Pripremanje novogodišnjeg programa na RTS-u obeležili su mnogobrojni skandali s obzirom da se snimao tri dana.
Najviše pažnje ipakje privukao Mitar Mirić koji je pokušao da smuva kafe-kuvaricu, od koje je kasnije dobijao gratis piće.
Sa druge strane, Dragan Kojić Keba je u isto vreme napravio problem jer mu se nije svidela kafa koju je poručio, pa je do te mere vikao pred ostalim kolegama da su svi pomislili kako će napustiti snimanje.
Pevača je obezbeđenje upozorilo na neprimereno ponašanje, a kada je počeo da viče, zamalo nije došlo do tuče. Nakon incidenta folker nije hteo da da izjavu, jer je naveo kako žuri kući i nema vremena.
Foto: Instagram
Mitar Mirić
- Ove godine na snimanju su bili uglavnom folk pevači starije garde i mlađi pevači, koji nisu toliko poznati javnosti. Iako se snimanje odvijalo u popodnevnim satima, to nije sprečilo pevače da cugaju i prave skandale. Prvi dan snimanja novogodišnjeg programa obeležile su scene koje su mnoge šokirale, a sve se dešavalo kod šanka kad je Mitar Mirić prišao da naruči kafu. Miriću se odmah svidela radnica, pa je počeo da joj deli komplimente. Pričao je: "Mnogo nam lakše padaju snimanja kad imamo takve lepotice da nas služe" - priča izvor koji je bio na licu mesta i objašnjava da je pravi spektakl počeo tek kad je prišao Keba:
Foto: Žarko Radovančev
Dragan Kojić Keba
- Kafe-kuvarica je pričala s Mitrom, pa mu je rekla da od nje ima besplatnu domaću rakiju. On se smeškao i naslonio na šank da pričaju, a kad je žena Kebi pružila kafu, ovaj je počeo da urla: "Nemaš pojma ni kafu da spremiš! Ti ovo zoveš kafom? Beži, bre, tamo. Samo pričate i ništa ne radite, ovo je nedopustivo. Što me opominje obezbeđenje? Imam pravo da kažem da mi se kafa ne dopada! Izbacite me ako hoćete, baš me briga! - završava izvor.
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić svojim druženjem privukli su pažnju celog regiona, a njihov odnos svi pažljivo prate otkako ih je publika spojila u zadatku "Sudbinske lisice".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić svojim druženjem privukli su pažnju celog regiona, a njihov odnos svi pažljivo prate otkako ih je publika spojila u zadatku "Sudbinske lisice".
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas na Trg Konkord u Parizu, gde će prisustvovati tradicionalnoj vojnoj paradi povodom Nacionalnog praznika Republike Francuske - Dana pada Bastilje, a za njega je obezbeđeno mesto u prvom redu, što je velika čast za Srbiju.
U Parizu je danas održana tradicionalna vojna parada povodom obeležavanja 14. jula - Nacionalnog praznika Republike Francuske - Dana pada Bastilje. Paradi je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić oglasio se povodom zastrašujućeg napada na ministarku državne uprave i lokalne samouprave Snežanu Paunović.
Sramotno, bolesno i autošovinistički - druge reči ne postoje za najnoviji, suludi potez propale opozicije i dežurnih blokadera koji su otpočeli otvorenu sabotažu sopstvene države. Politički analitičar Uroš Piper je na društvenoj mreži Iks do detalja raskrinkao jezive namere Đilasovih poslušnika.
Da je tajkunska opozicija i njihova lažna blokaderska banda u stanju potpunog rasula i raspada, potvrđuje najnoviji skandal koji potresa takozvani tim za kontrolu i lokalnu infrastrukturu - slikovitog imena KLIN.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se direktno iz Pariza, gde je prisustvovao veličanstvenoj, tradicionalnoj paradi povodom obeležavanja Dana pada Bastilje, i jednim jedinim odgovorom bukvalno pomeo jadne i bedne laži domaćih blokadera i tajkunskih medija.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Parizu, uoči vojne parade povodom Dana Bastilje, da je prisustvo Srbije na tom događaju veliko priznanje za državu, istakavši da je Srbija jedina zemlja koja nije članica Evropske unije, NATO-a ili "koalicije voljnih", a koja ima svog predstavnika na ovoj svečanosti.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić juče je, nakon svečane večere u Jelisejskoj palati, najavio da će do povećanja penzija doći od decembra, a do povećanja plata od januara 2027. godine.
Telekom Srbija Grupa postala je novi član najveće svetske koalicije za borbu protiv digitalne piraterije - Alijanse za kreativnost i zabavu (Alliance for Creativity and Entertainment, ACE), objavila je danas organizacija sa sedištem u Vašingtonu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Parizu da će država do petka dodatno smanjiti akcize na gorivo kako bi ublažila posledice rasta cena nafte na svetskom tržištu.
U velikoj međunarodnoj akciji srpske i bugarske policije, uz podršku Evropola i Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, na teritoriji Pirota, Babušnice i Surdulice uhapšeno je pet članova organizovane kriminalne grupe zbog sumnje da su prokrijumčarili najmanje 201 ilegalnog migranta, a među uhapšenima su i dva policijska službenika.
Jeziva drama odigrala se juče oko 16 časova na bazenu jedne poznate banje u Mladenovcu, kada je B. I. (49) izvučen iz vode bez svesti i znakova života, nakon čega je usledila dramatična borba za njegov život.
U velikoj međunarodnoj akciji srpske i bugarske policije, uz podršku Evropola i Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, na teritoriji Pirota, Babušnice i Surdulice uhapšeno je pet članova organizovane kriminalne grupe zbog sumnje da su prokrijumčarili najmanje 201 ilegalnog migranta, a među uhapšenima su i dva policijska službenika.
Pet članova navodne organizovane kriminalne grupe uhapšeno je jutros na području Pirota u velikoj akciji Uprave kriminalističke policije (UKP) i Javnog tužilaštva za organizovani kriminal.
Mađarski parlament usvojio je 17. amandman na Ustav kojim se okončava mandat predsednika države Tamaša Šujoka, čoveka koga nova vlast smatra jednim od glavnih čuvara sistema bivšeg premijera Viktora Orbana
Izjava nemačkog kancelara Fridriha Merca da se razrađuju bezbednosne garancije za Kijev bez učešća Rusije svedoči o ćorsokaku u kojem se nalazi stav evropskih zemalja, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov.
Poljska će ove jeseni biti domaćin prvih međunarodnih vojnih vežbi za pripremu mogućeg raspoređivanja zapadnih snaga u Ukrajini posle mirovnog sporazuma.
Raskošni kostimi i verna rekonstrukcija mode iz 1877. godine u hit seriji "Tajne malog grada" ostavljaju bez daha gledaoce koji je prate svake večeri na Informer TV.
Kriminalistički filmovi o stvarnim događajima uvek imaju dodatnu dozu napetosti i neizvesnosti, jer su zasnovani na istinitim pričama koje su šokirale svet.
Jedan od najboljih filmova reditelja Kristofera Nolana stigao je na Netfliks, ali u ovom trenutku ovo ostvarenje još uvek nije dostupno za gledanje u Srbiji.
Mleveno meso je nezaobilazni deo domaće kuhinje, a iskusni kuvari savetuju da se izbegnu uobičajene greške i primene jednostavni trikovi koji daju bolje rezultate tokom pripreme jela.
Borba za prevlast u razvoju veštačke inteligencije dobila je novi sudski epilog, pošto je Epl optužio OpenAI da je neovlašćeno dolazio do poverljivih informacija o budućim proizvodima kompanije.
Bubuljica na licu retko dolazi sama, a skoro uvek dolazi u najgorem trenutku. Dobra vest je da iza svake bubuljice stoji jasan mehanizam – višak sebuma, začepljena pora i upala – a kada razumete taj mehanizam, mnogo je lakše da izaberete pravi pristup umesto da nasumično menjate proizvode i nadate se najboljem.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.