Rada Manojlović nedavno je potvrdila da je okončala vezu sa kolegom Harisom Berkovićem, međutim, on s epojavio u njenom stanu i zamolio je za pomirenje
Rada i Haris izgladili su sve nesuglasice i rešili da se pomire, ali svoju vezu prema pisanjima medija oni vešto kriju jer se otac Rade Manojlović protivi i ne odobrava je jer smatra da je pevač sve ove godine obmanjivao njegovu ćerku. Haris je u poslednje vreme bio ozbiljan u nameri da ponovo osvoji pevačicino srce i uporan da se sa njom vidi, te su neprestano bili u kontaktu, a zatim su se i sreli.
Foto: printscreen instagram
Sada vezu drže u tajnosti... Rada i Haris
Čim je iz Bosne došao u Beograd, Haris je pohitao kod Rade u stan gde su ozbiljili ozbiljan i veoma dug razgovor.
- Rada i Haris su se pomirili nakon što su obavili dug razgovor. Shvatili su gde su grešili kao i da su emocije i dalje prisutne. Međutim, Rada mu je jasno stavila do znanja da ne želi da se zabavljaju godinama, jer ona već ima dovoljno godina i želi da se ostvari kao majka na šta je on rekao da je shvatio da sa njom želi sve. Ipak, oni još ne žele javno da priznaju vezu, a razlog je otac Rade Manojlović. On je ljut na Harisa, smatra da se poigrao sa njegovom ćerkom i da je protraćio njene godine. Najviše od svega želi da dobije unuče i kada bi mu Rada javila da je trudna sa Harisom tek tada bi omekšao. Zato su odlulčili da se viđaju isključivo u njenom stanu, da vide kako će dalje funkcionisati i da li nova šansa koju su dali jedno drugom ima smisla - ispričao je dobro obavešteni izvor blizak pevačici.
- Koliko znam, kada prođu praznici njih dvoje planiraju da odu na odmor u Dubaji, kako bi se odmorili i posvetili jedno drugom. Rada je rekla Harisu da ni svojima ne priča da su opet zajedno već da puste vreme da se sve iskristališe - završava izvor.
O raskidu emotivne veze pevača Harisa Berkovića i Rade Manojlović mnogo se pisalo i nagađalo, a kako sada prenose domaći meidiji, oni su odlučili da obnove dugogodišnju ljubavnu romansu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
O raskidu emotivne veze pevača Harisa Berkovića i Rade Manojlović mnogo se pisalo i nagađalo, a kako sada prenose domaći meidiji, oni su odlučili da obnove dugogodišnju ljubavnu romansu.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je Veselin M. zbog postojanja osnova sumnje da je kao načelnik Policijske uprave za grad Beograd izvršio više krivičnih dela u cilju prikrivanja izvršenog krivičnog dela Teško ubistvo u pokušaju u restoranu na Senjaku 12. maja 2026. godine, nakon čega je, sutradan, prijavljen nestanak Aleksandra Nešovića.
Lider Srpske radikalne stranke prof. dr Vojislav Šešelj gostujući u emisiji Info dan, govorio je za Informer i tom prilikom istakao šta je konstanta politike SRS.
Osvanuo snimak na kojem se jasno vidi da nisu samo pristalice SNS-a te koje su protiv blokadera, već i ostali deo građana ove zemlje, kojima se smučio blokaderski teror.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sutra sa ministarkom za klimatske promene i životnu sredinu Ujedinjenih Arapskih Emirata Amne Aldahak al Šamsi u 10.00 časova, u Palati Srbija.
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Institut Dedinje uvodi ruski model "jedan lekar – jedan pacijent". Prof. dr Otašević najavljuje revoluciju u dijagnostici koja donosi brže lečenje i velike uštede.
Veselin Milić, dosadašnji načelnik beogradske policije, danas je uhapšen zbog sumnje na umešanost u nestanak Aleksandra Nešovića, koji se dovodi u vezu sa Kekinom kriminalnom grupom.
U kuršumlijskom selu Grabovnica, mašina kojom se balira seno odsekla je ruku dvadesetjednogodišnjem D. Dž. iz tog sela, nakon čega je usledila njegova herojska borba da sačuva amputirani ud.
Podgorička policija podnela je krivične prijave protiv dvoje bivših službenika Regionalnog vodovoda Crnogorsko primorje zbog sumnje da su nezakonitim umanjenjem posebnih naknada za 22 investitora oštetili to preduzeće i budžete šest primorskih opština za ukupno 47.388 evra.
Policija je uhapsila ženu (51) u Grdelici, nakon što pronašla oko 104 kilograma rezanog duvana i 1.173 paklice cigareta u njenom stanu, za koje nije imala propisanu dokumentaciju o nabavci i poreklu.
U hemijskom akcidentu koji se danas dogodio u industrijskom pogonu u Nirnbergu povređeno je 30 osoba, od kojih su dve u životnoj opasnosti, saopštle su nemačke službe za vanredne situacije.
Sјedinjene Američke Države saopštile su da su Izrael i Liban postigli dogovor o produženju prekida vatre na dodatnih 45 dana, kako bi se omogućio nastavak diplomatskih napora i postizanje daljeg napretka u pregovorima.
Kineski predsednik Si Đinping posetiće Sjedinjene Američke Države na jesen ove godine, na poziv predsednika Donalda Trampa, saopštilo je kinesko Ministarstvo spoljnih poslova nakon bilateralnog samita predsednika Trampa i Sija u Pekingu.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Mnogi ljudi greše kada je reč o skladištenju hrane, a stručnjaci su objasnili koje namirnice treba čuvati u frižideru, kako ne bi došlo do kvarenja i potencijalnih zdravstvenih problema.
Kanski festival ni ove godine nije prošao bez provokativnih modnih izdanja. Među onima koji su prekršili pravila bila je i bivša Mis Univerzuma Iris Mitenar, koja se pojavila u izazovnoj haljini.
Neke dozvole koje Android aplikacije traže su rizične i mogu da ugroze privatnost i sigurnost telefona, a stručnjaci upozoravaju da to može da dovede do zloupotrebe ličnih podataka.
Narodna verovanja pripisuju određenim biljkama moć da u dom unesu sreću, zdravlje i blagostanje. Među njima se posebno ističe bosiljak, koji se vekovima smatra simbolom zaštite, duhovne čistoće i pozitivne energije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar