INCIDENT NA NASTUPU DARE BUBAMARE! Muškarac skočio na binu, pevačica nije imala gde da pobegne!
Podeli vest
Dara Bubamara doživela je trumu na nastupu kada se pijani gost popeo na binu tokom njenog nastupa, a kako je scena bila mala, ona nije imala gde da se skloni
Pevačica Dara Bubamara pevala je na Kopaoniku, a pred kraj nastupa je na binu izašao pijani gost u nameri da je zaprosti! Zbog ovog incidenta reagovalo je obezbeđenje, a onda je onda je cela ekipa s kojom je bio morala da napusti klub.
Nataša Bekvalac uživa dok nastupa i pozitivnu energiju uvek prenese na svoju publiku, ali i na sve druge koji se tu zateknu. Ipak, i na njenom nastupu se ponekad pojave problemi, a jedan je sada imala sa članovima obezbeđenja u jednom tržnom centru
13.11.2022
15:54
Foto: ATAIMAGES
Fan hteo da je zaprosi, pa je prepao... Dara
- U klubu je bilo krcato, pravila je odličnu žurku sve do pred kraj, kad je došlo do incidenta. Dok je pevala, Crnogorac srednjih godina se popeo na binu, klekao je ispred Dare i glumio da je prosi dok je u ruci držao svoju burmu i crvenu ružu - priča na početku upućen izvor i objašnjava da se Dara Bubamara šalila u svom stilu, ali je muzika stala kad je pritrčalo obezbeđenje:
- Taj čovek se teturao, videlo se da je mnogo popio, a kako je scena mala, Dara nije imala gde da se skloni. Obezbeđenje ga je zgrabilo i počeli da ga iznose, bend je prestao da svira, pa je nastala gužva jer su prijatelji tog muškarca krenuli da se svađaju s obezbeđenjem da ga pusti. Sve vreme su vikali, pa su morali i njih da udalje iz kluba - otkriva izvor.
Kako smo saznali, Bubamara je nastavila uredno s nastupom, ali pre nego što je počela da peva, kratko se obratila gostima.
- Samo da kažem da ovo nije prvi put da me prose na tezgi! Nadam se da su momci napolju dobro i da će brzo da se otrezne - našalila se Novosađanka.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nataša Bekvalac uživa dok nastupa i pozitivnu energiju uvek prenese na svoju publiku, ali i na sve druge koji se tu zateknu. Ipak, i na njenom nastupu se ponekad pojave problemi, a jedan je sada imala sa članovima obezbeđenja u jednom tržnom centru
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić održao je konsultacije sa predstavnicima političkih stranaka Partija ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije - "Solidarnost i pravda" i "Mi - glas iz naroda".
Propali košarkaš i blokader sa dna kace, Vladimir Štimac, izneo je bombastično priznanje o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na društvenoj mreži Iks, koje je izazvalo pravu buru.
Služba predsednika Srbije Aleksandra Vučića za saradnju sa medijima saopštila je da je lider naše zemlje danas razgovarao s ambasadorom Islamske Republike Iran Mohamedom Sadekom Fazlijem.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS, dr Uglješa Mrdić, otkrio je da Vrhovna javna tužiteljka (VJT) Zagorka Dolovac uporno odbija da mu odgovori na pitanje u vezi s njenim vezama sa stranim ambasadama.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Srpski Dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas i gledaocima Informer televizije ponudiće novo iskustvo informisanja, ali i odgovor na pitanje kako će se događaj odraziti na nas, poručila je voditeljka Emilija Savić.
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
Osobe bolele od astme, bronhitisa, hronične opstruktivne bolesti pluća i alergija, tokom proleća su posebno zdravstveno ugrožene. Polen, cvetanje drveća i vremenske promene otežavaju im svakodnevno funkcionisanje, a jedno od rešenja jeste redovna terapija.
Danas počinje sedma, poslednja nedelja Vaskršnjeg posna, koju nazivamo Strasna nedelja. Od Cvetne nedelje razlikuje se po tome što se ne sme čuti pesma, niti veselje.
Uprava policije Crne Gore javno je pozvala Agenciju za zaštitu ličnih podataka i slobodan pristup informacijama (AZLP) da ukloni nezakonito postavljene kamere širom zemlje, uključujući i one u kotorskom naselju Kavač, za koje tvrde da su u vlasništvu Tamare Zvicer, supruge odbeglog vođe kavačkog klana Radoja Zvicera.
Krajem marta Viši sud u Negotinu potvrdio je optužnicu za ubistvo Danke Ilić (2) protiv Srđana Jankovića i Dejana Dragijevića, kao i protiv Radoslava Dragijevića za pomoć učiniocu i neprijavljivanje krivičnog dela. Advokati trojice okrivljenih uložili su žalbe na ovo rešenje Apelacionom sudu u Nišu.
Pripadnici policije Zrenjanina, u saradnji sa UKP, Službom za suzbijanje kriminala i Odeljenjem za suzbijanje privrednog kriminala uhapsili su B. E. (46), G. E. (37), M. G. (24) i M. P. (36), zbog sumnje da su izvršile poresku utaju.
Mornarička komanda Iranske revolucionarne garde saopštila je da se situacija u Ormuskom moreuzu nikada neće vratiti u pređašnje stanje, naročito kada su u pitanju Sjedinjene Američke Države i Izrael.
Rat u Iranu, koji sve ozbiljnije ugrožava tokove energenata, gura Evropu ka novom velikom ekonomskom udaru koji bi mogao da pogodi industriju, avio-saobraćaj, cene hrane, troškove zaduživanja i inflaciju širom kontinenta.
Ukrajina mora da okonča rat sa Rusijom, inače će se suočiti sa građanskim sukobom, kolapsom i propašću. Ovo su oštre reči Genadija Druzenka, poznatog ukrajinskog pravnika i osnivača Prve dobrovoljne mobilne bolnice.
Ime i prezime Điđi Hadid pojavilo se u objavljenim dokumentima povezanim sa Džefrijem Epstinom. Manekenka je odlučila da se javno oglasi i osvrne na ceo slučaj.
Mops, poznat i kao pug, važi za jednog od najslađih i najšarmantnijih pasa. Iako ga mnogi biraju zbog njegove umiljate naravi, često budu iznenađeni njegovom energijom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar