• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Sandra Stojanov

13.10.2022

13:52

Sandra Mitrović o ''Komediji na tri sprata''! Otkrila šta se glumcima odmah dopalo i šta u ovom ostvarenju do sada nije viđeno!

Ljubav i zdravlje/Foto: MARKO ĐOKOVIĆ

Estrada

Sandra Mitrović o ''Komediji na tri sprata''! Otkrila šta se glumcima odmah dopalo i šta u ovom ostvarenju do sada nije viđeno!

Podeli vest

Danas je u Jugoslovenskoj kinoteci održana projekcija filma rediteljke Sandre Mitrović ''Komedija na tri sprata''. Nakon projekcije održana je konferencija za medije na kojoj su govorili rediteljka Sandra Mitrović, kao i glumci: Slobodan Boda Ninković, Jelisaveta Seka Sablić, Vesna Trivalić, Miodrag Radonjić, Vanja Nenadić i Pavle Mensur.

Rediteljka kaže da je komedija koren scenarija, ali da ima i elemente trilera.

Foto: Ljubav i zdravlje/Foto: MARKO ĐOKOVIĆ

Sandra

- Jako dugo smo radili na scenariju, oko tri godine. Menjali su se likovi, menjalo se žanrovski, menjala se i struktura... Kako to obično i biva. Komedija je koren našeg scenarija, a koketira i sa drugim žanrovima, čak ima i elemenata trilera. Mislim da je to nešto što je posebno i drugačije u našem filmu, što na neki prirodni i organski način odlazimo iz žanra u žanr - rekla je Sandra na konferenciji

Sandra je otkrila šta je u samom startu privuklo naše eminentne glumca kada je reč o njenom autorskom filmu.

- Ja mislim da se glumcima dopao scenario. To je bilo prvo što je njih privuklo da krenu sa mnom na ovo putovanje. Scanario je najviše presudio da oni budu u mom filmu - ističe rediteljka.

BONUS VIDEO:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Panel diskusija "U kola bez alkohola" Agencije za bezbednost saobraćaja
Društvo

Panel diskusija "U kola bez alkohola" Agencije za bezbednost saobraćaja

Agencija za bezbednost saobraćaja, u okviru kampanje "U kola bez alkohola", organizovala je danas panel diskusiju na temu odgovornog ponašanja u saobraćaju, o tome zašto je alkohol jedan od najčešće evidentiranih uticajnih faktora nastanka saobraćajnih nezgoda sa povređenim i poginulim licima i koliko su mladi svesni ovih rizika.

19.03.2025

20:06

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Borba protiv korupcije ne prestaje! Uhapšena jedna osoba zbog prevare sa menicama u vrednosti od preko milion dinara
Hronika

Borba protiv korupcije ne prestaje! Uhapšena jedna osoba zbog prevare sa menicama u vrednosti od preko milion dinara

U nastavku borbe protiv korupcije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije UKP, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, uhapsili su B. M. (1985), odgovorno lice Privrednog društva „Marex Co“ doo Beograd, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prevara u obavljanju privredne delatnosti u saizvršilaštvu.

19.03.2025

18:29

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin