NATAŠA BEKVALAC POSLALA PORUKU KOJA KIDA SRCE! Nisam maštala o životu koji sada živim, ali sve mi je jasnije što mi je ovakav put, imam tugu u galomima!
Pevačica Nataša Bekvalac je priznala da ne živi savršen život kao što izgleda na slikama, već da je često emotivna i tužna, pa je zato rešila da pošalje poruku svim devojčicama i ženama koje je vole da se potrude da budu samostalne i nezavisne.
Naime, popularna pevačica je na svom Instagram profilu podelila fotografiju sa svojom mezimicom, pa je priznala da nije maštala o životu koji sada živi.
Foto: printscreen
Nataša Bekvalac
- Imam potrebu da vam na baš ovako tmuran dan ovo napišem. Većina onih koji me prati su žene, devojke, devojčice. Na moje veliko zadovoljstvo, neću da krijem oduvek sam to želelela kada je muzika u pitanju. Ono što mi često pišete privatno je koliko se divite mom savršenom životu, tražite savete, mislite da znam nešto što više,veće nego što vi znate. Želim da vam kažem da niti umem da dam savet, niti znam nešto više od vas, a moj život je sve samo ne savršen. Možda slike jesu, ali ko još slika tugu. Nje imam, imam je u galonima i čuvam za neke pesme i retke ljude. Nisam maštala o životu koji sada živim, ali sve mi je jasnije što mi je ovakav put. Dame moje zapamtite, niko vam neće srediti život ako to same za sebe i za svoju decu. Zato navucite najudobnije pantalone, zasucite rukave i obezbedite sebi samostalni život. Samo nezavisna, samostalna žena, može biti slobodna i srećna. Ispravite me ako grešim. I samo tada može voleti baš onog koje njeno srce želi, a biće i zasluži. Ja vas volim takve kakve jeste. Ljubi vas Bekvalčeva. - napisala je Nataša Bekvalac.
Popularna pevačica, Ilda Šaulić progovorila je o svom životu, pa je otkrila da nije estradna umetnica i da ne zna da peva da bi radila sa decom, kao i da bi imala svoje privatno obdanište.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Popularna pevačica, Ilda Šaulić progovorila je o svom životu, pa je otkrila da nije estradna umetnica i da ne zna da peva da bi radila sa decom, kao i da bi imala svoje privatno obdanište.
Rusija je uverena da može vojno da dobije rat u Ukrajini i zbog toga pojačava pritisak upravo na najslabiju tačku Kijeva – sve ozbiljniji nedostatak raketa za protivvazdušnu odbranu, ocenio je austrijski pukovnik i vojni analitičar Markus Rajsner.
Veliki ukrajinski napad dronovima na Rostovsku oblast tokom noći pogodio je industrijsko-logističko područje kod Rostova na Donu i Aksaja, gde je planuo ogroman magacin kompanije DNS.
Ostrašćeni blokaderi predvođeni novinarkama mrziteljkama, Antonelom Rihom i Jovanom Gligorijević, na monstruozan način su počeli da priželjkuju smrt predsednika Srpske radikalne stranke (SRS) prof. dr Vojislava Šešelja.
Mreže ne prestaju da bruje zbog novog snimka poznatog biznismena Branka Babića u kom je on na duhovit način bukvalno pokazao crno na belo ko su blokaderi i na taj način ih urnisao.
Vest o smrti generala Ratka Mladića u pritvorskoj jedinici u Ševeningenu podsetila je celokupnu javnost u Srbiji na sramno i ponižavajuće ponašanje bivšeg režima predvođenog Borisom Tadićem, koji je 2011. godine slavio što je teško bolesnog srpskog oficira izručio strancima.
Hrvatska je danas žestoko reagovala jer je predsednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić uputio saučešće Darku Mladiću, sinu preminulog srpskog generala Ratka Mladića, uputivši Podgorici još jednu zamerku na njenom evropskom putu.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija muzičara Pavla Boškovića, poznatijeg kao Gazda Paja, iz detinjstva, koja je izazvala brojne reakcije i simpatije fanova.
Bivša učesnica Exatlona Sanja Kalinović podelila je sa pratiocima svoje mišljenje o učešću Gazda Paje u novoj sezoni najvećeg sportskog rijalitija na svetu.
U iskrenom intervjuu za Informer, Dušica Topić govorila je o iskustvu u rijalitiju "Exatlon", sportu, životnim lekcijama, ali i novim planovima koji su pred njom.
Učesnica prve sezone Exatlona Srbija najvećeg sportskog takmičenja, Sanja Kalinović, progovorila je o ulasku Mensura Ajdarpašića u drugu sezonu i otkrila šta misli o njegovim šansama na poligonima.
U minjaku i sportskom izdanju, Dušica Topić je saznala informaciju da Exatlon traje 3 meseca koja ju je očigledno zatekla, a njen izraz lica sve je rekao.
Štab za vanredne situacije Opštine Bela Crkva saopštio je danas da je požar na području Deliblatske peščare, na delu teritorije opštine Bela Crkva, i dalje aktivan, ali da je situacija na terenu trenutno mirna i stabilna.
Republički hidrometeorološki zavod izdao je upozorenje za područje Srbije na lokalnu pojavu grmljavinskih nepogoda, koja će prema radarskim snimcima, početi već sutra oko 12 časova.
Na domaćem tržištu objavljen je opoziv lakih komercijalnih vozila marke Fiat, model "professional ducato", zbog problema sa sistemom pokazivača pravca.
Pripadnici Odeljenja za borbu protiv droga PU za grad Beograd, po nalogu Višeg javnog tužilaštva, izveli su dve stravične i izuzetno uspešne akcije u kojima su zaplenili ukupno 11,4 litra tečnosti GBL. direktnog prekursora zloglasne opojne droge GHB, u javnosti poznatije kao "droga za silovanje".
Policijski službenici varaždinske policijske uprave pretresli su poslovne prostorije prodavnice u Varaždinu, u vlasništvu dvojice muškaraca starosti 29 i 45 godina, saopštila je varaždinska policijska uprava.
Četrdesetdvogodišnji muškarac iz Prijepolja isključen je iz saobraćaja nakon što je policija tokom kontrole utvrdila da traktorom upravlja pod dejstvom benzodiazepina, saopšteno je iz policije.
Podgorička policija uhapsila je M.D. (35) iz Podgorice zbog sumnje da je sinoć ušao u kuću svog sugrađanina u naselju Zelenika, udarcima u glavu nanio mu povrede i ukrao novac i ljekove, saopšteno je iz Uprave policije.
Pripadnici policije u Nišu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva, podneće krivičnu prijavu protiv sedamnaestogodišnjeg mladića iz ovog grada zbog sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.
Veliki ukrajinski napad dronovima na Rostovsku oblast tokom noći pogodio je industrijsko-logističko područje kod Rostova na Donu i Aksaja, gde je planuo ogroman magacin kompanije DNS.
Ukrajinski izvori tvrde da je bilans raketnih udara na ruske komandne punktove u Donjecku znatno teži nego što se prvobitno znalo – prema preliminarnim podacima, 27 ljudi je poginulo, 58 je ranjeno, dok su među teško povređenima navodno dva generala, jedan pukovnik i dva potpukovnika.
Sinoć je u Zaječaru počeo tradicionalni rok spektakl, 59.Gitarijada koja se održava u podnožju Kraljevice uz rokere koji su pristigli iz svih gradova Srbije, ali i iz inostranstva.
Majkl Filips (38) iz Severne Karoline odlučio je da potraži medicinsko rešenje za problem sa malim penisom koji mu je, kako kaže, godinama otežavao svakodnevni život i intimne odnose.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.