• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

15.11.2022

15:25

SAVRŠENI MALENI ČOVEK! Sin Maje Berović porastao, majka ga čuva od javnosti posle duže možemo da vidimo kako izgleda Lav! (FOTO)

printscreen instagram

Estrada

SAVRŠENI MALENI ČOVEK! Sin Maje Berović porastao, majka ga čuva od javnosti posle duže možemo da vidimo kako izgleda Lav! (FOTO)

Podeli vest

Kada je sin Maje Berović u februaru ove godine došao na svet, to je bila prava medijska senzacija. Svi su želeli da saznaju što više o nasledniku pevačice, koja sa suprugom, biznismenom Alenom Dragosavom živi u Austriji.

S obzirom na veliku prostornu udaljenost razumljivo je što domaći mediji nisu uspevali da dođu do bližih informacija o mališanu koji je po rođenju poneo ime Lav.

U neko doba folk zvezda se odvažila i prvu fotografiju sina objavila na "Instagramu" što je izazvalo pravu euforiju, pa i rasprave na temu na koga mališan više liči na oca ili ponosnu majku. Budući da je još uvek bio vrlo mali, teško je bilo donositi bilo kakve zaključke, a mediji jednako kao i javnost ponadali su se da će pevačica i ubuduće  slike sa sinom postavljati na profil, što se nažalost nije dogodilo.

Iz samo njoj poznatih razloga Maja se odlučila za tajanstvenost, najverovatnije želivši da sinovljevu privatnost skrije što više može, a devet i po meseci kasnije poklekla je i ponovo se pohvalila naslednikom. Iako je mališanu lice skrila, jasno kao dan bilo je koliko je porastao, kao i to da dečak obožava da provodi vreme sa mamom.

Sin Maje Berović kroz par meseci puni godinu dana, te postoje nade da će to biti povod da pevačica ponovo prikaže lice mezimca na društvenim mrežama.

BONUS VIDEO: 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)
Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)

Antisrpski mediji jedva su dočekali novu akciju u režiji blokadera zgubidana i to tik pred kraj godine, kada se ljudi spremaju za praznike i porodične aktivnosti. Međutim, da je ludilo u njihovim redovima sve veće, govori i činjenica da planiraju skupljanje potpisa za raspisivanje izbora, koje je predsednik Aleksandar Vučić već najavio.

05.12.2025

12:31

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića
Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića

Pravni tim Saveta za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost, nakon analize javno dostupnih podataka, zaključuje da Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK), pod rukovodstvom Mladena Nenadića i Zagorke Dolovac, nezakonito i politički proganja ministra Nikolu Selakovića i to na osnovu naloga Marinike Tepić, opozicione narodne poslanice.

05.12.2025

11:28

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin