NOVI MEDIJSKI RAT!? Mili optužio Devita da je gej, reper razotkrio šta se dešavalo u Cirihu!?
Podeli vest
Popularni reper Marko Milivojev Mili je na svom Instagram profilu javno isprozivao Davida Ljubenovića Devita, koji, kako tvrdi, peva o ženama, a voli muškarce
Mili je naime na svom Instagram storiju prvo napisao da mu je kolega nudio pesmu pod nazivom "Mili Mili", a zatim ju je sam objavio kad je Milivojev odbio.
Zadrugar Zvezdan Slavnić je odlučio da se fizički obračuna sa Nenadom Necom Lazićem zbog toga što je kritikovao ponašanje njegove devojke Anđele Đuričić i njega, ali su srećom ostali ukućani i obezbeđenje na vreme zaustavili Zvezdana u nameri da prebije Necu
Mili je takođe stavio na svoj Instagram stori animiranu sliku muškarca pod maskom, koju na javnoj sceni jedino nosi reper Devito, koji je takođe juče objavio numeru pod nazivom "Mili Mili". Zbog svega ovoga, mnogi su odmah sabrali dva i dva i došli do zaključka da je Marko Milivojev svoju poruku uputio upravo Devitu.
Foto: Printscreen/Instagram
Marko Milivojev Mili
- Da li postoji neko da nije snimio pesmu 'Mili Mili'. Ljubi vas tatica sve - prvo je napisao reper, a onda dodao:
Foto: Printscreen/Instagram
Objava Marka Milivojeva Milija
- Neki su mi nudili svoje 'Mili Mili' pesme, jurili me da snimim i govorili da imaju hit pesmu za mene. Kada sam ih iskulirao (jer ja radim sam svoje pesme), snimili su ih oni. A neki koji pevaju puno o ženama, a zapravo vole muškarce su ljuti jer nisam hteo da se družim sa njima. Kada bih krenuo da razotkrivam ove "repere" verovatno ne bi postojali više, bar ne kao reperi - napisao je Mili.
Mili tu nije stao, već je dodao kako je čuo za navodnu aferu između tog repera i njegovog kolege u Cirihu.
Foto: Printscreen/Instagram
Objava Marko Milivojeva Milija
- Čuo sam da je taj 'reper' p***o drugom 'reperu' u Cirihu i to je sasvim OK. Sporno je što glume da su ono što nisu, kriju se iza maske, a zapravo vole sa maskom - završio je on.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zadrugar Zvezdan Slavnić je odlučio da se fizički obračuna sa Nenadom Necom Lazićem zbog toga što je kritikovao ponašanje njegove devojke Anđele Đuričić i njega, ali su srećom ostali ukućani i obezbeđenje na vreme zaustavili Zvezdana u nameri da prebije Necu
Uglješa Mrdić, poslanik SNS i predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije, oglasio se povodom jutrošnjeg požara u Javnom tužilaštvu za organizovani kriminal.
Milo Lompar, blokaderski profesor svestan je da gube i naredne izbore, a to je potrvdio prilikom jednog gostovanja na tajkunskim medijima u kom je udario na antisrpsku opoziciju.
Blokader Goran Kajfeš iz Novog Sada, optužen za napad na snimatelja Informera Petra Mladenovića nalazi se u kući blokaderskog prevoznika i lažova Milomira Jaćimovića, a redovno ga posećuje ideolog opozicije Miran Pogačar.
Blokaderski zahtev za lustracijom, koji su blokaderi izneli na propalom skupu u Novom Sadu, u svojoj suštini je nedemokratski i svodi se na prostu formulu: "Kad ne možeš da pobediš - zabrani političke protivnike".
Kada se dogodi tragedija u drugoj zemlji, blokadersko glasilo "N1" izveštava sa puno razumevanja. Blagim i smirenim tonom izveštavaju o rekonstrukciji pruge u Španiji, uz oprezne formulacije da će istraga u nekom trenutku dati rezultate.
Saopšteno je da će pobednici 11. epizode Exatlona pored vile dobiti i nagradu u vidu telefonskog poziva u trajanju od 50. minuta, što je rasplakalo Milicu Ohman kojoj nedostaju deca.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
MOL Grupa potpisala je obavezujući okvirni sporazum (Heads of Agreement) sa kompanijom "Gaspromnjeft" o kupovini 56,15 odsto udela u Naftnoj industriji Srbije (NIS).
Patrijarh srpski Porfirije služio je danas na praznik Bogojavljenje arhijerejsku liturgiju u hramu Svetog Save na Vračaru i istakao da obeležavamo dan kada se Bog javio, na dan krštenja Isusa Hrista.
Tokom Bogojavljenja, jednog od najznačajnijih hrišćanskih praznika, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova bili su, kao i svake godine, uz građane, vodeći računa o bezbednosti učesnika tradicionalne manifestacije Plivanje za Časni krst.
Vasilije Gačević (23), jedan od osumnjičenih za ubistvo srpskog MMA borca Stefana Savića, danas je lišen slobode u Španiji nakon skoro dve godine bežanja od pravde.
Grenlandske vlasti neće dozvoliti Džefu Landriju, specijalnom izaslaniku američkog predsednika Donalda Trampa za Grenland, da prisustvuje tradicionalnoj trci psećih zaprega na ostrvu, prenosi Politico.
Češki premijer Andrej Babiš izjavio je da razume bezbednosne argumente američkog predsednika Donalda Trampa u vezi sa Grenlandom i naglasio potrebu za postizanjem međunarodnog dogovora oko budućnosti ostrva.
Na društvenim mrežama pojavio se viralni snimak žene koja zaranja u ledenu vodu u Jakutiji, jednom od najhladnijih regiona na svetu, gde temperature zimi često padaju daleko ispod –50°C.
Predsednik Albanije Bajram Begaj je, tokom razgovora sa predsednicom Moldavije Majom Sandu, rekao da Albanija podržava evropski put Moldavije i pozvao je tu državu na ponovno razmatranje priznanja tzv. Kosova.
Iako je prvobitni plan bio da legendarni glumac Žarko Laušević bude sahranjen u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu, njegova urna ipak nije položena u Srbiji, prenose domaći mediji.
Sahrana reditelja i učitelja glume Miroslava Mike Aleksića, koji je preminuo juče, biće održana u sredu 21. januara na Centralnom groblju u Beogradu u 13.30 sati.
Biljana Mašić, supruga preminulog Miroslava Mike Aleksića kaže da reditelj i profesor glume teško bolovao, da se borio do kraja iako se znalo da će ga bolest nadvladati.
Čuveni Mister Bin (Rouan Atkinson) i bivša porno zvezda Mia Kalifa su u vezi, makar po komentarima i statusima koji su preplavili internet i društvene mreže.
Reditelj i vlasnik škole glume Miroslav Mika Aleksić preminuo je sinoć u Beogradu, a njegova supruga Biljana Mašić, profesorka glume na Fakultetu dramskih umetnosti, bila je uz njega do samog kraja.
Iako na prvi pogled deluju gotovo isto, crveni i beli krompir razlikuju se po sastavu, ukusu i načinu pripreme, što može značajno da utiče na krajnji rezultat jela.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar