, ona prodaje nekretnine u Dubaiju i u ekskluzivnim delovima naše prestonice, kao što je Beograd na vodi. U pitanju su luksuzne nekretnine - izjavila je Viki Miljković koja sa suprugom posreduje pri prodaju luksuznih kuća i stanova, za šta navodno uzimaju procenat od tri odsto.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poznato je da Veliki šef često zna da iznenadi zadrugare, ali i gledace "Zadruge", pa tako organizuje vanredno ubacivanje, ali i izbacivanja. Kako je najavljeno na Pink televiziji, danas će neko zauvek napustiti Belu kuću
Okoreli opozicionar Aleksandar Jovanović Ćuta pohvalio je predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ni manje ni više nego gostujući na blokaderskoj televiziji "N1", što je izazvalo veliku pažnju jer je lažni ekolog poznat kao jedan od najvećih mrzitelja predsednika Vučića i Srbije.
Novinar Uroš Piper pohvalio je direktora nedeljnika ''Vreme'' Stevana Ristića koji je otvoreno priznao da su građani navikli na letovanja i penzioneri da primaju penzije na vreme i to sve dok je Aleksandar Vučić na vlasti.
Novinar Uroš Piper podsetio je javnost da je prošlo tačno godinu dana od kada je blokaderska rulja u Novom Sadu pokušala da ubije dekana Patrika Drida!
Više javno tužilaštvo u Beogradu najoštrije negoduje zbog nastavka kampanje kojom portal Nova. rs nastavlja da targetira tužioce ovog tužilaštva uz iznošenje neosnovanih tvrdnji i lažnih činjenica u svojim tekstovima.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević izjavio je da ne može da veruje da neko neće da ide u vojsku Srbije jer se ne slaže sa mišljenjem predsednika države.
Republički fond za zdravstveno osiguranje za četvrti kvartal 2025. godine opet je proglasio Dom zdravlja u Blacu najboljom ustanovom primarne zdravstvene zaštite u Srbiji.
Vuk Lakićević (28), navodni pripadnik "škaljarskog klana", za kojim je pre nekoliko dana Crna Gora raspisala poternicu zbog sumnje da je umešan u šest ubistava, uhapšen je u Hrvatskoj.
Dežurni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu obavio je uviđaj na licu mesta gde je danas na teritoriji GO Novi Beograd došlo do ubistva M.K. (79), saznaje Informer.
Ilegalne naoružane grupe pokušale su 25. aprila puč u Maliju. Jedinice Afričkog korpusa Oružanih snaga Rusije sprečile su državni udar i masovne civilne žrtve, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane.
Glumica Sidni Svini dobila je ponudu vrednu čak 300.000 dolara od platforme za odrasle CamSoda nakon što su njene erotske scene u seriji "Euforija" izazvale ogromnu pažnju publike širom sveta.
Filmski kompozitori Aleksandra Kovač i Roman Goršek su po pozivu i izboru prestižnog Kanskog festivala TV serija "Canneseries Festival", učestvovali na konferenciji Industry days, koja je održana u sklopu festivala u Kanu, od 23. do 25. aprila u Palais de Festival.
Helena Bonam Karter napustila je snimanje četvrte sezone serije "Beli lotos" ("The White Lotus") nakon što je produkcija procenila da njen lik ne odgovara prvobitnoj viziji kreatora serije Majka Vajta.
Povezanost ishrane i emocionalnog zdravlja sve je više u fokusu stručnjaka, jer određene namirnice mogu pomoći u smanjenju stresa i osećaja anksioznosti.
Domaće zemičke za burgere koje su mekane, vazdušaste i spolja blago hrskave mogu se pripremiti jednostavno i brzo, a ukusom daleko nadmašuju kupovne varijante.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar