BAKA PRASE ŠOKIRAO JAVNOST IZJVOM O ZEMLJOTRESU! Daj žiro-račun, brate, da dođu da nas porobe na još 400 godina!
Podeli vest
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase šokirao je svoje pratioce svojim stavom o strahovitim zemljotresima u Turskoj u kojima je nastradalo više od 12.000 ljudi u samo par dana.
On u jednom od svojih lajvova koje je pravio na svom Jutjub kanalu istakao da neće da donira novac za pomoć žrtvama zemljotresa i da su oni koji to žele da im pomognu smatra da su "kolektivno bolesni".
Novinarka i voditeljka Kristina Radenković je pre nekoliko nedeljapolomila oba ručna zgloba tokom skijanja u Francuskoj, a sada je u novom oglašavanju otkrila da se oseća dobro i da joj nije bila namera da se javnost uznemiri.
09.02.2023
12:20
- Lik se ispucao: Doniraj Turskoj! Evo, samo još jednom da nam pobiju ceo narod, buraz i tad ću im da im doniram. Daj žiro-račun, brate, da dođu da nas porobe na još 400 godina, buraz. Šta je lik ispucao, brate - šokirao je svojim stavom Baka Prase , a onda je još detaljnije objasnio zašto nema nikakvu empatiju prema nastradalima gde je naveo da nema ljubav prema Turskoj i njenim stanovnicima.
Foto: Printscreen You Tube
- Ja prema Turskoj nemam nikakvu ljubav. Čak šta više, nemam razloga da ih gotivim 2 posto. A neko priča da doniramo Turskoj. Ja da idem da doniram Turskoj zbog zemljotresa? Saučešće. Krivo mi je, naravno, ne slavim ja, niti se ja smejem. Ali ja da doniram Turskoj? Jer je njima sad teško "kao zemljotres, ludilo sve". Nije da ja neću da doniram samo zbog toga što ja nemam nikakvu ljubav prema Turskoj. Zašto bih ja imao bilo kakvu ljubav prema njoj? Nemam. I neko meni da kaže da ja doniram Turskoj? Jel ste vi svi oboleli kolektivno? - izjavio je Bogdan Ilić, koji je zbog svojih reči izazvao gnev kod korisnika društvenih mreža, ali i svojih pratilaca kao i zgražavanje javnosti.
Podsetimo, ovo je samo jedan u nizu skandala koje jutjuber pravi, a nedavno zbog haosa i snimaka koji su završili u javnosti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Leona
pre 2 godine
Pokusah procitati sta krme kaze, pa ne ide. Taj ne zna sta govori nego nabraja sta mu padne na pamet. Reci tog stvora mogu coveka da zatupe. Zato ne spominjite ga, ionako nije bitan nikom normalnom.
Novinarka i voditeljka Kristina Radenković je pre nekoliko nedeljapolomila oba ručna zgloba tokom skijanja u Francuskoj, a sada je u novom oglašavanju otkrila da se oseća dobro i da joj nije bila namera da se javnost uznemiri.
Motiv ubistva Nišlijke Aleksandre Š. (43) koju je juče usmrtio njen komšija, a kako tvrde njeni prijatelji i kum Duško G. (55), još se utvrđuje, ali postoji sumnja da je zločin izvršio pod uticajem ideja da mu je žrtva “smestila” hapšenje.
Severna Makedonija suočena je sa najdramatičnijim talasom protesta ove godine, izazvanim hapšenjem vozača bez dozvole, paljenjem guma i blokadama puteva.
Predsednik Srpske radikalne stranke prof. dr Vojislav Šešelj gostujući na Informer TV govorio je o održanoj blokaderskoj tribini na Pravnom fakultetu u Beogradu ali i opštem stanju među blokaderima i posledicama koje ostavlja njihovo delovanje.
U poslednje vreme sve je teže ignorisati činjenicu da napadi na Srpsku pravoslavnu crkvu nisu sporadični niti slučajni, već deo šire i planske kampanje određenih političkih i ideoloških krugova.
GOSI je “uhvatio” jednog od glavnih pretendenata na mesto na studentskoj listi - advokata Boža Prelevića, kako traga za umetninama. On se motao po galerijama u centru grada, sa sve mobilnim u rukama, kao turista izgubljen u vremenu i prostoru.
Voditeljka Exatlona Srbija Kristina Vasić uspešno je preskočila mrežu za padel i time je dobila opkladu sa Jovanom Radulovićem Jodžirom, pa će od njega dobiti 1.000 dinara.
Ponovo smo bili svedoci rasprave u Plavom timu pošto je Sanja Kalinović od Anabele Zonai zatražila da se ne druži sa Nevenom Petrović i Crvenima zato što misli da spremaju nameštaljku.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Na putničkim terminalima graničnih prelaza ovog jutra nema zadržavanja, dok se na teretnom terminalu graničnog prelaza Batrovci čeka i do tri sata, rekli su iz Uprave granične policije.
U Ulici Tošin bunar, od 9. februara do 11. aprila doći će do promena u radu linija javnog prevoza zbog radova na izgradnji kišne i fekalne kanalizacije i rekonstrukcije vodovodne mreže.
BMW Severna Amerika objavio je opoziv 87.394 vozila u SAD zbog mogućeg pregrevanja startera motora, saopštila je danas Nacionalna administracija za bezbednost saobraćaja na autoputevima SAD (NHTSA).
Aleksandra Š. ubijena je u petak ispred kuće u kojoj je živela, a policija je ubrzo uhapsila Duška G. (56), osumnjičenog da je izvršio brutalno ubistvo. Istog dana privedena su i dvojica muškaraca za koje se sumnja da su mu pomagali pre i posle zločina.
Pre dve godine, 08.februara 2024.godine, Nusret Destanović iz Tutina je nestao, a potom pronađen mrtav u bunaru na Pešterskoj visoravni u selu Međugor.
U Milanu su zabeleženi ozbiljni sukobi između demonstranata i policije tokom masovnih protesta protiv održavanja Zimskih olimpijskih igara u Italiji, u kojima je učestvovalo oko deset hiljada ljudi.
Velika Britanija razmatra mogućnost da silom zaplenjuje ruske tankere na otvorenom moru, piše britanski list Gardijan, pozivajući se na izvore iz britanskog Ministarstva odbrane.
Oružane snage Ukrajine (OSU) rasporedile su višecjevne raketne sisteme HIMARS u stambenim kvartovima Harkova, odakle su, prema navodima ruskih izvora, izvršeni napadi na Belgorodsku oblast.
Na snimku, koji se munjevito proširio internetom, u kadru su 23 godine mlađa Bojana Radić i njen partner, popularni glumac Vahidin Prelić, dok opis videa glasi:
"Tata kad mu kažem da mi je dečko njegovo godište". J
Filmovi nosioci 12 nominacija za Oskara i nagrađeni na svetskim festivalima biće premijerno prikazani publici u Beogradu u okviru dvodnevnog događaja FEST Intro, 25. i 26. februara 2026. u Sava centru.
Italijanska manekenka Vitorija Sereti, devojka holivudske zvezde Leonarda Dikaprija, pojavila se na svečanom otvaranju Zimskih olimpijskih igara kao nosilac nacionalne zastave i svojom pojavom zasenila čitavu ceremoniju
Želja za snažnijim i ispunjenijim seksom vodi ka jednom jednostavnom triku koji može potpuno promeniti doživljaj u krevetu, i svaku ženu i muškarca dovesti do orgazma.
Instagram "Reels" može brzo da postane monoton kada stalno vidite iste video klipove. Srećom, postoji jednostavan način da osvežite svoj fid i dobijete preporuke koje bolje prate vaša trenutna interesovanja.
Stanovnik ruskog grada Jekaterinburga osvojio je 10 miliona rubalja na lutriji tako što je na tiket upisao datum svog venčanja, saopštila je pres služba Nacionalne lutrije, brenda svih državnih lutrija koje organizuje rusko Ministarstvo finansija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar