• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Blic/Informer/D. I.

02.12.2022

20:12

SAD SE KAJEM, ANDREJ JE UVEK PATIO! Viki priznala da je napravila grešku u mladosti!

Z. K. Munja

Estrada

SAD SE KAJEM, ANDREJ JE UVEK PATIO! Viki priznala da je napravila grešku u mladosti!

Podeli vest

Pevačica Viki Miljković otkrila je svoju najdublju intimu priznavši da postoji nešto u njenom životu zbog čega se kaje

Miljkovićka je u emisiji "Scena" progovorila o prošlosti i istakla da samo zbog jednog žali:

- Ako me pitate i sad se kajem što nisam možda rodila još jedno dete, ali sad je gotovo, sad je kasno - rekla je Viki:
 

Foto: Informer.rs

Postoji nešto zbog čega žali... Viki Miljković

- Andrej je uvek patio što nema brata. Čak i kad je bio mali meni je govorio da idemo u fabriku beba da izaberemo uzmemo bebu i da je dovedemo kući- kazala je pevačica.

Viki je nedavno progovorila i o nasilju koje je pretrpeo njen jedinac i bila je vidno uzrujana:

- Jako sam potrešena. Hvala Bogu, Andreju se nije ništa desilo, s obzirom šta je moglo da bude. Nisam neko ko odmah iznosi sve u medije, ali ovo sada radim zbog druge dece, čiji roditelji nisu javne ličnosti, pa ne mogu na ovaj način da se obrate javnosti, moje dete je još i dobro prošlo - rekla je tada Viki i dodala:

- Njega je tek noćas stiglo, te neke traume su tu, a mi ćemo se potruditi da budu što manje. Tada ga je držao adrenalin, a tek kada je došao kući počeli su filmovi da mu se vraćaju, nakon policije i svega. Noćas se budio, skakao, sanjao, preživljavao. Danas se već boji da ide sam, Taške ga je danas vozio. To je ipak dete, pre 15 dana je napunio 15 godina- izjavila je pevačica.

BONUS VIDEO:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin