(FOTO) OVAJ BOGATI BIZNISMEN JE PRIZNAO SINA MIRJANE ANTONOVIĆ! Svi detalji porodičnih odnosa! Evo zašto je Devin promenio ime!
Podeli vest
Bivša ljubavnica Miroslava Ilića, Mirjana Antonović godinama ne odustaje od odluke da dokaže da je pevač biološki otac njenog sina Devina.
Pevač za sve ove godine nije želeo da prihvati vanbračnog sina, te se godinama sudi sa njima, a sudski proces ne prestaje da intrigira javnost i domaće medije.
Popularni pevač Darko Lazić pre pet godina doživeo je tešku saobraćajnu nezgodu kod Pećinaca u kojoj je jedva ostao živ, pa je ispričao šokantne detalje dok je bio na aparatima za održavanje života.
09.02.2023
11:10
Mirjanin bivši suprug Daniel Antonović priznao je njenog naslednika, a pevač Miroslav Ilić je jednom prilikom govorio o svemu što se dogodilo.
Foto: e-stock
− Toj gospođi sam poručio da njen sin ima jednog oca, a to je onaj koji ga je priznao i koji se u dokumentima vodi kao njegov otac. Ali, ako ona želi da mu taj čovek više ne bude otac nego da to budem ja, mora prvo da poništi očinstvo tog gospodina - rekao je on.
Inače, Danijel Antonović je bogati biznismen i bavi se prodajom luksuznog krzna, a Mirjana ga je upoznala neposredno po dolasku u Ameriku.
Mirjana je radila kao model, odnosno zaštitno lice te firme, a ubrzo se između nje i Danijela rodila ljubav, a zatim su ušli u brak u kome su dobili ćerku Dijanu.
Foto: ATA Images
Brak nije bio srećan, a Antonovićeva je kasnije pričala da je njen suprug bio posesivan.
− Ja sam za njega bila predmet koji nije mogao da pusti − opisivala je njihov odnos.
Dok je vođena brakorazvodna parnica upoznala je Miroslava Ilića i rodila sina Devina, kome je prvo namenila ime Kristijan.
− Kada je Devin napunio šest godina i trebalo da krene u školu, a Miroslav se nije javljao, Mirjana me je zamolila da Devinu dam prezime, da bude isto kao ono koje nosi njegova sestra, tako da dete ima manje problema u školi. Ona je bila zadužena za finansijske obaveze oko Devina i njegovo izdržavanje. Pristao sam. Advokat je brzo predao papire i Kristijan je postao Devin u šestoj godini. Od početka sam bio u toku sa svim dešavanjima u vezi sa tužbom i utvrđivanjem očinstva – govorio je Danijel Antonović, koji je i danas blizak sa Devinom, ali i sa Mirjanom. Ipak, za razliku od njih bogati biznismen se ne eksponira u medijima, a nema ni profil na društvenim mrežama.
Foto: Printskrin video
- Moramo da razjasnimo da sam ja od Devinovog rođenja bio svestan da on nije moj biološki sin. Mirjana i ja smo prethodno godinama bili razdvojeni i nismo živeli zajedno, a bili smo u toku procedure razvoda. Nedugo posle Devinovog rođenja sam saznao da je njegov biološki otac Miroslav Ilić - istao je Danijel tada.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Popularni pevač Darko Lazić pre pet godina doživeo je tešku saobraćajnu nezgodu kod Pećinaca u kojoj je jedva ostao živ, pa je ispričao šokantne detalje dok je bio na aparatima za održavanje života.
Uglješa Mrdić, poslanik SNS i predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije, oglasio se povodom jutrošnjeg požara u Javnom tužilaštvu za organizovani kriminal.
Broj stradalih u teškoj železničkoj nesreći u južnoj Španiji porastao je na najmanje 39 osoba, dok je više od 100 putnika povređeno, među njima 25 sa teškim povredama, saopštila je španska Civilna garda.
Kada se dogodi tragedija u drugoj zemlji, blokadersko glasilo "N1" izveštava sa puno razumevanja. Blagim i smirenim tonom izveštavaju o rekonstrukciji pruge u Španiji, uz oprezne formulacije da će istraga u nekom trenutku dati rezultate.
Javno tužilaštvo za organizovani kriminal koje, kako smo danas saznali iz saopštenja tog tužilaštva, čini više od polovine javnih tužilaca koje je na rad od tri godine, za duplo veće plate i duplo manje posla u to tužilaštvo diskrecionom odlukom uputila vrhovna tužiteljka Zagorka Dolovac, licemerno se žali na predloženi amandman u vezi sa upućivanjem.
Istražni sudija u slučaju „Račak” Danica Marinković izjavila je da je u selu Račak bilo uporište albanskih terorista i da su oni stradali 15. januara 1999. u sukobu sa snagama bezbednosti, a ne civili, ističući da o tome postoji dokazni materijal, a da Priština i danas manipuliše i koristi laži u tom slučaju - sa njom se složio Miša Ognjanović, a video-snimak pokojnog advokata je ponovo postao aktuelan.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić reagovala je na vest koja je objavljena na portalu N1 pod naslovom "Beograd u najužem izboru za evropsku filmsku lokaciju godine".
Jovan Radulović Jodžir toliko glasno hrče da su mu u šali pripretili da će ga izbaciti i naterati da spava van vile. S druge strane, kontraargument je bio da je Lana Stanišić najglasnija dok spava.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Sudar vozova u Španiji u kome je poginulo 39 putnika, dogodio se pet dana uoči obeležavanja 20 godina od stravične železničke nesreće u crnogorskom mestu Bioče u kojoj je stradalo 47 ljudi. Više od 200 putnika je povređeno.
Srbija je uspela da poboljša svoju poziciju u NIS-u, i ukoliko američka administracija (OFAC) da odobrenje, naša država će povećati svoje vlasništvo sa 30 na 35 odsto što će omogućiti veća prava u Skupštini akcionara i dodatnu zaštitu interesa građana.
U najnovijoj epizodi "Političkog kviza" na Informer televiziji sjajna pitanja voditelja Branislava Lečića držala su gledaoce kraj malih ekrana do samog kraja!
Na jezeru Gazivode ove godine oboren je rekord broja ljudi koji su plivali za Časni krst, a najbrži plivač bio je Mateja Kasalović (17) iz Kosovske Mitrovice, koji je pobedu proslavio uz trubače.
Danas se navršavaju dve godine od tragične smrti Duška Đorđevića, koji je u januaru 2024. godine stradao kada je sa prijateljem krenuo da pliva za Časni krst.
Saobraćajna nezgoda dogodila se večeras kod Železničke stanice u Novom Sadu, a prema prvim informacijama, auto je prešlo preko razdelnog ostrva u suprotan smer i udario u drugo vozilo.
Više javno tužilaštvo u Beogradu uputilo je Upravi kriminalističke policije MUP RS zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja u cilju utvrđivanja okolnosti pod kojima je izbio požar na četvrtom spratu zgrade Višeg suda u Beogradu u Ustaničkoj ulici.
Milica Asanović (25) iz merošinskog sela Balajnac, čije je telo posle sedmodnevne potrage pronađeno 16. januara uz ogradu auto - puta Niš - Leskovac, preminula je prirodnom smrću.
Alis Vajdel, liderka nemačke desničarske stranke Alternativa za Nemačku (AfD), u poslednjem obraćanju kritikovala je Evropsku uniju i ponovo podržala ideju izlaska zemalja iz EU - tzv. “Dexit”.
Najmanje 100 vozila učestvovalo je u lančanom sudaru na međudržavnom auto-putu I-196, jugoistočno od Grand Rapidsa u Mičigenu, tokom jake snežne oluje u ponedeljak ujutru, prenosi Fox News.
Na 75. rođendan glumca Irfana Mensura isplivali su detalji iz života koje mnogi ne znaju. On je promenio svoje prezime, bežao iz Srbije a jednom prilikom u njega bio uperen pištolj.
Glumac Šon Pen pojavio se u Los Anđelesu u društvu svoje trideset godina mlađe partnerke Valerije Nikov, a njihovo zajedničko pojavljivanje brzo je postalo tema burnih rasprava na društvenim mrežama.
Iako je prvobitni plan bio da legendarni glumac Žarko Laušević bude sahranjen u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu, njegova urna ipak nije položena u Srbiji, prenose domaći mediji.
Iako na prvi pogled deluju gotovo isto, crveni i beli krompir razlikuju se po sastavu, ukusu i načinu pripreme, što može značajno da utiče na krajnji rezultat jela.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar